X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Capital View'e yol tarifleri

301 i street NW, Washington DC, ABD

Harita ve Yol Tarifleri


80%Oy

  • 79%Ekonomik
  • 85%Güvenlik
  • 84%Yer
  • 81%Çalışanlar
  • 78%Atmosfer
  • 74%Temizlik
  • 77%Tesisler

Çeviren Google % 14.5 VERGİ rezervasyon üzerine EKLENECEKTİR
Chinatown otobüs istasyonu ve metro merkezinden yürüyerek:
Sekiz dakikalık yürüme mesafesinde.
Harfi 'i' sokağa bir blok yürümek. Sonra doğusunda gidiyor i sokakta sağ almak ve üç blok yürümek. Sen Soldaki bizim kırmızı tuğla tarihi konak-bina göreceksiniz!
Önemli! Karıştırılmamalıdır olmayın - 'i' sokak Massachusetts Ave ve 5. cadde katıldıktan sonra devam ediyor! Sadece biraz sola hareket eder - sadece geçiren bisiklet yere yürüyün.

Dulles Uluslararası Havaalanı'na
Curb 2E, L'Enfant Plaza Metro doğru 5A otobüsle. L'Enfant Plaza, Greenbelt / Fort Totten yönünde Chinatown metro istasyonuna sarı / yeşil hat metroya binin. Eğer metro çıkmak gibi, yukarıdaki gibi yürüme yönergeleri izleyin.

Reagan National Airport:
Yaklaşık 25 dakika metro ile.
Chinatown metro istasyonuna Fort Totten doğru sarı hattı metro Metro atın. Eğer metro çıkmak gibi, yukarıdaki gibi yürüme yönergeleri izleyin.

Amtrak / Union Square / BoltBus / Megabus Gönderen
Ise yaklaşık 5-10 dakikalık yürüme mesafesinde.
Şehir (batı) doğru Massachusetts Ave üzerinde yürümek ve 3rd Street NW üzerinde bir hakkı almak. Sen 'i' sokak ve 3 cadde NW kesiştiği bizi göreceksiniz. Eğer 3 sokak özledim, 4rd sokakta bir hakkı almak.

Greyhound İstasyonundan:
Yaklaşık 15-20 dakika yürüyün.
Union Station metro girişine iki ya da üç blok için 1 NE Union Station güneye doğru yürüyün. Sonra yukarıdaki gibi Union Meydanı'na yönlere yürüyüş izleyin.

Baltimore / Washington Uluslararası Havaalanı'ndan:
Yaklaşık 1 saatlik yolculuk.
Greenbelt istasyonuna doğru B30 otobüsle, ve sonra Marka Avenue yönünde Chinatown istasyonuna Yeşil hat metro almak. Çıkmak gibi, yukarıdaki gibi yürüme yönergeleri izleyin.