X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Capitol City Hostel'e yol tarifleri

2411 Benning Road NE, Washington DC, ABD

Harita ve Yol Tarifleri


66%Oy

  • 78%Ekonomik
  • 73%Güvenlik
  • 60%Yer
  • 72%Çalışanlar
  • 58%Atmosfer
  • 60%Temizlik
  • 58%Tesisler

Çeviren Google BENNING YOL METRO İSTASYONUNA GEÇMEYİN! BT yakın pansiyon DEĞİLDİR.
Mega / Bolt / Tazı / Amtrak / Union Station: H Street'in Seksek Köprüsü üzerine Union Station ikinci katında Megabus / Grehound / Bolt garajda kuzey Exit ve sırayla (ayrıca BWI Havalimanı'na Union Station için ücretsiz servis trenin ya da ucuz MARC almak) sağ (doğu) 3, NE kadar yokuş aşağı yürümek. Orada X2 veya X1 Metro otobüs (1,80 $) için ana yol (H Street, NE) bir otobüs durağı bulacaksınız. Oklahoma Ave bu otobüsü 20 blok almak. (Oklahoma Ave aslında 26th Street, 21st Street sonra durağıdır:. Exit otobüs @ 26 ve Benning Yol (doğuya durdurma Oklahoma Ave denir) (ters yönde batıya yürüyün otobüs sürüş ki), 1 ve 1/2 blok ... batı 2411 için Benning Sen 25 ve Benning köşesinde 7-11 geçmiş ana yol boyunca batı yürüyecek Sen 25 sokak kapısı ve ana yol, Benning Rd kaldıktan sonra, göreceksiniz, bizim sign: Capitol City üzerine Geç gece Çin gıda carryout yanındaki bloğun ortasında, ev, Kerry.
Chinatown otobüsler: H Street, NW (0-3 blok) bulmak ve doğu yönünde X2 metrobüs alır. X2 metrobüs ile ilgili yukarıdaki yönergeleri izleyin.
DCA (Reagan National) minimal yürüyüş ile Havaalanı ama uzun hezimet Kimden: (Mavi Hat Metro tren ile) Metro Center birine Metro (tren) almak veya Chinatown / Galeri Place Sarı Hattı almak (Chinatown kolay ama Metro daha kalabalık Merkezi). Çıkın ve H Street, NW bulabilirsiniz. Doğu yönünde X2 Metro otobüs sürüş için otobüs durağı bulun ve kapalı nereden için yukarıdaki yönergeleri X2, vb izleyin.
Blue Line Stadyumu silahhanede Metro ve Stadyumu yan çıkışına daha fazla yürüyüş ama daha kısa seyahat süresi ve 1,80 $ otobüs ücreti tasarrufu ile DCA. Dulles Havaalanı gezgin için tarif edildiği gibi Stadyumu'na pansiyon için aşağıdaki yürüme talimatları izleyin.
Dulles Havalimanı (IAD) (birinci Rosslyn 5A otobüsü 5 dolar). Otobüs çıkın ve Stadyum silahhanede bir Mavi veya Turuncu Hat Metro almak. Stadyumu yan çıkın ve pansiyon için aşağıdaki yürüme talimatları izleyin
BENNING YOL METRO İSTASYONUNA GEÇMEYİN! Bu pansiyonun yakın değil.
STADYUM cephanelik YÜRÜYÜŞ: Exit Stadyumu yan ve 19. Caddesi boyunca, kuzey, bu yönde yürümeye devam. Bu otobüsler herhangi almayın. C Street, NE 3 blok yürümek ve sağa dönün. 2 blok yürümek ve 21. Sokağı'nda sola. Çıplak Oklahoma üzerine sağ ve 3 blok yürüyüş ve dönüş 24 sokağa bıraktı. 2 blok yürümek ve Benning Rd üzerine sağa dönün. 2411 ana yolda 24 ve 25 arasında, Benning, önümüzdeki Kerry'nin Chinese Food Carry Out. (Zaman zaman şehir içi agresif çocuk pan-işleyicileri ile deneyimli değilseniz Bekarlar, akşamları sırasında X2 Metro Otobüs H Street yol almalı.)