X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Brussels 2GO4 Quality Hostel'e yol tarifleri

Emile Jacqmainlaan 99, Brussels, Belçika

Harita ve Yol Tarifleri


86%Oy

  • 81%Ekonomik
  • 89%Güvenlik
  • 88%Yer
  • 86%Çalışanlar
  • 84%Atmosfer
  • 90%Temizlik
  • 84%Tesisler

Çeviren Google Brüksel Merkez tren istasyonu:
Yürümek: (yeşil işaretli) 'Caddesi Anspach' çıkışında metro çıkışına daha sonra, kare (Yer Brouckère) Brouckere Merkez istasyonundan: (Line 1A, yön 'Koning Boudewijn'): bir durak metro almak sağ ve Brouckère kare (artık gerçekten bir kare) çapraz ve düz büyük bir cadde 'Boulevard Emile Jacqmain' yürümek (= Brouckère meydanında sona 2 büyük 'V'-caddeler sol cadde), 2 trafik ışıkları geçmek , pansiyon sağ tarafta sayı 99 altında!

Brüksel Kuzey Tren istasyonu:
yürüyerek kolay:
Yeşil parc boyunca ((yüksek ofis binaları) Avenue Albert II içine merdivenlerden aşağı gidin ve sola 400 metre bu büyük cadde takip, tren istasyonunun uzunluğu boyunca dosdoğru hep yürüyerek ana ön çıkışa rota), sen büyük Botanique cadde üzerinde bir büyük Göbekli varmak kadar, düz devam edin trafik ışıkları çapraz ve 'Emile Jacqmain bulvarı' içine, düz gidin, pansiyon nr yer almaktadır. 99 (sol tarafta, + - 200 Boulevard Emile Jacqmain içine metre)

Brüksel Güney tren istasyonu (Midi):
Tramvay almak: (metro yapmayız, ama TRAM!) Metrostation gidin, herhangi bir tramvay yön NORD (kuzey), durakta tramvay çıkış 'Brouckère kare' (yer Brouckère) almak, 'Jacqmain işareti metrostation çıkmak avenue '- uzun yatay otomatik yürüteç (= yön metro) yapmayız -, (büyük Coca Cola neon ışıkları sol tarafındaki cadde ve geceleri beyaz sokak ile) Jacqmain cadde yürümek, sağ boyunca yürüyün hostel varmak kadar yan, 99, nr, 2 trafik ışıkları geçecek.

By car:
Brüksel civarı otoyol halka, 'Şehir merkezi' hep takip, pansiyon merkezi bulvarlar boyunca, şehir Brüksel'in kalbinde olan: 'La Bourse' ile (avenue Anspach at) - Yeri 'Brouckère' ve 'Boulevard Emile içine Jacqmain ', hostel (büyük Coca-Cola neon ışıkları sol tarafında) olduğu, 2 trafik ışıkları geçmek, hostel (mavi neon) nr, sağ tarafta. 99.


Brüksel Güney Charleroi havaalanından (Ryanair-WizzAir yolcular için):
Havaalanı ve Brüksel Güney ('Midi') tren istasyonu (en iyi seçenek!) Arasındaki 45 dakikalık direkt servis otobüsü yolculuğu. DİKKAT: Havaalanına döndürürken: En az 2 saat uçuş saatinden önce servis otobüsü almak için emin olun!

Ulusal havaalanına ('Brüksel Havalimanı') Gönderen:
Brüksel Kuzey istasyonuna 10 dakika tren yolculuğu için havaalanında trene binin.

Eurolines otobüs şirketinden:
Ticketoffice + gidiş / geliş: Brüksel Kuzey Tren istasyonunun ön girişinde merdiven altında

Avrupa Bölgesi (metro ile pansiyon 15 dk):
, Hat 1, yön Hermann Debroux, Schuman metro istasyonuna kadar 5 durak (açıklama Brüksel Merkez Tren istasyonu görmek) Brouckère meydanında metro atın.