X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Bong House'e yol tarifleri

1st floor, 117-2, Myeungryun-3ga, Myeungryun-Dong, Jongro-Gu, Seoul, Güney Kore

Harita ve Yol Tarifleri


88%Oy

  • 92%Ekonomik
  • 87%Güvenlik
  • 91%Yer
  • 95%Çalışanlar
  • 87%Atmosfer
  • 86%Temizlik
  • 80%Tesisler

Çeviren Google UYARI: Bu tarifi uzun, ancak ayrıntılar burada alırsınız.


Metrodan - Hyehwa Station Line 4, Exit No.4 al

1.. Hiçbir Hyehwa Metro Çıkışta başlayın. 4. Eğer bir Baskin Robbins görmelisiniz.

2. Eğer Baskin Robbins gördüğünüzde, bir sola dönüş yapmak. Dükkanlarla dolu bu asfalt yol alın. (: Bu yüzden Starbucks, Tous Les Jours (fırın), ETUDE güzellik salonu, sinema, Misha güzellik salonu ve görmelisiniz yolda) yaklaşık 200 metre düz git. Bir CU (24/7 marketten) göreceksiniz sonuna kadar gidin. Bir yaya geçidi ile büyük caddenin karşısında sağa bak, bir Dunkin 'Donuts var. Bu çapraz sokak ve Dunkin 'Donuts ve Cep telefonu mağaza arasındaki bu caddede yürümeye devam!
3. Eğer eğlence çarşı geçecek yolda başka 230m (250 adımlar) yürümek gerekir. 230m işareti size büyük mavi işareti Ediya Espresso Kahve olan bir yan sokakta göreceksiniz. Çevirin Buradan sola, CU (24/7 marketten) doğru yürüyün. Bir kez CU Mart önünde bunu bir beyaz dairesel işaretidir Tabelayı 'Bong House' göreceksiniz (biraz solda) ileriye bakmaya devam. Eğer, ana kapılardan girin ve ofisinize dönün yapılan Hoşgeldiniz.Havaalanı Otobüs Durağı'na (6011, SungKyunkwan daehakgyo ipgu Otobüs Durağı'na kapalı olsun)

1.. HAVAALANINDA: haritalar ve Seul ve Kore için diğer bilgi toplamak, lobide (çıkış 12'ye yakın) sadece turistik bilgilere gidin. Bilgi masanın yanındaki otobüs bilet ofisi. SungKyunkwan (Üniversite) Otobüs Durağı'na: için bilet satın almak. Bu yaklaşık olacaktır. 10.000 Won. (Ayrıca bu güzergah üzerinde ikinci son durağı). Sonra otobüs durağı 5B veya 12A, 6011 için bakmak. Otobüsün altında çanta yükleyin ve sürücüsü Hyehwa gitmek isteyen bildirmek - SungKyunkwan (Üniversitesi). Yolculuk 1 saat 20 dakika için 1 saat sürer. böylece dinlenmek ve manzarayı. Otobüs konumu ekranda durur ya da haritalar üzerinde nerede görebilirsiniz İngilizce Yüksek sesle oku görüntüler ya.2. Otobüste, dur bir ana yol üzerinde yer almaktadır dışarı almak gerekir iken. Sağınızda ilk CU Mart (7/24 marketten) göreceksiniz, sonra hemen çapraz trafik ışıkları, daha sonra otobüs bu dükkanın önündeki yolda 30m durdurmak olacaktır: 7 Haeven Coffee Shop. Çanta toplamak ve geldi yönde 30m geri yürümek.


3. CU Mart önünde durun. Bu yan yolun diğer tarafında, bir Dunkin 'Donuts ve Cep telefonu mağazası var. Ana yol çapraz ve Dunkin 'Donuts geçmiş küçük sokağa kadar devam edin. Ediya Espresso Kahve (Büyük Mavi dükkan işareti): sol tarafına sopa, sen sola, bir eğlence çarşı geçmek devam ve sonra dönecek. Kez CU Mart önünde bunu bir beyaz yuvarlak işareti bizim işareti Bong House göreceksiniz (biraz Sol) ileriye bakmaya devam, CU Mar doğru yürüyün. Eğer, ana kapılardan girin ve ofisinize dönün yapılan Hoşgeldiniz.