X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Budget Hostel'e yol tarifleri

Josefská 7, Prague, Çek Cumhuriyeti

Harita ve Yol Tarifleri


73%Oy

  • 82%Ekonomik
  • 63%Güvenlik
  • 97%Yer
  • 73%Çalışanlar
  • 72%Atmosfer
  • 56%Temizlik
  • 68%Tesisler

Çeviren Google Josefska 5, Praha 1, 118 00
Tramvay: durağı Malostranske Namesti'de (tramvay 12,20,22) - 1 dakikalık yürüme mesafesinde (Charles Köprüsü doğru)
Metro: istasyonu Malostranska (Metro A) - 5 dakika yürüyüş


Malostranska Metro istasyonundan:
Sen tramvayla veya yürüyerek buradan alabilirsiniz.
Tramvay: bir tramvay metro istasyonu tarafından durağı yoktur, orada hiçbir tramvay yakalamak. 12, 20, 22 (metro istasyonundan çıkış olan yolun aynı tarafında) ve ilk durağı, Malostranske Namesti ininiz. Charles Köprüsü (Mostecka sokağa doğru giden soldaki sokak almak sol ilk sokak atın:. Josefska.
Yürüyerek: Son yürüyen merdiven sonra metro istasyonuna sol çıkışına sonra sağa yürüyün. Sen Gloria Jeans cafe tarafından geçecek, trafik ışıkları ile geçiş üzerinde düz devam edin. Yaklaşık üç dakika boyunca sokakta (U Luzickeho seminare) izleyin ve ardından sağ (Mesenska) ilk sokak almak. Daha sonra sokak Mostecka (Charles Köprüsü arkanızda) alır. Ilk sokak sağ (Josefska) alın.

Havalimanından:
Hiçbir otobüsle. Havaalanından 119 ve son durağı, Municipal ininiz. Orada metro hattı Depo Hostivar yönünde giden bir (yeşil hat) yakalamak ve ikinci durağı, Malostranska ininiz. 32CZK için bir bilet hostel için tüm yolculuk kapsayacaktır. Biletler gazete / tütün dükkanları veya makineleri mevcuttur. Doğru otobüs / metro / tramvay girdikten sonra bilet doğrulamak için unutmak Dont. Metro ayrıldıktan sonra, yukarıdaki gibi Malostranska Metro İstasyonu'na yönergeleri izleyin.

: - Ana tren istasyonu (Hl.n. Praha) itibaren
Haje yönünde metro hattı C (kırmızı çizgi) alın ve Muzeum de, bir durak sonra inin. Üç durak için gidip Malostranska ininiz, Municipal yönünde giden bir (yeşil hat) metro hattı orada değiştirin. 32CZK için bir bilet hostel için tüm yolculuk kapsayacaktır. Biletler gazete / tütün dükkanları veya makineleri mevcuttur. Doğru otobüs / metro / tramvay girdikten sonra bilet doğrulamak için unutmak Dont. Metro ayrıldıktan sonra, yukarıdaki gibi Malostranska Metro İstasyonu'na yönergeleri izleyin.


Praha Florenc otobüs durağına:
Haje yönünde metro hattı C (kırmızı çizgi) alın ve, üç durak sonra, Muzeum ininiz. Metro hattı için orada değiştirin Municipal yönünde giden bir (yeşil hat); üç durak üç durak (yön: Municipal) için ininiz sonra ve Malostranska ininiz. 32CZK için bir bilet hostel için tüm yolculuk kapsayacaktır. Biletler gazete / tütün dükkanları veya makineleri mevcuttur. Doğru otobüs / metro / tramvay girdikten sonra bilet doğrulamak için unutmak Dont. Metro ayrıldıktan sonra, yukarıdaki gibi Malostranska Metro İstasyonu'na yönergeleri izleyin.