X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Budget Hostel'e yol tarifleri

Josefská 7, Prague, Çek Cumhuriyeti

Harita ve Yol Tarifleri


65%Oy

  • 70%Ekonomik
  • 62%Güvenlik
  • 94%Yer
  • 70%Çalışanlar
  • 48%Atmosfer
  • 58%Temizlik
  • 54%Tesisler

Çeviren Google Josefska 5, Praha 1, 118 00
Tramvay: - 1 dakikalık yürüme mesafesinde (Charles Köprüsü doğru) Malostranske Namesti (tramvay 12,20,22) dur
Metro: istasyonu Malostranska (Metro A) - 5 dakika yürüyüş


Malostranska Metro istasyonundan:
Tramvayla veya yürüyerek buradan alabilirsiniz.
Tramvay: metro istasyonu tarafından bir tramvay durağı vardır; orada hiçbir tramvay yakalamak. 12, 20, 22 (yolun aynı tarafında, nerede metro istasyonundan çıkış) ve ilk durağı, Malostranske Namesti'de ininiz. Charles Köprüsü (Mostecká sokak doğru giden soldaki sokağa çekmek ilk sokak sola atın:. Josefska.
Yürüyerek: son yürüyen merdiven sonra, sonra sağa doğru yürüyün metro istasyonuna sol çıkışına. Gloria Jeans cafe tarafından geçecek; trafik ışıkları ile geçiş düz devam edin. Sokak (U Luzickeho seminare) için yaklaşık üç dakika uygulayın ve sonra sağa (Mesenska) için ilk sokak alır. Sonra (Charles Köprüsü arkanda) sokak Mostecka alır. Ilk sokak hakkı (Josefska) alın.

Havalimanından:
Hayır otobüsle. Havaalanına 119 ve son durağında, Dejvicka ininiz. Orada Depo HOSTIVAR yönde gidiyor metro hattı A (yeşil hat) yakalamak ve ikinci durağında, Malostranska ininiz. 32CZK için bir bilet pansiyon için tüm yolculuk kapsayacak. Biletler gazete / tütün dükkanları veya makineleri de mevcuttur. Sağ otobüs / metro / tramvay girdikten sonra bilet doğrulamak Dont unutmak. Metro ayrıldıktan sonra, yukarıdaki gibi Malostranska Metro İstasyonu'na yönergeleri izleyin.

Ana tren istasyonu (Praha - Hl.n.) Gönderen:
Hajé yönünde metro hattı C (kırmızı çizgi) alın ve Muzeum de, bir durak sonra inmek. Metro hattı A Dejvicka yönünde oluyor (yeşil hat) orada değiştirin; üç durak için gidip Malostranska ininiz. 32CZK için bir bilet pansiyon için tüm yolculuk kapsayacak. Biletler gazete / tütün dükkanları veya makineleri de mevcuttur. Sağ otobüs / metro / tramvay girdikten sonra bilet doğrulamak Dont unutmak. Metro ayrıldıktan sonra, yukarıdaki gibi Malostranska Metro İstasyonu'na yönergeleri izleyin.


Praha Florenc otobüs durağına:
Hajé yönünde metro hattı C (kırmızı çizgi) alın ve üç durak sonra, Muzeum ininiz. Metro hattı A Dejvicka yönünde oluyor (yeşil hat) orada değiştirin; üç durak üç durak (yön: Dejvicka) için kapalı olsun sonra ve Malostranska ininiz. 32CZK için bir bilet pansiyon için tüm yolculuk kapsayacak. Biletler gazete / tütün dükkanları veya makineleri de mevcuttur. Sağ otobüs / metro / tramvay girdikten sonra bilet doğrulamak Dont unutmak. Metro ayrıldıktan sonra, yukarıdaki gibi Malostranska Metro İstasyonu'na yönergeleri izleyin.
Eğer herhangi bir sorun 00420 775 476 075 çağrı