X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

CabanaCopa Hostel'e yol tarifleri

Travessa Guimarães Natal, 12, Copacabana, Rio de Janeiro, Brezilya

Harita ve Yol Tarifleri


83%Oy

  • 81%Ekonomik
  • 91%Güvenlik
  • 86%Yer
  • 80%Çalışanlar
  • 81%Atmosfer
  • 86%Temizlik
  • 76%Tesisler

Çeviren Google O Arcoverde metro istasyonuna sadece bir blok - CabanaCopa Hostel bulmak çok kolaydır. Copacabana plajına, Rio de Janeiro en ünlü semtinde bulunan büyük bir sömürge ev.

Taksi tarafından metro istasyonu Arcoverde için:
Havalimanından:
Zamanında bağlı, sarı bir taksi 30-40 Reali arasında maliyet gerekir. Özel taksi (beyaz, mavi veya kırmızı) 80-100 Reali arasında maliyet gerekir. Basitçe göstermek ya da nereye gitmek bilecek bizim sokak adresi ile birlikte, Arcoverde metro istasyonuna gitmek için sürücü söylemek. Biz de isterseniz bir havaalanı transfer hizmeti sağlayabilir!

Otobüs Terminali'ne:
Sadece otobüs terminali dışında özel bir taksiye. Sen Tezgaha sabit ücret ödemek. Bu Copacabana almak için yaklaşık 20 Reali mal olacak. Basitçe göstermek ya da nereye gitmek bilecek bizim sokak adresi ile birlikte, Arcoverde metro istasyonuna gitmek için sürücü söylemek.


Otobüs metro istasyonu Arcoverde için:
Havaalanından:
ucuz bir seçenek 'Gerçek' otobüs. Gelenler salonda çıkıp, bekleyen taksiler geçmiş bir hakkı almak ve havaalanı otobüs durağı için dışarı bakmak. Yaklaşık 6 Reali maliyeti ve sürücü İngilizce konuşuyor. 'Avenida Atlantica' - O Copacabana ana plaj yol boyunca gider. Copacabana Palace Hotel'de durdurmak için isteyin. Sonra sokak Cardeal Arco Verde metro istasyonuna 'Rodolfo Dantas' yukarı aşağı yürüyün.

Otobüs Terminali'ne:
Otobüs terminali önünden 'Gerçek' Otobüs alın. Bu 4 Reali maliyeti ve sürücü İngilizce konuşuyor. Sadece istasyon dışında taksi durağı yürümek ve yolun karşısındaki kenarındaki otobüs beklemek. Her 15 dakikada bir çalışacak ve ana sahil yolunda (Avenida Atlantica) üzerinde duracaktır. Copacabana Palace Hotel'de durdurmak için isteyin. Sonra sokak Cardeal Arco Verde metro istasyonuna 'Rodolfo Dantas' yukarı aşağı yürüyün.

CabanaCopa Hostel Arcoverde metro istasyonuna:
Istasyon arkasında gidin ve sağ yanındaki benzin istasyonu açmak - sokak 'Rua Guimaraes Natal' göreceksiniz. Eğer Chacrinha Park görene kadar yürüyün. Biz Park sokak ev sayısı 12 altındadır. Bir bambu çit ile bir büyük yeşil ve sarı ev. Bu görmek kolaydır!