Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Birmingham Central Backpackers

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Fiyatlar
harita
Değerlendirmeler
 • Ekonomik 8.3
 • Güvenlik 8.0
 • Yer 7.7
 • Çalışanlar 8.6
 • Atmosfer 8.0
 • Temizlik 8.1
 • Tesisler 7.7

Yer

58 Milk Street, Digbeth

Tesis Konumu

Çeviren Google
Bizim Adres 58 Coventry Street, Digbeth, Birmingham B5 5NH olduğunu. Biz sadece Digbeth Yüksek Caddesi'nin Coventry Caddesi ve Süt Caddesi'nin köşesinde, Bull Ring Alışveriş Merkezi'ne sadece beş dakikalık bir yürüyüş vardır.

Digbeth otogarından itibaren. Yıldız Bucks tarafından otobüs istasyonu ana kapı dışarı baş. Sağa dönün ve Digbeth High Street baş aşağı. Eğer Rea Caddesi'nde ilk yaya geçidi geçti sonra, yüksek sokak yaya geçiş çapraz. Sen Metro yolun karşı tarafında olduğunu göreceksiniz. Daha sonra Süt Caddesi köşesinde ve yüksek sokak ulaşacak. Büyük Bulls Head pub köşesinde. Biz köşesinde bulunmaktadır, Süt Caddesi baş aşağı ve ilk sola dönün.

Yeni Street İstasyonu Gönderen: zemin katta tren istasyonu üzerinden yürüyün. Boots eczane doğru sokak üzerinde Çapraz. Sol çevirin ve tünel üzerinden yürümek. Diğer tarafı dışarı zaman karşısında Moor Street Station görmek ve sağ tarafta üzerinde gümüş reflektörler ile büyük bir bina olacak. Bu Selfridges yapıdır. Sağ tarafta tutarak etrafında Selfridges bina izleyin. Eğer köşeyi olsun zaman büyük bir kilise ve bir trafik ışığı göreceksiniz. Caddeden sola dönün, bu Digbeth High Street olduğunu. 4 sokaklarda yürümek ve Süt Caddesi'nde sola dönün. Biz Coventry ve Süt Caddesi'nin köşesinde solda bir caddede bulunmaktadır.

Moor Street Tren İstasyonu'na Gönderen: sola Moor Street Tren istasyonu dışarı yürüyün. Düz Moor Street Car Park doğru gidin. Gümüş ile büyük kilise sağ taraftaki bina disked sağa doğru cadde boyunca araba park gidin. Digbeth High Street bir sol alın ve dört sokaklarda yürümek. Sadece Subway sandviç dükkanında geçmiş sokakta hakkı almak ve Süt Street Birmingham Central Backpackers beyaz ve siyah işaret noktaları nerede (Büyük Bulls Head Pub ve Güney Birmingham College köşesinde olacaktır.) Coventry bir sokakta yürümek Eğer bir mor ve mavi bina bulacaksınız Sokak. Bu Birmingham Central Backpackers olduğunu!

Havaalanından New Street istasyonu yaklaşık 15 dakika bir tren alabilir. Sonra sadece yukarıdaki yönergeleri izleyin. Ayrıca şehir merkezinde Digbeth Otogar (National Express) havaalanından 900 otobüs alabilir. Digbeth Otogar durağında inin. Metro restoranda doğru caddeye üzerinden geçin. Süt Caddesi'nde bir sol alın, bu büyük Bulls Head pub ve Güney Birmingham College arasındaki sokak. Biz sol tarafta bir caddede yer almaktadır.

Mega Otobüs Durağı'na: Masshouse denilen uzun boylu beyaz apartman kompleksi doğru Bannatynes ​​uzak caddede gidin. Işıklardan sağa dönün. Bu Moor Street Queensway olduğunu. Dış ve Moor Street tren istasyonunda gümüş diskler ile binaya yürümek ve ona sola dönün. Sonra yol üzerinde çapraz ve Moor Street Queensway denilen sokağa doğru gitmek ve büyük kiliseye doğru yürüyün. Digbeth High Street sola dönün. Süt Street aşağı 4 sokaklarda yürümek (Büyük Bulls Head Pub ve Güney Birmingham Koleji Kavşağı'nda olacaktır.) Bir Süt Sokağı'nda sola atın ve bir sokak aşağı Coventry Caddesi yürüyün. Biz Coventry Caddesi ve Süt Caddesi üzerinde mavi ve mor binası!

NEC: NEC otobüs, koç, ya da tren bize erişilebilir. Koç istasyonu ve NEC otobüs Hem hostel bir dakikalık yürüme mesafesindedir. Sen kolaylık beat olamaz! Aksi halde 7 dakika içinde New Street İstasyonu'na yürüyerek ve tren alabilir.
 • Ekonomik 8.3
 • Güvenlik 8.0
 • Yer 7.7
 • Çalışanlar 8.6
 • Atmosfer 8.0
 • Temizlik 8.1
 • Tesisler 7.7
Tüm yorumları oku ŞIMDI REZERVE EDIN

Hostelworld Mobil Uygulamaları

Yeni Hostelworld mobil uygulamalarıyla hareket halindeyken rezervasyon yapın.

Dünyanın her yerinden, 170'den fazla ülkedeki 33.000'i aşkın tesisi arayın ve yer ayırtın.

E-Bültene Kaydolun

Bilgilerinizin gönderilmesi

Bültenimizin kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

Haber bültenimize kaydolun, en iyi otel fırsatlarını ve haberleri doğrudan gelen kutunuzdan takip edin. İstediğiniz zaman abonelikten ayrılabilirsiniz.

×