X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Calton Hostel'e yol tarifleri

Flat C1, Floor 15, Block C, Chung King Mansion,36-, Hong Kong, Hong Kong

Harita ve Yol Tarifleri


No rating

0 Değerlendirmeler
  • Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

Çeviren Google Calton Hostel yön

--- Tür Bildirimi

Bizim Pansiyon sadece adres ve sadece ana Resepsiyon olan:

Tsim Sha Tsui, Nathan Road 36-44, Chung King Mansion, C Blok, Kat 15, Düz C1. Calton Pansiyon Resepsiyon

ve biz aynı binada veya diğer Blok başka resepsiyonlar yok.


Dışarı geliyor sonra binaya girdikten sonra, düz satırın gidin, son kule (ilk geçiş blok ve blok b) de C Blok bulacaksınız, Kat 15 gidin (Blok C) sayısı 6 kaldırın almak Lift.please sağa dönün ve bizim Hostel Resepsiyon bulacaksınız.


Lütfen özellikle bazı onlar bizim hostel ya da binada personel veya yönetici (onlar Hint ve Çin ne kadar olursa olsun) olduğunu söylüyor sokakta kimseye güvenmiyorum.

Onlar komisyon almak ve binanın zemin katında herkes iman ve Doğrudan Kat 15, C Blok gitmeyin you.Please dışında para hile istediğiniz diğer farklı yere getirmek için çalışıyoruz.

Bizim Müdür ve personel bizim hosteli size bekler.

Herhangi bir sorunuz varsa ya da bize hostel ya da başka bir help.Please sizi almak istiyorsanız Hostelworld rezervasyon Sayfası telefon ya da e-posta gösterisi ile bize ulaşın veya bizi arayın çekinmeyin
==========================================

Tüm yön ve aşağıda önemli bilgiler bakın:

==========================================


TARİFİ


----------- Hong Kong Havalimanından


1. Havaalanı Shuttle otobüs:

Havaalanı otobüs Chungking Konakları almak için en uygun ve popüler bir yöntemdir. Airbus İstasyonu Hong Kong Uluslararası Havalimanı Gelen Yolcu katında (Seviye 5) yakınında yer almaktadır. A21, Hung Hom KCR Station.Please kısa beklemeleri ve Otobüs bu sayısı almak denir terminali: Havaalanı Servisi otobüs sayısı bulun. Otobüs yaklaşık her 10-15 dakikada bir kalkan. Bir ücret HKD $ 33'ünde (bagaj ücreti bedava). Eğer otobüse olduğunda, alt düzeyde bir oturup bulmak sonra bagaj güvenliğini sağlamak için ilk emin olun. 40 - 80 dakika (trafik durumuna bağlıdır) Eğer Otobüs Durağı No.14 ulaşacak - Bu Dur adını dediğimiz bir yöntem:, Nathan Road Middle Road Station. A21 hizmet zamanı 5:00-23:59 olduğu için, durdurup aynı yerde N21 havaalanı otobüs kullanmak ve aynı otobüs durdurmak eğer 00:00 'dan sonra ve A.M. 05:00 önce varış Hong Hong

Bir kez otobüs indi, arka yol açmak, ve 50M hakkında yaklaşık yürümek, Bu yürüyerek yaklaşık 30 saniye sürer. Eğer sağ taraftaki Chung Kral Konakları ön giriş görebilirsiniz. Sen Chungking Konakları duvara yapıştırın büyük TV ekranında görmek Will. Eğer Chung Kral Konakları altındadır emin olun, nazik düz C (Chungking Konakları son kulesinde) Blok satırın gidin. Sen sağ tarafında bir almak, C Blok iki asansör görebilirsiniz, (Kat 15 durdurmak) sayısı 6 kaldırın, 15. kat düğmesine basın, sen lift çıkıp, size sağ taraftan bizim alımı gerektiği görebilirsiniz yan.2. Airport Express

5:50 dan 01:15 her 12 dakikada bir hizmet, bu maliyeti her kişi başı 90 HKD (bagaj ücretinin ücretsiz), yaklaşık 25 dakika sürer. Kowloon İstasyonu'na durdurmak ve ücretsiz havaalanı servisi otobüs sayısı K3 için değiştirin

Holiday-Inn Hotel K3 K3 alma ve Nathan Road.Turn birlikte gitmek sonra there.Please kurtulmak sol, sol taraftaki Chung Kral Konakları ön giriş görebilirsiniz. Sen Chungking Konakları duvara yapıştırın büyük TV ekranında görmek Will. Eğer Chung Kral Konakları altındadır emin olun, nazik düz C (Chungking Konakları son kulesinde) Blok satırın gidin. Sen sağ tarafında bir almak, C Blok iki asansör görebilirsiniz, (Kat 15 durdurmak) sayısı 6 kaldırın, 15. kat düğmesine basın, sen lift çıkıp, size sağ taraftan bizim alımı gerektiği görebilirsiniz yan.

Chung King Mansion girdikten sonra, düz satır gidin, ve son Tower C Blok bulacaksınız, Kat 15 asansör sayısı 6 (Blok C) ayırın.


3. Taksi

24 saat hizmet. Bu maliyeti yaklaşık 300 HKD (bagaj ücret karşılığında ücretsiz), yaklaşık 30 dakika sürer. Chungking Mansion, Tsim Sha Tsui durdurmak için sürücü söyle.

Çin Writting Adresiniz: 九龙 弥敦道 36-44 号 重庆 大厦 C 座 15 楼 (总 接待 处)

Chung King Mansion girdikten sonra, düz satır gidin, ve son Tower C Blok bulacaksınız, Kat 15 asansör sayısı 6 (Blok C) ayırın.


----------- Halk Cumhuriyeti Çin'den


1. Tren


Shenzhen gelen --- Tren


06:30 'dan 00:00 her 5 dakikada bir hizmet, her kişi (bagaj ücretinin ücretsiz) için maliyeti 36.5 HKD, yaklaşık 45 dakika sürer. Lu Wo İstasyonu'nda tren alma ve son istasyonunda durmak Lütfen, Doğu Tsim Sha Tsui Station.Please Çıkış K. çıkıp


Çıkışından çıktıktan sonra, düz satırın gidip ilk köşesinde sağa dönün lütfen, önce Imperial Hotel göreceksiniz ve Chung King Mansion Chung King Mansion giren it.After yanında, düz satır gidin ve son Tower C Blok bulacaksınız, Kat 15 asansör sayısı 6 (Blok C) ayırın.


Pekin / Şangay --- Tren


Pekin / Şangay iki tren station.First orjinal tren olsun ve hangi Doğu Tsim Sha Tsui Doğru. Terminal için tren (Doğu Tsim Sha Tsui Station) ayırın ve eğitmek için değiştirin Hung Hom (Kowloon) durur sonra trenden almak ve Çıkış K. çıkıp


Çıkışından çıktıktan sonra, düz satırın gidip ilk köşesinde sağa dönün lütfen, önce Imperial Hotel göreceksiniz ve Chung King Mansion yanında olduğunu.


------------ Makao itibaren


1. Feribot


İki iskele vardır

1. Guangdong Road (Tsim Sha Tsui). ChungKing Mansion yaklaşık 15 dakika yürüme mesafesindedir.

2. Sheungwan. MTR Metro Tren istasyonu Tsim Sha Tsui istasyonuna MTR Metro Tren almak ve Çıkış C1 dışarı gelebilir sağ iskele ve Müşteriler yanında.

Bu çıkış Oppo-sitesi Chung King Mansion olan, Sadece yol Chung King Mansion you.After Chung King Mansion giren önünde olduğunu göreceksiniz çapraz, düz satır gidin, ve son Tower C Blok bulacaksınız Kat 15 asansör sayısı 6 (Blok C) ayırın.

MTR = (Toplu Taşıma Demiryolu)


____________________________________________________________________________________

--- Çok Önemli Not ---

Değerli Sayın müşterimiz,

Bizim pansiyon rezervasyon için teşekkür ederiz. Our hostel kaldığınız süre boyunca çok rahat bir ev hissi vermeyi amaçlamaktadır.

1. Biz rezervasyon yapıldığı gün 00:00 'a kadar oda devam edecektir. Bu zaman oda kira tamamı ödemek zorunda kalacak.


2. Rezervasyon onayı sayfası yazdırın ve isminizle check-in. Biz bir kağıt listesinde adınız olacaktır. Bizim hosteli popüler, ve bazı insanlar her zaman personel olarak (bizim kartvizit tutan) ve farklı bir yere getirmek gibi davranarak sokakta durmak için, göstermek veya herhangi bir yabancı için rezervasyon bilgi vermeyin lütfen. Onlar size hile olduğunu keşfetti önce size para almak için çalışacağız!

Eğer gerçeği öğrenmek bile, onlar size para döndürmez.

3. Aşağıdaki adresten Giriş:


Bizim Otel Adres ve Bizim Hostel sadece ana Resepsiyon

Kat 15, C Blok, Chung King Mansion, 36-44 Nathan Road, Tsim Sha Tsui, Kowloon, Hong Kong


4. Lütfen rezervasyon herhangi bir değişiklik yapmak isterseniz tahmini gelen tarihi 48hours önce bizimle irtibata geçiniz, size yardımcı olmaya çalışacağız.


5. Bu check-in zaman * kolaylık sağlamak için, * Müşteriler tüm oda kira ödemek zorundadır


6. Eğer Hong Kong Havaalanı geldiğinizde, birçok ücretsiz telefon var, nasıl temas tutarak gelmek için size öğretmek böylece sağlanan cep telefonu numbe de hemen bizi arayın lütfen.

Biz Hong Kong büyük bir Grup Hostel, bazıları bizim Calton Pansiyon Yeni HK Bina aynı katta bir çok yer, olduğu için, aynı firma ile bu kadar çok oda var ve tüm yeni decorated.However vardır 7.Because dekore edilmiş Odası bizim farklı Floor.So içinde bulur, ben Müşteri size başka bir katta bazen Calton Pansiyon Branch rezervasyonu ne güzel bir oda tutacak anlayabiliyorum umuyoruz.

İlginiz için teşekkür ederiz ve size unutulmaz bir Hong Kong tatil ve hostel diliyoruz!

Selamlar,
Calton pansiyon yöneticisi