X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Birmingham Central Backpackers'e yol tarifleri

58 Milk Street, Digbeth, Birmingham, Ingiltere

Harita ve Yol Tarifleri


75%Oy

  • 77%Ekonomik
  • 74%Güvenlik
  • 79%Yer
  • 75%Çalışanlar
  • 76%Atmosfer
  • 73%Temizlik
  • 74%Tesisler

Çeviren Google Bizim adres 58. Coventry Street, Digbeth, Birmingham B5 5NH olduğunu. Biz sadece Digbeth High Street kapalı Coventry Street köşesinde ve Süt Caddesi, Bull Ring Alışveriş Merkezi'ne sadece bir beş dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Digbeth otogarından. Yıldız Bucks tarafından Koç istasyonun ana kapı dışarı baş. Digbeth High Street aşağı doğru ve baş çevirin. Bir kez Rea Sokak kapısı ilk yaya geçti, yüksek sokak kapısı olan yaya çapraz. Sen Metro yolun karşı tarafında olduğunu göreceksiniz. Daha sonra Süt Caddesi'nin köşesinde ve yüksek sokak ulaşacak. Büyük Bulls Head pub köşesinde yer alır. Süt Sokak baş aşağı ve ilk sola dönün, biz köşesinde bulunmaktadır.

New Street İstasyonu'ndan: zemin katta tren istasyonu üzerinden yürüyün. Boots eczane doğru cadde üzerinde çapraz. Sola dönün ve tünel üzerinden yürümek. Eğer diğer tarafta almak ne zaman Moor Street karşısında Station ve sağ tarafında üzerinde gümüş reflektörler ile büyük bir bina göreceksiniz. Bu Selfridges yapıdır. Sağ tarafta tutarak etrafında inşa Selfridges izleyin. Eğer köşeyi olsun büyük bir kilise ve bir trafik ışığı göreceksiniz. Caddeden sola dönünüz, bu Digbeth High Street olduğunu. 4 sokaklarda yürümek ve Süt Caddesi'nde sola dönün. Biz Coventry ve Süt Caddesi'nin köşesinde solda bir sokak aşağı.

Moor Street Tren İstasyonu'na: sola Moor Street Tren istasyonu dışında yürüyün. Moor Street Otopark doğru düz gidin. Gümüş sağ taraftaki bina disked ile büyük bir kilise doğru cadde boyunca otoparka doğru gidin. Digbeth High Street sola dönün ve dört sokaklarda yürüyün. Sadece Subway sandviç Dükkanı son sokakta bir doğru atın ve Süt Street Birmingham Central Backpackers için beyaz ve siyah işaret noktaları (Big Bulls Head Pub ve Güney Birmingham College köşesinde olacaktır.) Coventry bir sokakta yürümek nerede Sokak nerede bir mor ve mavi bina bulacaksınız. Bu Birmingham Central Backpackers olduğunu!

Havaalanından New Street istasyonuna yaklaşık 15 dakika bir tren alabilir. Ardından yukarıdaki yönergeleri izleyin. Ayrıca havaalanından şehir merkezinde Digbeth Otogar (National Express) için 900 otobüs alabilir. Digbeth Otogar durağında inin. Metro restoran doğru ana cadde üzerinde çapraz. Süt Caddesi'nde bir sola dön, bu Big Bulls Head pub ve Güney Birmingham College arasındaki caddesidir. Biz sol tarafında bir sokakta yer almaktadır.

Mega Otobüs itibaren Durdur: Masshouse denilen uzun boylu beyaz apartman kompleksi doğru Bannatynes ​​gelen caddesi aşağı gidin. Işıklardan sağa dönün. Bu Moor Street Queensway olduğunu. Dış ve Moor Street tren istasyonundaki gümüş diskler ile binaya yürümek ve sola dönün. Daha sonra yol üzerinde ve çapraz Moor Street Queensway denilen sokağa doğru gitmek ve büyük bir kilise doğru yürüyün. Digbeth High Street bıraktı. Süt Street 4 sokaklarda yürümek (Büyük Bulls Head Pub ve Güney Birmingham College Kavşak olacaktır.) Süt Sokak üzerine sol alın ve Coventry Street bir sokakta yürümek. Biz mavi ve mor Coventry Caddesi üzerinde bina ve Süt Caddesi!

NEC: NEC otobüs, otobüs veya tren bize erişilebilir. Otobüs istasyonu ve NEC için otobüs hem de hostel bir dakikalık yürüme mesafesindedir. Kolaylık için o beat olamaz! Aksi takdirde 7 dakika içinde New Street İstasyonu'na yürüyerek ve tren alabilir.