X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cappadoccia Rock Valley Pension'e yol tarifleri

Rock Valley Goreme / Nevsehir / Turkey, Goreme, Türkiye

Harita ve Yol Tarifleri


86%Oy

  • 89%Ekonomik
  • 78%Güvenlik
  • 92%Yer
  • 89%Çalışanlar
  • 86%Atmosfer
  • 86%Temizlik
  • 84%Tesisler

Çeviren Google Karayolu ile erişim: Ankara'dan 270 km - Antalya 650 km - İstanbul'dan 780 km.

Uçakla Erişim: Türk Hava Yolları Türkiye'nin en büyük şehirlerden Kayseri Erkilet Havaalanı (ASR) (Göreme yaklaşık 80 km) için uçar. Transferler yerel otobüs şirketleri tarafından yapılan, ya da sadece özel ulaşım düzenlemek için Rock Valley Pension çağrı olabilir. Yaz aylarında aynı zamanda Kayseri veya Nevşehir Tuzköy Havaalanı (Göreme 40 km) içine Avrupa merkezlerinden kiralama ile uçmak mümkün olabilir.

Araba ile biz İstanbul, Antalya Ankara ve 6 saat gelen 4 saat yaklaşık 7hrs vardır. Birçok otobüs şirketleri de Göreme ve tüm önemli şehirler arasında sık, doğrudan hizmet vermektedir. Seyahat, temiz, konforlu ve hoş fiyatlı. Zaman en iyi şekilde, bir gecede otobüs de mevcuttur.

Göreme geldiğinizde, sadece Rock Valley, sadece 2-3 dakikalık yürüme mesafesinde (300 metre) için işaretleri izleyin.

Eğer otobüs istasyonu pastane yönünde yol almak çıktığınızda. Eğer pastane geçmek zaman, sokakların bir kavşak fark edeceksiniz.

Köy Camii giden sokak almak, minare arayın. Caminin geçmiş yürüyüş ve kısa bir süre bir çocuk oyun alanı sonra sonra, bir köşede bir halı mağazası geçmiş yürüyeceğiz aynı yolda kalan tutun. Artık Rock Valley kısa bir mesafe vardır.

Alımı için Emeklilik en büyük kemer giriş yolunuzu olun. Gece yarısı ve 6 arasında gelecekseniz, resepsiyonda birden fazla kez vurmak lütfen.