Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Books Hostel

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Fiyatlar
harita
Değerlendirmeler
 • Ekonomik 9.2
 • Güvenlik 8.5
 • Yer 9.4
 • Çalışanlar 9.7
 • Atmosfer 9.7
 • Temizlik 7.6
 • Tesisler 8.3

Yer

Rua Francisco Muratori, 10, Santa Teresa

Tesis Konumu

Çeviren Google
Otobüs İstasyonu'na (Novo Rio)
Eğer Günü sırasında gelirseniz, bir otobüse binebilirsiniz. Sadece Francisco Bicalho Caddesi çapraz ve Cosme Velho yönünde 497 alır. Lapa 40 olarak adlandırılan büyük gece kulübü önünde Riachuelo Caddesi'nde Otobüs kapalı alın. Sonra yürümek düz ve Rua Francisco Muratori sağ açın. Eğer ihtiyacınız varsa çevresindeki insanlara sormak yardımcı olur. Brezilya insanlar gerçekten dil bilmeyen bile, yardım etmek istiyorum! Ancak, gece boyunca, o istasyonunun karşısındaki sokakta bir taksi yakalamak için daha iyidir. Istasyonu önünde taksi doğru size genellikle daha pahalı olan bir sabit fiyat talep edecektir. Geceleri bu güvenli alan değil, çünkü şu istasyonu dışında taksi kullanmak tavsiye edilir.
ÇOK ÖNEMLİ: Eğer Lapa Rua Riachuelo ve Avenida Gomes Freire kesiştiği noktada kesilmesini istediğiniz sürücüyü söyle. Oradan yapmanız gereken tüm hill 1 dakika yürüyüş. Onlara bizim tam adresini söyleyecektir eğer adres daha pahalı olan Santa Teresa resmen çünkü daha fazla talep edecektir.

Santos Dumont Havaalanı'na (Yurtiçi)
Gün boyunca bir otobüs alabilir. Sadece Avenida General Justo yürüyerek köprü ile sokak arası ve 238 otobüs (GUA SANTA) alır. Sen (görmemek imkansız) büyük Lapa kemerli sonra ilk istasyonda terk etmek zorunda. Sonra Avenida Mem de S. olacak Eğer otobüs ayrıldığınızda, araçların yönde devam ve Avenida Gomes Freire de ilk sola çevirin. Zaten pansiyon cadde. Bir blok yürümek ve sokak Francisco Muratori için adı değişecek, o zaman sağdaki 4 binanın (KAPIDA YUKARIDAKİ SAYISI 10 İÇİN BAK) bulunmaktadır. Ayrıca bir taksi alabilir. Eğer sabit bir fiyatı kabul etmek istemiyorsanız Yine, yakın bir sokakta yürümek ve caddelerdeki bir taksi yakalamak. Eğer zorluklar varsa, pansiyon çağrı imtina yok ve biz yardımcı olmak için çalışacağız. Kabin civarında size R $ 10 -15 maliyet gerekir. Ama daha havaalanında bir taksiye. Bu Lapa 17 BRL sabit fiyata mal olacak. Havalimanı çevresinde alanında bir taksi bulmak çok kolay değil, bazı büyük caddeler var.
Gündüzleri de yürüyebilir. Sadece Lapa kemerleri doğru yürümek ve kemerler sonra sol sokağa (Rua Riachuelo) izleyin. Rua Muratori soldaki ikinci sokak.

GIG Havalimanından (Uluslararası)
Buradan yine kabaca R'a göre 50,00 $ maliyet gereken, sabit fiyatlarla için dışarı izlerken, bir taksi alabilir.
Daha ucuz bir seçenek iç Havaalanı (Santos Dummont) için havaalanı otobüs yakalamak. Biz (Santos Dumont gelmesi nasıl kontrol) öncesine kadar dediğim gibi Oradan, yaklaşık R 15 $ veya 238 otobüs için bir taksi alabilir.

PS: Eğer kapı üzerinde 10 sayısı için göz geldiğinde, biz herhangi bir dış reklam yok.
 • Ekonomik 9.2
 • Güvenlik 8.5
 • Yer 9.4
 • Çalışanlar 9.7
 • Atmosfer 9.7
 • Temizlik 7.6
 • Tesisler 8.3
Tüm yorumları oku ŞIMDI REZERVE EDIN

Hostelworld Mobil Uygulamaları

Yeni Hostelworld mobil uygulamalarıyla hareket halindeyken rezervasyon yapın.

Dünyanın her yerinden, 170'den fazla ülkedeki 33.000'i aşkın tesisi arayın ve yer ayırtın.

E-Bültene Kaydolun

Bilgilerinizin gönderilmesi

Bültenimizin kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

Haber bültenimize kaydolun, en iyi otel fırsatlarını ve haberleri doğrudan gelen kutunuzdan takip edin. İstediğiniz zaman abonelikten ayrılabilirsiniz.