X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Casa Kiwi Hostel Medellin'e yol tarifleri

Carrera 36 # 7 - 10, Medellin, Kolombiya

Harita ve Yol Tarifleri


86%Oy

  • 86%Ekonomik
  • 84%Güvenlik
  • 96%Yer
  • 80%Çalışanlar
  • 84%Atmosfer
  • 87%Temizlik
  • 87%Tesisler

Çeviren Google Adres: Carrera 36 Numero 7-10.


Terminal Norte Otobüs istasyonundan +:

(1) Bir taksi yaklaşık $ 12,000 COP maliyeti. Pansiyon kadar Calle 7 almak için daha sonra Parque Lleras gidin ve sürücüyü söyle. Tüm Medellin taksi sürücüleri Taksi Metre kullanmak, bu yüzden taksiye binmeden zaman açın emin olmalısınız.

(2) Metro / Otobüs kombinasyonu ile. Metro Otobüs bir Metro için bilet ve başka: Terminal Norte tarafından Metro İstasyonu'na ise, bir Poblado Integrado bilet satın. El Poblado Metro İstasyonu'na güney Metro atın. Bir kez orada, Metro diyor bir otobüse binin. Calle 7 Carrera 36 Walk down Carrera 36. Domino Pizza inin ve soldaki Casa Kiwi Hostel göreceksiniz.


Terminal Sur otobüs durağına / Olaya Herrera Yerel Havalimanından +:

(1) Bir taksi yaklaşık $ 6,000 COP maliyeti. Pansiyon kadar Calle 7 almak için daha sonra Parque Lleras gidin ve sürücüyü söyle. Tüm Medellin taksi sürücüleri Taksi Metre kullanmak, bu yüzden taksiye binmeden zaman açın emin olmalısınız.


Jose Maria Cordoba Uluslararası Havaalanı'ndan +:

(1) $ 60,000 COP bir dizi oranı ücret havaalanının çıkışında güvenli, güvenilir taxies vardır. Sadece onlara pansiyon adresini verir, ve El Poblado Parque Lleras birkaç blok olduğunu söyle. Onlar abartma olmaz emin olmak için taksiye binmeden önce aynı fiyat sormak. 60,000 $ 2014 için resmi oranıdır.

(2) Ayrıca şehir Medellin havaalanından transfer hizmeti (colectivo) alabilir. Oradan Casa kivi bir taksi yaklaşık $ 8,000 COP olduğunu.


Hiç bir taksi sürücü fiyat ile ilgili bir sorun varsa, bunu biz şeyleri düzeltmek yardımcı olabilir Casa kivi geldiğinde resepsiyonda yardım istemek için çekinmeyin.