X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Big Apple Hostel & Hotel'e yol tarifleri

Akbiyik Caddesi Bayramfirin Sok no:12, Sultanahmet, Istanbul, Türkiye

Harita ve Yol Tarifleri


94%Oy

  • 94%Ekonomik
  • 94%Güvenlik
  • 98%Yer
  • 97%Çalışanlar
  • 92%Atmosfer
  • 93%Temizlik
  • 91%Tesisler

Çeviren Google Havadan-biz 24 saat havaalanı servisi pick up var. Biz dikkat ediniz (euro 30) için Atatürk Havalimanı (Avrupa yakasında Main Havalimanı) sizi toplayabilir .... Bu maliyet değil, sadece kişi başına, ama toplamda en fazla 4 kişiliktir. (Daha fazla bilgi için Eğer Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gocken havalimanına gelmeden eğer bize e-posta ile) de belirtiniz. Eğer gelmesi nedeniyle en az 24 saat önce bize bu bilgileri e-posta gönderin. Biz de bu maliyeti de 4 kişiye kadar geçerlidir (75 euro) (Asya tarafında) Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan sizi alabilirsiniz.
Alternatif olarak, Atatürk Havaalanı'na, istasyonu Zeytinburnu Metro almak ve oradan tramvay değiştirmek ve SULTANAHMET tramvay istasyonu kapalı olsun. (Tramvay gece 23.30 sabah 06.00 çalışır). Eğer tramvay kurtulmak kez aşağıdaki yönergeleri izleyin.

Sabiha Gocken Havaalanından, Taksim HAVAŞ servis otobüsü alabilir. Otobüs de 18,00-23,00 arasında her yarım saatte bir, 05:00 ve 06:00 'da bırakır ve. 23,00-1,00 itibaren her yarım saatte bir ek bir servis olabilir. Taksim'den, bizim hostel bir taksi alabilir ya da Kabataş metro almak ve daha sonra Sultanahmet'teki gitmek için tramvay. Eğer tramvay kurtulmak kez, aşağıdaki yönergeleri izleyin. Daha fazla bilgi için Havaş web sitesini ziyaret edin.

Aksaray tramvay. Oradan (yolun altında olan) yaya metro ile ana yol çapraz gerekir. Eğer metro çıkın, sonra Yusuf Paşa adında size karşı başka bir tramvay hattı, göreceksiniz. Sultanahmet tramvay atın. Eğer doğru yönde gidiyoruz emin olun! Sultanahmet durağında inin. Kapalı tramvay alın ve yokuş aşağı yürümek. Bir Turist Bilgi ofis göreceksiniz. Onlar gündüz açık olduklarını ve misafirhane için doğrudan yardımcı olabilir. Değilse, Sultanahmet Camii doğru parkta yürümek. Sağda Sultanahmet Camii önüne geçmek. Yolda yürümek - Eğer köşe Blue Hotel (MAVI EV) göreceksiniz. Virajlarda gibi sağa dönün. Soldaki ilk yol alır. Eğer çok sayıda halı dükkan göreceksiniz. Aşağı yürümek ve sonra soldaki ilk yol almak ve daha sonra ilk sağ göreceksiniz Big Apple Hostel & Hotel işaretidir. Eğer herhangi bir sorun varsa bu durumda, bize telefon ve biz seni gelip alacak lütfen.

Tarafından Sultanahmet'e istasyonunun karşısındaki tramvay tren-almak ve sonra yukarıda verilen yönergeleri izleyin.

Eğer Karaköy varmak tarafından zaman tekne-Galata Köprüsü üzerinde yürümek ve Sultanahmet tramvay.