X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

CasaBlues'e yol tarifleri

Callejas 19, Arcos de la Frontera, Arcos de la Frontera, Ispanya

Harita ve Yol Tarifleri


97%Oy

  • 93%Ekonomik
  • 100%Güvenlik
  • 93%Yer
  • 100%Çalışanlar
  • 100%Atmosfer
  • 100%Temizlik
  • 93%Tesisler

Çeviren Google KARAYOLU: A382 Jerez-Antequera yol (ya da batı-Jerez-ya da doğu-Antequera itibaren seyahat ediyorsanız, Arcos Oeste de otoyol çıkmak ve düz tepeden aşağı yolu takip ikinci kavşaktan (benzin istasyonu sonra). Sağdaki Lidl süpermarket geçen sağ tepeden aşağı çevirin (şehir merkezine sola dönerek değil - 'centro cuidad'-çok dar sokaklarında sürüş önlemek) aşağı trafik yönünü izlemeye devam edin.. Bu yolda tutmak iki geçecek nehir Guadalete üzerinde ve daha sonra Matrera Arch doğru tekrar sola mini Göbekli fırsatta, tepeye sol T kavşak fırsatta köprü. Orada yolun her iki tarafında park yerleri bulunmaktadır. Casa Blues, kemer ötesinde yaklaşık 300 m olan sağ tarafında şerit (uçurum tarafı) ikinci kapı, sayı 19.

Eğer Ubrique / El Bosque ve Grazalema yönde (A-372) seyahat ediyorsanız: Bu tepenin bir göl aşağı doğru ve daha fazla bir Repsol benzin istasyonu geçmek. Sola Döner kavşaktan (Arcos Urbinazacion) de, köprüden ve bunun doğru için dönüş eğilimi veriyor nerede tepenin üstüne yol takip. Doğrudan Infront ve daha fazla tepeye doğru, Cliffside şerit tutarak, kalan 300 metre park ve yürüyüş yapabilirsiniz Matrera Arch göreceksiniz. Casa Blues sağdaki ikinci kapı.

OTOBÜS İLE: Bir kez Arcos otogarda gelmiş, Casa Blues önündeki otobüs istasyonu her yarım saatte bırakın ve geçmek yerel minibüs (Linea Centro) vardır. Şüphe durumunda Callejas durdurmak için otobüs sürücüsü isteyin.

AYAK ON: Yürüyüş yaklaşık 25 dakika sürer, Plaza Espaa için kafa, turist bilgi noktası bir harita almak ve eski şehir içine kafa. C / Callejas 19 Casa Blues ulaşana kadar işareti Salida Ciudad izleyin, size tarafta soldaki, tepeden aşağı devam edin.

TAKSİ İLE: Arcos otobüs terminalinden bir taksi 6 maliyeti.