X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Blarney Golf Resort'e yol tarifleri

Tower, Blarney, Cork, Irlanda

Harita ve Yol Tarifleri


94%Oy

  • 100%Ekonomik
  • 100%Güvenlik
  • 80%Yer
  • 100%Çalışanlar
  • 80%Atmosfer
  • 100%Temizlik
  • 100%Tesisler

Çeviren Google Karayolu Seyahat:
Şoförlü veya kendini sürücü araba otel tarafından düzenlenebilir. Resort rezervasyon ulaşın

: Dublin
By pass M8 Fermoy aldıktan sonra M8 N8 birleştirmek olacaktır. Bu yolda ve 3. çıkışına dolaylı Dunkettle Değişim devam, sonra Cork girme N8 (terminalini Cork) üzerine birleştirme. Döner kavşaktan (gönderildi Cork işareti) N8 üzerine 1. çıkışına. Yaklaşık iki kilometre daha devam edin ve Tivoli köprü de kayma yol almak. Blackpool ile ve N20 üzerine Limerick için işaretleri izleyin. Clogheenmilcon Kavşağı şubesinde sonra yağcılık yoluyla R617 üzerine ileri devam edin (arka Blarney işareti) R617 üzerine 2nd çıkışına kavşaktan sonra kule girme, sol. Iki kilometre için tepeye sağa dönün ve sağ tarafında bulunmaktadır.

: Galway / Limerick
N20 Limerick Road kullanarak Charleville, Buttevant, Newtwopothouse ve Ebegümeci ileri devam edin. Rathduff giren N20 üzerine ileri devam edin. Clogheenmilcon Kavşağı şubede sonra R617 (terminalini Blarney) üzerine 2nd çıkışına kavşaktan sola. Blarney ile R617 üzerine ileri devam edin ve sonra kule girme. Iki kilometre için tepeye sağa dönün ve sağ tarafında bulunmaktadır.

Tren ile Seyahat:
Tüm büyük kasaba ve şehirlerden Cork City ulaşabilirsiniz. Cork City, ana tren istasyonuna Kent İstasyonu. Biz bu istasyondan Araba ile yaklaşık 20 dakika uzaklıktadır.

Süreleri ve ücretleri için www.irishrail.ie ziyaret edin.

Havayolu Seyahat:
Cork Uluslararası Havalimanı Resort taksi ile 20 dakika uzaklıktadır. Shannon havaalanı az 2 saat içinde ulaşılabilir. Düzenlemeler de Blarney Golf Resort helikopter arazi yapılabilir.

Cts Navigasyon Kullanıcılar İçin N51 56 hedef koordinatları olarak '13.3' & W8 37 '44.1'.

Www.corkairport.com veya www.shannonairport.com ziyaret
Daha fazla bilgi için.