X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Bridger Inn Hotel'e yol tarifleri

301 S. Main St., Las Vegas, Nevada, ABD

Harita ve Yol Tarifleri


75%Oy

  • 87%Ekonomik
  • 73%Güvenlik
  • 87%Yer
  • 73%Çalışanlar
  • 67%Atmosfer
  • 80%Temizlik
  • 60%Tesisler

Çeviren Google 301 S. Main St
Las Vegas, Nevada 89101

McCarran Uluslararası Havaalanı'na
Halk otobüsü (RTC Transit) Terminal 1. bagaj alanı bırakır. Toplu Taşıma diyor çıkış kapısı üzerindeki işaretini arayın. Oradan, otobüs # 108 şehir doğru almak. Bridger St ve 4th St de otobüsten almak ve Biz köşesinde olan Main St için Bridger üzerinde Batı 3 blok yürüyün. http://www.rtcsouthernnevada.com Bedeli $ 2.00. Otobüs sürücüsü değişiklik taşımıyor gibi doğru değişiklik var. Sadece otobüs Köşk bir 3-4 dakika yürüme mesafesindedir.

Servis / limuzin servisi çeşitli McCarran mevcuttur ve bagaj batı tarafında yer almaktadır. Bell Servisi çıkış 9 bırakır ve maliyeti $ 8.00. Onlar yol boyunca durur yapmak ama bizim ön kapı doğrudan getirecektir. Grup servisi ve streç limuzin servisi '-kiralama' de olduğunu lütfen unutmayın. Eğer terk etmeye hazır olduğunuzda, bizim ön resepsiyon memuru geri havaalanına 7/24 bir yolculuk için Bridger Inn sizi almak için Bell Servisi için düzenlemek yapabiliyor.

Taksiler kapı çıkar 1-4 dışında, bagaj iddia doğu tarafında mevcuttur. Havaalanı personeli yolcu yardımcı olmak için taksi kaldırıma mevcuttur.

Amtrak Tren
Amtrak Las Vegas alır yakın Los Angeles. LA için Amtrak alırsak tren Union Station durur. Oradan birkaç seçenek var:

1. Greyhound Bus: Eğer otobüs Union Station doğrudan bırakır ABD'nin demiryolu ajansı Amtrak (www.amtrak.com) ile otobüs rezervasyon yaparsanız Otobüs istasyonu için almak için bir taksi almak gerekir ya da olacak. Bu Greyhound "Kolaylık" otobüs ve programları kontrol edilmesi gerekir. Yolculuk 5 ½ saattir. Las Vegas geldiğinizde, Bridger Inn otobüs durağına uzak cadde ve ½ blok karşısında.
2. Lux Otobüs Amerika: Başka bir otobüs seçenek Los Angeles ve Las Vegas şehrindeki en LuxBus olduğunu. Girişte sadece uzaklıkta Bridger Inn 3 ½ blok olacak.
3. McCarran Havaalanı'na uçan her zaman hızlı, kolay bir seçenektir.

Kamu şehir içi otobüs (RTC Transit)
1) Duece
Fremont Street Şeridi'nin güney ucuna alanı (Bridger 1 blok) ve tekrar 7/24 $ 7.00/day veya üç günlük bir geçiş için 15,00 $ için -. Deuce Downtown geçecek bir şehir otobüs Büyük casinolar en yakın ve Kent Meydanı Alışveriş Merkezi ve Las Vegas İndirim Mall yol boyunca durur vardır.
2) As
ACE başka bir şehir içi otobüs olduğunu $ 7.00/day hizmet 'Strip' 7/24. Ace hızlı 'Strip' biraz çalışmasını sağlamanın daha az durakları var ama sınırları biniciler için kullanılabilir durur.

3) Taksiler
Las Vegas Taksi Şirketleri çok sayıda bulunmaktadır. Kentte, bir yolcu almak için curbside durdurmak için bir taksi için yasaktır. Düzenlemeler bir taksi pikap için yapılmış değilse bir taksi şoförü kenara çekin ve bir sürüş vermek için bu yüzden biraz zaman alabilir. Ön büro konuk alma için düzenlemeler yapabilirsiniz.