X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Books Hostel'e yol tarifleri

Rua Francisco Muratori, 10, Santa Teresa, Rio de Janeiro, Brezilya

Harita ve Yol Tarifleri


88%Oy

  • 89%Ekonomik
  • 84%Güvenlik
  • 90%Yer
  • 90%Çalışanlar
  • 92%Atmosfer
  • 84%Temizlik
  • 85%Tesisler

Çeviren Google Otogar (Novo Rio) itibaren
Eğer Günün sırasında gelirseniz, size bir yol izlerler. Sadece Francisco Bicalho Caddesi çapraz ve Cosme Velho yönünde 497 almak. Lapa 40 adı verilen büyük bir gece kulübü önünde Riachuelo Caddesi'nde otobüs kurtulmak. Daha sonra düz yürümek ve Rua Francisco Muratori üzerinde sağa dönün. Eğer ihtiyacınız varsa insanların etrafında sormak yardımcı olur. Brezilya insanlar gerçekten dili konuşan değil bile, yardımcı olmak ister! Ancak, gece boyunca, bu İstasyonu karşısında sokakta bir taksi yakalamak için daha iyidir. Sağ istasyonu önünde taksi genellikle daha pahalı sabit bir fiyat talep edecektir. Geceleri en güvenli alan değil çünkü şu istasyonu dışında taksi kullanmak tavsiye edilir.
ÇOK ÖNEMLİ: Rua Riachuelo ve Lapa Avenida Gomes Freire kesiştiği devre dışı bırakılan istediğiniz sürücüyü söyle. Oradan yapmanız gereken tüm tepeye 1 dakika kadar yürüyün. Onları bizim tam adresi söylersem adresi daha pahalı olan Santa Teresa resmen çünkü daha fazla talep edecektir.

Santos Dummont Havalimanı (Yurtiçi) gelen
Gün boyunca bir otobüs alabilir. Sadece Avenida Genel Justo yürüyerek, köprü ile sokak arası ve 238 otobüs (GUA SANTA) alır. Eğer büyük Lapa Kemerler (İmkansız görmek için değil) sonra ilk istasyonunda terk etmek zorunda. Sonra Avenida Mem de S. olacak Eğer otobüs çıktığınızda, araba yönünde devam ve Avenida Gomes Freire ilk sola çevirin. Zaten pansiyon caddesidir. Bir blok yürümek ve sokak Francisco Muratori için adı değişecek, o zaman biz doğru (KAPI YUKARIDAKİ SAYISI 10 GÖZ ATIN) üzerinde 4 binada bulunmaktadır. Ayrıca bir taksi alabilir. Sabit bir fiyat kabul etmek istemiyorsanız Yine, sizin tarafınızdan bir sokak yakın yürüyüş ve caddelerdeki bir taksi yakalayabilirsiniz. Eğer sorun varsa, hostel arama kaçınmaya Yüklü ve biz yardımcı olmak için çalışacağız. Taksi r $ 10 -15 civarında maliyet gerekir. Ama daha iyi havaalanında bir taksi almak. Bu Lapa 17 BRL sabit fiyat mal olacak. Havaalanı çevresindeki alanda bir taksi bulmak o kadar kolay değil bazı büyük sokaklar vardır.
Gün boyunca da yürüyebilir. Sadece Lapa kemerleri doğru yürümek ve kemerler sonra sol sokak (Rua Riachuelo) izleyin. Rua Muratori soldaki ikinci sokak.

GIG Havalimanı (International)
Buradan kabaca R 50,00 $ maliyet gerektiğini sabit fiyatlarla, için dışarı izlerken yine bir taksi alabilir.
Daha ucuz bir seçenek iç Havaalanı (Santos Dummont) için havaalanına otobüs yakalamaktır. Biz (Santos Dummont gelmeye nasıl kontrol edin) kadar önce söyledim gibi oradan, R yaklaşık 15 $ veya 238 otobüs için bir taksi alabilir.

Not: Eğer kapı üzerinde 10 sayısı için göz geldiğinizde, biz herhangi bir dış reklam yok.