X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Budapest Budget Hostel'e yol tarifleri

Ipar u. 15-21, Budapest, Macaristan

Harita ve Yol Tarifleri


83%Oy

  • 84%Ekonomik
  • 87%Güvenlik
  • 79%Yer
  • 90%Çalışanlar
  • 81%Atmosfer
  • 82%Temizlik
  • 81%Tesisler

Çeviren Google Budapeşte Budget Hostel Var:

GPS koordinatları:
N 47,47856
E 19,07133

Budapest Budget Hostel
İpar u. 15-21
Budapeşte
1095

Budapeşte'de kullanabileceğiniz toplu taşıma biçimi ne olursa olsun, önceden bilet almak (Eğer gemide satın alamaz) ve araca yumruk unutmayın lütfen.

Havalimanından:
Nihai hedef, Kőbnya-Kispest kadar otobüs 200E atın. Corvin Negyed kadar mavi metro hattı alın. Tramvay 4 veya 6, seyahat 2 durak değiştirin ve utca Mester ininiz. Sokak Mester utca'nın birlikte gitmek. Sağ tarafta 5 dakikalık bir yürüyüşten sonra sen İpar utca'da toslayacaktım. Bu sokakta dönüşmesi ve sol taraftaki yakında youll işaretini Budapeşte Budget Hostel bkz. Biz büyük kahverengi kapı basının bunun ortasında ayrı bir çan var ve biz kapıyı açmak kadar bekleyin.

Tren İstasyonu Keleti Gönderen:
Otobüse 5, 7, 173, 7E, 173E almak ve Blaha tr kapalı olsun. Orada tramvaylar 4 veya 6 almak ve Mester utca'da ininiz itibaren. Sokak Mester utca'nın birlikte gitmek. Sağ tarafta 5 dakikalık bir yürüyüşten sonra sen İpar utca'da toslayacaktım. Bu sokakta dönüşmesi ve sol taraftaki yakında youll işaretini Budapeşte Budget Hostel bkz. Biz büyük kahverengi kapı basının bunun ortasında ayrı bir çan var ve biz kapıyı açmak kadar bekleyin :)

Tren İstasyonu Nyugati Gönderen:
Tramvaylar 4 veya 6 alın ve Mester utca'da ininiz. Sokak Mester utca'nın birlikte gitmek. Sağ tarafta 5 dakikalık bir yürüyüşten sonra sen İpar utca'da toslayacaktım. Bu sokakta dönüşmesi ve sol taraftaki yakında youll işaretini Budapeşte Budget Hostel bkz. Biz büyük kahverengi kapı basının bunun ortasında ayrı bir çan var ve biz kapıyı açmak kadar bekleyin :)