X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Brussels Hello Hostel'e yol tarifleri

Rue de l'Armistice 1, Brussels, Belçika

Harita ve Yol Tarifleri


80%Oy

  • 78%Ekonomik
  • 82%Güvenlik
  • 71%Yer
  • 84%Çalışanlar
  • 82%Atmosfer
  • 81%Temizlik
  • 81%Tesisler

Çeviren Google Metro 0010 (on gece yarısı) durur unutmayın.

Brüksel Uluslararası Havalimanı (Zaventem) Gönderen:
Alt katta Brüksel'e giden bir trene binin ve Gare du Midi (Brüksel-Güney) ininiz. Oradan Simonis yönünde metroda 2. Hat almak. Simonis inin ve Avenue de Jette için çıkışına. Büyük, beyaz Godiva fabrika için bakın; Eğer fabrika bakan, önünde duruyoruz, pansiyon Rue de l'Ateşkes 1 sağınızda 20m.

Charleroi Havaalanı'na:
Dikkat! Charleroi havalimanı Brüksel yakınlarında değildir; Onun bir saat mesafededir.
Havaalanına Brüksel Midi (Brüksel-Güney) tren istasyonuna servis otobüsü almak. Yolculuk süresi yaklaşık bir saat ve 13 maliyeti. Oradan Simonis yönünde metroda 2. Hat almak. Simonis inin ve Avenue de Jette için çıkışına. Büyük, beyaz Godiva fabrika için bakın; sen fabrika bakan, önünde duran eğer, pansiyon Rue de lArmistice 1 sağınızda 20m.

Gare du Midi (Brüksel-Güney) tren istasyonu:
Simonis yönünde metroda Hattı 2 ya da 6 atın. Simonis inin ve Avenue de Jette için çıkışına. Büyük, beyaz Godiva fabrika için bakın; sen fabrika bakan, önünde duran eğer, pansiyon Rue de lArmistice 1 sağınızda 20m.

Central Station:
Gare de LOuest / Weststation yönünde metro hattı 1 al. Beekant istasyonunda ininiz. Buradan Simonis Hattı 2. alır. Avenue de Jette için çıkışa. Büyük, beyaz Godiva fabrika için bakın; sen fabrika bakan, önünde duran eğer, pansiyon Rue de lArmistice 1 sağınızda 20m.

Sadece yaklaşık 100m Simonis istasyonu vardı.