X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Ca Mignon'e yol tarifleri

Campo Santi Apostoli, Cannaregio 4535, Venice, Italya

Harita ve Yol Tarifleri


93%Oy

  • 96%Ekonomik
  • 92%Güvenlik
  • 90%Yer
  • 98%Çalışanlar
  • 90%Atmosfer
  • 98%Temizlik
  • 88%Tesisler

Çeviren Google Uçak ile
Venedik Marco Polo Havaalanı'na Venedik, düşük maliyetli uçuşlar kara (Ryan hava), 38 km uzaklıktadır Treviso, de Uluslararası bir 13 km mesafededir. Treviso Venezia-piazzale Roma navetta Eurobus atvo alır. Venedik navetta Venezia Air Terminal atvo veya otobüs almak hayır. Venezia için 5 - Piazzale Roma. Buradan Rialto için Hat 1 vapuru almak, Ca 'd'Oro ininiz. Dar calle sonunda, bir sağa ve 100 metre sonra Campo Santi Apostoli ulaşacaksınız Strada Nuova denilen ana cadde üzerinde devam, sol tarafta bizim işareti görmek mümkün olacak. Ca'Mignon hiçbir de kilisenin yanında, Calle dei Preti yer almaktadır. 4531.

Trenle
Stazione Santa Lucia Mignon 800 metre mesafededir. Yürüyerek, istasyonun merdivenlerden aşağı gittikten sonra, sağ tutmak ve Tera Lista di Spagna, Strada Nuova boyunca devam Campo Santi Apostoli kadar, sola çevirin Rio almak, Guest House Ca'Mignon sayısı 4535 de Campo verir. Bu Venedik'in en güzel parçası geçmesi de ise değer 20/25 dakika sürer bir yürüyüş, semt pazarları ve sayısız mağaza ve tipik bacari tarafından. Ca 'd'Oro ininiz, Rialto için istasyonu önünde Hat 1 vapura alın. Dar calle sonunda, bir sağa ve 100 metre sonra Campo Santi Apostoli ulaşacaksınız Strada Nuova denilen ana cadde üzerinde devam, sol tarafta bizim işareti görmek mümkün olacak. Ca'Mignon hiçbir de kilisenin yanında, Calle dei Preti yer almaktadır. 4531.