X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Brussels Hello Hostel'e yol tarifleri

Rue de l'Armistice 1, Brussels, Belçika

Harita ve Yol Tarifleri


79%Oy

  • 80%Ekonomik
  • 82%Güvenlik
  • 71%Yer
  • 82%Çalışanlar
  • 78%Atmosfer
  • 79%Temizlik
  • 79%Tesisler

Çeviren Google Metro 0010 (on gece yarısı) durur unutmayın.

Brüksel Uluslararası Havalimanı (Zaventem) Gönderen:
Alt katta Brüksel'e giden bir trene binin ve Gare du Midi (Brüksel-Güney) ininiz. Oradan Simonis yönünde Metroda Hat 2 alır. Simonis inin ve Avenue de Jette için çıkışına. Büyük beyaz Godiva fabrikasının arayın; Eğer bunun önünde duran fabrika karşı karşıya iseniz, pansiyon Rue de l'Ateşkes 1'de sağınızda 20m olduğunu.

Charleroi Havaalanı:
Dikkat! Charleroi havaalanı Brüksel yakınlarında değildir; onun bir saat mesafededir.
Brüksel Midi (Brüksel-Güney) tren istasyonuna servis otobüsü havaalanından alın. Yolculuk süresi yaklaşık bir saat ve 13 maliyeti. Oradan Simonis yönünde Metroda Hat 2 alır. Simonis inin ve Avenue de Jette için çıkışına. Büyük beyaz Godiva fabrikasının arayın; sen, onun önünde duran fabrika bakan eğer, pansiyon Rue de lArmistice 1'de sağınızda 20m olduğunu.

Gare du Midi (Brüksel-Güney) tren istasyonundan:
Simonis yönünde Metroda Hat 2 veya 6 alın. Simonis inin ve Avenue de Jette için çıkışına. Büyük beyaz Godiva fabrikasının arayın; sen, onun önünde duran fabrika bakan eğer, pansiyon Rue de lArmistice 1'de sağınızda 20m olduğunu.

Merkez İstasyonu'na:
Gare de LOuest / Weststation yönünde metro hattı 1 atın. Beekant istasyonunda inin. Buradan Simonis için Hat 2 alır. Avenue de Jette için çıkışa. Büyük beyaz Godiva fabrikasının arayın; sen, onun önünde duran fabrika bakan eğer, pansiyon Rue de lArmistice 1'de sağınızda 20m olduğunu.

Sadece Simonis istasyonundan yaklaşık 100 metre vardı.