Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Brussels 2GO4 Quality Hostel City Centre

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Fiyatlar
harita
Değerlendirmeler
 • Ekonomik 8.5
 • Güvenlik 9.1
 • Yer 9.0
 • Çalışanlar 8.9
 • Atmosfer 8.5
 • Temizlik 8.9
 • Tesisler 8.3

Yer

Emile Jacqmainlaan 99

Tesis Konumu

Çeviren Google
Brüksel Merkez tren istasyonu:
Metro almak: (Hat 1A, yön 'Koning Boudewijn'): bir durak: Merkez İstasyon kare (Yer Brouckère) Brouckère için, daha sonra metro çıkışına 'Caddesi Anspach' take (yeşil işaretli), Çıkışta: yürümek sağ ve (artık gerçekten kare değil) Brouckère kare çapraz ve büyük bir cadde 'Boulevard Emile Jacqmain' (= Brouckère meydanında sona 2 büyük 'V'- caddeleri sol cadde) yürümek düz, 2 trafik ışıkları geçer pansiyon sağ tarafta numara 99 de olduğunu!

Brüksel Kuzey Tren İstasyonu:
yürüyerek kolay:
Yeşil parc boyunca (sola 400 metre bu büyük cadde (yüksek ofis binaları) Avenue Albert II içine merdivenlerden aşağı gidin ve izleyin tren istasyonuna uzunluğunda yoluyla dosdoğru hep yürüyerek ana ön çıkışa ) rota, size büyük Botanik cadde üzerinde büyük bir Göbekli gelene kadar, düz devam trafik ışıkları geçmek ve düz gitmek, 'Emile Jacqmain bulvarı' içine pansiyon nr yer almaktadır. 99 (sol tarafta, + - Boulevard Emile Jacqmain içine 200 metre)

Brussels South tren istasyonu (Midi):
, Metrostation gitmek herhangi tramvay yöne NORD 'Brouckère kare' (yer Brouckère) durağında (kuzey), çıkış tramvay almak, işaret 'Jacqmain de metrostation çıkmak (metro, ama TRAM almayın!): Tramvaya binin avenue '- uzun yatay otomatik walker (= yön metro) almayın - Jacqmain cadde yürümek (büyük Coca Cola neon ışıkları sol tarafındaki cadde, geceleri beyaz sokak ile), sağ boyunca yürüyüş Eğer 99, nr hostel varmak kadar yan, 2 trafik ışıkları geçer.

Arabayla:
Brüksel civarı otoyol halka, her zaman 'şehir merkezini' takip hostel central bulvarlar boyunca, şehir Brüksel'in kalbinde ise: (avenue Anspach at) 'La Bourse' ile - Yer 'Brouckère' ve Boulevard Emile 'içine pansiyon (büyük Coca-Cola neon ışıkları sol tarafında) 'dir Jacqmain', nr, 2 trafik ışıkları, pansiyon (mavi neon) sağ tarafta olduğunu geçmektedir. 99.


Brüksel Güney Charleroi Havaalanı (Ryanair-WizzAir yolcular için):
Havaalanı ve Brüksel Güney ('Midi'), tren istasyonu arasında 45 dakikalık direkt servis otobüsü yolculuğu (en iyi seçenek!). DİKKAT: Havaalanına döndürürken: en az 2 saat uçuş saatinden önce servis otobüsü almak için emin olun!

Ulusal Havaalanı ('Brüksel Havalimanı') Gönderen:
Brüksel Kuzey istasyonuna 10 dakika tren yolculuğu için havaalanında trene binin.

Eurolines otobüs şirketi:
Ticketoffice + kalkışlar / gelenler: Brüksel Kuzey Tren istasyonunun ön girişinde merdiven altında

Avrupa Bölgesi (metro ile pansiyon 15 dk) Gönderen:
Brouckère meydanında (açıklama Brüksel Merkez tren istasyonuna bakınız), Hat 1, yön Hermann DEBROUX, Schuman metro istasyonuna kadar 5 duraklarında metro atın.
 • Ekonomik 8.5
 • Güvenlik 9.1
 • Yer 9.0
 • Çalışanlar 8.9
 • Atmosfer 8.5
 • Temizlik 8.9
 • Tesisler 8.3
Tüm yorumları oku ŞIMDI REZERVE EDIN

Hostelworld Mobil Uygulamaları

Yeni Hostelworld mobil uygulamalarıyla hareket halindeyken rezervasyon yapın.

Dünyanın her yerinden, 170'den fazla ülkedeki 33.000'i aşkın tesisi arayın ve yer ayırtın.

E-Bültene Kaydolun

Bilgilerinizin gönderilmesi

Bültenimizin kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

Haber bültenimize kaydolun, en iyi otel fırsatlarını ve haberleri doğrudan gelen kutunuzdan takip edin. İstediğiniz zaman abonelikten ayrılabilirsiniz.