X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Canape Connection'e yol tarifleri

12 A William Gladstone Street, Sofia, Bulgaristan

Harita ve Yol Tarifleri


92%Oy

  • 93%Ekonomik
  • 98%Güvenlik
  • 100%Yer
  • 91%Çalışanlar
  • 87%Atmosfer
  • 89%Temizlik
  • 85%Tesisler

Çeviren Google Kolayca Havaalanı, Merkez Otobüs ve İstasyonları burada alabilirsiniz.

Ana Otobüs ve tren istasyonuna metro yönde Lozenets (Лозенец) almak ve NDK istasyonunda olsun. Vitosha Blvd çıkın. William Gladstone Str elde edene kadar Vitosha Blvd 4 blok kuzeyinde yürüyün. (Уилиям Гладстон). Sola dönün ve ikinci blok sonra sol taraftaki işaret 12A ve Canape Connection göreceksiniz

Size-kara taşımacılığı kullanıyorsanız:
Sürücü veya bir gazete standından iki bilet 1.00 BGN her (sizin için bir tane ve sırt çantası için) satın alın ve otobüse olsun hemen iki bilet yumruk. Onları yumruk yoksa, bunlar geçerli değildir.

3 ya da 4 kişilik grup ise, bir taksi almak aynı fiyat hakkında. Km başına fiyatı 1 BGN (0.60-0.70 BGN civarında) daha az olması gerektiğini göz önünde olun. Bu kolayca araba pencerelerde çıkartmalar görülebilir. Biz sahte Havalimanı çevresinde taksi ve daha bir çok şarj istasyonları bir yeri vardır çünkü taksiye atlamak önce kurmanızı öneririz.

Havalimanından:
Otobüs sayısı 84 (Terminal 1 ve 2) yakalamak ve BSFS (БСФС) adlı son durağı, ininiz. Daha sonra Starbucks doğru çapraz yol çapraz ve Patriarh Evtimii Meydanı (Popa olarak da bilinir) için 3 blok yürümek ve 3 durak için bir tramvay sayısı 12 veya 18 yakalamak, Makedonya Meydanı durağında inmek (Площад Македония). Sonra Meydanı dönüş sol bakan ve Hristo Botev Bulvarı'nda 4 blok yürümek ise (бул. Христо Ботев) ve daha sonra 4. caddeden sola çevirin. Bu William Gladstone Street, (ул. Уилям Гладстон). 1 blok daha ileri gidip - Eğer sağ tarafındaki sayı 12A göreceksiniz.