X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Captain Halpin's Hostel'e yol tarifleri

Leitrim Lodge, Bachelors Walk, Wicklow Town Co Wicklow, Wicklow, Irlanda

Harita ve Yol Tarifleri


85%Oy

  • 87%Ekonomik
  • 84%Güvenlik
  • 86%Yer
  • 92%Çalışanlar
  • 84%Atmosfer
  • 80%Temizlik
  • 80%Tesisler

Çeviren Google Biz kolayca otobüs ve tren hem de ulaşılabilir. Sitemizde haritası izleyin ve Dublin Havaalanı'na veya Dublin şehir merkezine 133 otobüs yoldan gidin. Tren de Dublin Şehir Merkezi, Dun Laoghaire veya Rosslare Harbour Wicklow doğrudan götürecektir.


Dublin Havaalanı'na araba ile geliyorsanız, M50 Southbound alır. N11 üzerine devam ve Wicklow Town için çıkışına, bu sadece trafik bağlı olarak bir saatten fazla sürer.

Eğer Dun Laoghaire geçiyorsanız N11 veya Southbound M50 için işaretleri takip ve Wicklow Town için çıkışına.

Eğer Rosslare sürüş yapıyorsanız, N11 Northbound almak ve Wicklow Town için çıkışına.

Eğer her birimiz bulmak için yardım, ya da size yardımcı olabilir otobüs / tren durağına çanta almak gerekiyorsa, sadece bizi arayın.Biz kolayca otobüs ve tren hem de ulaşılabilir. Sitemizde haritası izleyin ve Dublin Havaalanı'na veya Dublin şehir merkezine 133 otobüs yoldan gidin. Tren de Dublin Şehir Merkezi, Dun Laoghaire veya Rosslare Harbour Wicklow doğrudan götürecektir. Dublin Havaalanı'na araba ile geliyorsanız, M50 Southbound alır. N11 üzerine devam ve Wicklow Town için çıkışına, bu sadece trafik bağlı olarak bir saatten fazla sürer. Eğer Dun Laoghaire geçiyorsanız N11 veya Southbound M50 için işaretleri takip ve Wicklow Town için çıkışına. Eğer Rosslare sürüş yapıyorsanız, N11 Northbound almak ve Wicklow Town için çıkışına. Eğer her birimiz bulmak için yardım, ya da size yardımcı olabilir otobüs / tren durağına çanta almak gerekiyorsa, sadece bizi arayın.