X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Cafe Hostel'e yol tarifleri

Rua Agisse, 152, Vila Madalena, Sao Paulo, Brezilya

Harita ve Yol Tarifleri


91%Oy

  • 92%Ekonomik
  • 89%Güvenlik
  • 92%Yer
  • 95%Çalışanlar
  • 89%Atmosfer
  • 90%Temizlik
  • 88%Tesisler

Çeviren Google R Agisse, 152 - Vila Madalena
Sao Paulo, 05439-010

Nasıl gidilir

Guarulhos havaalanından

Seçenek 1 (ekonomik yolu): Her 15 dk (R $ 4,60) bırakın otobüs 257 (Aeroporto-Metro Tatuapé) atın. Bu metro istasyonu Tatuapé doğrudan götürecektir.
Oradan, kırmızı çizgi (yön PalmeirasBarra Funda) almak Sé kurtulmak ve Paraíso kadar mavi çizgi (yön Jabaquara) dönüşür.
Yeşil hat (yön Vila Madalena) alın ve son istasyon ininiz. Hostel kısa bir yürüyüş mesafesindedir Oradan (aşağıdaki açıklamaya bakınız)

Seçenek 2 (daha az ekonomik, daha konforlu): ekspres otobüs Paulista avenue 'Havaalanı Otobüs Servisi' (Rota 316, Circuito dos Hotéis) atın: Paulista avenue de bırakın;
Oradan yeşil hat (yön Vila Madalena) almak ve son istasyon ininiz. Oradan bu hostel kısa bir yürüyüş mesafesindedir. (Aşağıdaki açıklamaya bakınız)


(Pahalı ve konforlu) Seçenek 3: (R civarında 100,00 $) pansiyon doğrudan taksiye

Congonhas havaalanına

seçenek 1: bir otobüs (hat 675I) veya São Judas metro istasyonu (mavi çizgi) bir taksiye ve oradan Vila Madelena istasyonu (R $ 3,00) için yol yapmak. Oradan bu hostel kısa bir yürüyüş mesafesindedir. (Aşağıdaki açıklamaya bakınız)


seçeneği 2: hostel (R $ 30,00 - R $ 40,00) doğrudan bir taksiye

Tietê Otobüs terminaline ve Barra Funda Otobüs terminalinden. Istasyon içinde Vila Madalena istasyonu metro (yeşil hat) alır. Oradan bu hostel kısa bir yürüyüş mesafesindedir.

Vila Madalena metro istasyonuna:
Yürüyen merdiven alarak Vila Madalena metro istasyonu bırakın. Otobüs terminali sonu, daha sonra Rua Marinho Falcao de sağa kadar düz tutun. Eğer turuncu bir bisiklet istasyonu ulaşana kadar yürüyün. Yaya geçidi Çapraz. Hareket sokağa kadar git, pansiyon hakkı (sayı 152) üzerindedir.