X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Caspian Hostel'e yol tarifleri

Asef zeynalli 29 / 9, Baku, Azerbeycan

Harita ve Yol Tarifleri


90%Oy

  • 92%Ekonomik
  • 80%Güvenlik
  • 92%Yer
  • 92%Çalışanlar
  • 96%Atmosfer
  • 92%Temizlik
  • 84%Tesisler

Çeviren Google Pansiyon sonraki Old Town, Meridian Hotel yer almaktadır. Eğer otelin önünde iseniz Meridian soldaki küçük geçit almak - bizim hosteli birinci katta solda, sağda ikinci kapı, sadece 30 metre uzaklıktadır.

Havaalanına:

en basit yolu bir taksi almaktır. Bu 20 yeni Manat veya yaklaşık 24 USD (bazen 10 Şirvan'ı veya 10.000 eski Manat denebilir) maliyet gerekir. Eğer taksi girmeden önce bu müzakere etmek daha iyidir.

taksi şoförü eski şehir (İçeri Şehir) götürecek ve meridyen otelin önünde bırakmak için olsun. o zaman
1.. Eğer yüz olarak Meridian Hotel sola doğrudan sokak alır.

2. 25 metre yürüyün ve solda gördüğünüz üçüncü kapı almak - bu sokakta bir açık mavi renk ve son kapı.

3. Doğrudan bu girişinin önünde zemin katta pembe bir duvarla çevrili bir kapı vardır.

4. Bu hostel. Kapı küçük bir deve resmi vardır.

otobüs durağına:

büyük olasılıkla nispeten 20 Janvar metro istasyonu yakınında, ana avtovag off düştü olacaktır. gün ve çantanıza boyutu zamanında bağlı olarak, (6 manat civarında talimat için yukarıdaki bakınız) bir taksi alabilir ya da, otobüs terminali çıkan velotrek kompleksi yüz, dönüyor ve yürüyerek metro almak metro giriş bulmak için kompleksin diğer tarafı (metro ile geldiğiniz için talimatlar aşağıya bakınız).

Metro ile:

metro şehir etrafında almanın bir olağanüstü ucuz bir yoldur, ancak Rus ya da Türk / azeri bilmeyen Bakü için yeni birisi için müzakere etmek zor olabilir.

, metro kullanın 2 manat için bir kart satın almak ve bunun üzerinde biraz para koymak için (her yolculuk sadece 5 qepik olan denize gitmek, böylece bir manat 20 gezileri alamadım). sonra, soveti baki için metro almak. hatlarının bazı yerlerinde, bölgelerde alternatif trenler, yani 28 May istasyonunda Baki soveti tren, ya da değişiklik olsun emin olun ya.

Eğer baki soveti çıkmak kez surlar yüz, sağ tekrar sağa dönün ve. sonra sağa dönün, ağ geçidi geçmesi ve toprağa gömülmüş eski bir hamam ulaşana kadar duvarı takip edin. Hamamın önünde sola ve sol British Council binasını tutarak yürümek. Yalındır devam ve küçük kare ulaşacak. İşte size solda Otel Meridian nispeten daha büyük bina göreceksiniz. O zaman

1.. Eğer yüz olarak Meridian Hotel sola doğrudan sokak alır.

2. 25 metre yürüyün ve solda gördüğünüz üçüncü kapı almak - bu sokakta bir açık mavi renk ve son kapı.

3. Doğrudan bu girişinin önünde zemin katta pembe bir duvarla çevrili bir kapı vardır.

4. Bu hostel. Kapı küçük bir deve resmi vardır.


feribot:

bulvar bitişik ana cadde - Neftçiler birlikte eski şehir için yol yapmak. Doğru giriş bulmak için kolay yolu Azneft kare (aşağıda gördüğünüz haritalar) ardından meridyen otelin önünde yerleştirecektir eski şehir, ilk girişinde almaya gitmektir. sonra 'havaalanından' yönergeleri izleyin.