X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

CabanaCopa Hostel'e yol tarifleri

Travessa Guimarães Natal, 12, Copacabana, Rio de Janeiro, Brezilya

Harita ve Yol Tarifleri


78%Oy

  • 73%Ekonomik
  • 86%Güvenlik
  • 88%Yer
  • 78%Çalışanlar
  • 80%Atmosfer
  • 73%Temizlik
  • 71%Tesisler

Çeviren Google CabanaCopa Hostel bulmak çok kolay - bu Arcoverde metro istasyonuna sadece bir blok. Copacabana plajında, Rio de Janeiro'nun en ünlü mahalle kalbinde büyük bir sömürge ev.

Taksi ile metro istasyonu Arcoverde için:
Havalimanından:
Zamanına bağlı olarak, sarı bir taksi 30-40 Reali arasındaki maliyet gerekir. Özel taksi (beyaz, mavi veya kırmızı) Reali 80-100 arasında maliyet gerekir. Basitçe göstermek veya birlikte bizim sokak adresi ile nereye gitmek bilecek, Arcoverde metro istasyonuna gitmek için sürücü söylemek. İsterseniz biz de bir havaalanı transfer hizmeti sağlayabilir!

Otobüs Terminali'ne:
Sadece otobüs terminali dışında özel bir taksiye. Sayaç sabit bir ücret ödemek. Bu Copacabana almak için yaklaşık 20 Reali mal olacak. Basitçe göstermek veya birlikte bizim sokak adresi ile nereye gitmek bilecek, Arcoverde metro istasyonuna gitmek için sürücü söylemek.


Otobüs ile metro istasyonu Arcoverde için:
Havalimanından:
Ucuz bir seçenek 'Gerçek' otobüs. Bekleyen taksiler geçmiş hakkı almak ve havaalanı otobüs durağı için dışarı bakmak, geliş salonunda çıkıp. Bu yaklaşık 6 Reali maliyeti ve sürücü İngilizce konuşuyor. 'Avenida Atlantica' - Bu Copacabana ana plaj yol boyunca gider. Copacabana Palace Otel'de durdurmak için isteyin. Sonra Cardeal Arco Verde metro istasyonuna kadar sokak 'Rodolfo Dantas' inilir.

Otobüs Terminali'ne:
Otobüs terminali önünden 'Gerçek' Bus atın. Bu 4 Reali maliyetleri ve sürücü İngilizce konuşuyor. Sadece istasyon dışında taksi durağı yürümek ve yolun karşısındaki kenarındaki otobüs beklemek. Onlar her 15 dakikada bir çalışacak ve ana sahil yolu (Avenida Atlantica) üzerinde duracaktır. Copacabana Palace Otel'de durdurmak için isteyin. Sonra Cardeal Arco Verde metro istasyonuna kadar sokak 'Rodolfo Dantas' inilir.

CabanaCopa Hostel Arcoverde metro istasyonu:
Istasyon arkasında gidin ve benzin istasyonu hemen yanında çevirmek - sen 'Rua Guimaraes Natal' sokak göreceksiniz. Eğer Chacrinha Park görene kadar yürüyün. Biz park cadde kadar ev numarası 12. altındadır. Bir bambu çit ile büyük bir yeşil ve sarı ev. Bu görmek kolay!