X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Casa Kiwi Hostel Medellin'e yol tarifleri

Carrera 36 # 7 - 10, Medellin, Kolombiya

Harita ve Yol Tarifleri


88%Oy

  • 85%Ekonomik
  • 87%Güvenlik
  • 95%Yer
  • 85%Çalışanlar
  • 93%Atmosfer
  • 84%Temizlik
  • 89%Tesisler

Çeviren Google Terminal Norte otobüs durağına:

Bir taksi yaklaşık $ 12,000 COP maliyeti. Parque Lleras gitmek ve daha sonra pansiyon Calle 7 almak için sürücü söyle. Medellin bölgesindeki tüm taksi sürücüleri Taksi Metre kullanmanız gerekir, bu nedenle taksi girmek ne zaman açın emin olun.

Metro / Otobüs kombinasyonu ile. Bir Metro Otobüs için Metro ve başka bir bilet: Terminal Norte tarafından Metro İstasyonu, bir "Poblado Integrado" bilet satın. El Poblado Metro İstasyonu'na Metro güney alın. Bir kez orada, "Metro" diyor bir otobüs yakalamak. Carrera 36. Domino Pizza inin. Calle 7 Carrera 36 aşağı yürüyün ve soldaki Casa Kiwi Hostel göreceksiniz.

Terminal Sur otobüs istasyonu / Olaya Herrera Yerel Havalimanından:

Bir taksi yaklaşık $ 6,000 COP maliyeti. Parque Lleras gitmek ve daha sonra pansiyon Calle 7 almak için sürücü söyle. Medellin bölgesindeki tüm taksi sürücüleri Taksi Metre kullanmanız gerekir, bu nedenle taksi girmek ne zaman açın emin olun.

Jose Maria Cordoba Uluslararası Havaalanı'na:

Havaalanının çıkışında güvenli, güvenilir taxies vardır pansiyon $ 54,000 COP hakkında ücret. Sadece onları hostel adresini vermek ve El Poblado Parque Lleras birkaç blok olduğunu söyleyin. Onlar abartma olmaz emin olmak için taksi içine girmeden önce de fiyat isteyin.