X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Berlin Youth Hostel International'e yol tarifleri

Kluckstrasse 3, Berlin, Almanya

Harita ve Yol Tarifleri


84%Oy

  • 87%Ekonomik
  • 87%Güvenlik
  • 82%Yer
  • 82%Çalışanlar
  • 73%Atmosfer
  • 91%Temizlik
  • 89%Tesisler

Çeviren Google Uçakla:
Tegel Havaalanı'ndan Uhlandstrasse'nin otobüs 109 almak ve Gedenkstaette bizim hostel düz alarak otobüs M29 aynı otobüs durağında değiştirin. Bizim Pansiyon otobüsünde duyurulur.

Schoenefeld Havaalanı Hayvanat Bahçesi (Zoolgischer Garten) için AirPost schuttle Tren almak itibaren, şu bizim hostel alarak, Kurfuerstendamm ve yakalamak Otobüs M29 5 Dakika yürüme mesafesinde.

Trenle:
Berlin Hauptbahnhof (Merkez İstasyon) geldikten sonra binayı terk. Potsdamer Brcke kadar otobüs M85, S-Lichterfelde Sd yönünü ele alalım. Oradan Roseneck veya Wittenbergplatz otobüs M29 yöne çekmek. 'Gedenkstaette Deutscher Widerstand' kadar seyahat. Hostel İngilizce ve Almanca otobüsünde ilan edilir. Bizim pansiyon işareti izleyin ve kanal çapraz. Şimdi 3 bayrakları ile pansiyon önünde durmak. Yine Ana vardır!

otobüslerde 00:00-6:00 itibaren her 30 dakikada bir 06:00 ile 24.00 saatleri arasında en az her 10 dakikada bir çalışan.

Arabayla:
Hamburg / Rostock yönünden
A24> yön Berlin Berliner Ring A10> yön Berlin / Prenzlau Oranienburg otoyol kavşağına kadar, daha sonra Özleri A 111'in üzerinde> Charlottenburg otoyol kavşağına kadar, daha sonra A100> yönünde Wilmersdorf / Tempelhof yön Berlin-Zentrum kadar Innsbrucker Platz çıkış üzerine Havelland otoyol kavşağı üzerinden ve Schneberg / Tiergarten yönünde sol ve sola Ltzowstrasse kadar Potsdamer Strasse boyunca düz gitmek dönüş Hauptstrasse üzerine.

Münih / Nuernberg / Halle / Leipzig yönünden
A9> yön Berlin Potsdam otoyol kavşağına kadar, daha sonra üzerine Berliner Ring A10> yön Berlin Nuthetal otoyol kavşağına kadar, daha sonra A115 üzerinde> yön Berlin-Zehlendorf / -Zentrum size A100 girmek Funkturm otoyol kavşağı> yön Wilmersdorf / Sch kadar neberg Innsbrucker Platz çıkışına kadar, burada ana yol> yön Schneberg / Tiergarten üzerine sol ve sola nerede Ltzowstrasse kadar Potsdamer Strasse boyunca düz gitmeye devam, ve sonra Kluckstrasse içine ilk sağa ve kadar devam dönün gençlik yurdu.