X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Casa Ortega'e yol tarifleri

46, rue des Petites Maries, Marseille, Fransa

Harita ve Yol Tarifleri


89%Oy

  • 87%Ekonomik
  • 88%Güvenlik
  • 80%Yer
  • 95%Çalışanlar
  • 92%Atmosfer
  • 96%Temizlik
  • 87%Tesisler

Çeviren Google Casa Ortega merkez tren ve otobüs istasyonu Saint-Charles üç dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Bizim B & B almak için iki yolu var:
Büyük ünlü taş merdiven sonundan itibaren:
Sağa dönün ve 10 metre gidip sonra sağa bir kez daha açın ve yaklaşık 50 metre kadar sokak gidin. Sol tarafta size caddenin arka tarafında bir kare göreceksiniz, bu yeri Bernard Dubois. Sokak rue des Petites Maries bu meydanın merkezinde kafe tütün dükkanı (Baltık) sol tarafında iner. Sen 46 rue des Petites Maries de sol tarafta, aşağı Casa Ortega beş metre bulacaksınız.

Platformun sonunda istasyonu St Charles:
Bir düzey aşağı yürüyen merdiven alın ve Boulevard Maurice Bourdet için çıkış gidin. Eczane ve postanede, sol tarafta taksi bırakıp Bulvarı Maurice Bourdet üzerinde sola çevirin. 50 metre yürüyün. Sağ tarafta bir yeri Bernard Dubois kare görürsünüz. Sokak rue des Petites Maries bu meydanın merkezinde tütün dükkanı (Baltık) sol tarafında iner. Sen 46 rue des Petites Maries de sol aşağı Casa Ortega beş metre bulacaksınız.

Araba ile:
Otoban A7 ile: çıkış istasyonu Saint-Charles, siz bulvar Maurice Bourdet ulaşmak ve 70 metre inmek kadar Boulevard Charles Nédelec üst istasyonunun hemen önünüzde olduğunda, kişinin sağa çevirin. Sağ tarafta bir plaza, Place Bernard Dubois görürsünüz. Bizim sokak, rue des Petites Maries, bu meydanın merkezinde tütün dükkanı (Baltık) sol tarafında iner. Sen 46 rue des Petites Maries de sol aşağı Casa Ortega beş metre bulacaksınız.

Otoban A55 ile: yönünü Centre Ville takip - Vieux Port ve istasyon Saint-Charles.

Trenle veya otobüsle:
Casa Ortega istasyonu Saint-Charles ya da otobüs terminaline 50 metre yer almaktadır.

Havaalanından kalkan Navettes (shuttlebusses): shuttlebusses nun uç istasyon istasyon Saint-Charles.
Yolculuk süresi 25 dakikadır. Servis 05:10 dan 00:10 son uçuş kadar her 20 dk kadar hareket.