X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Berlin Youth Hostel International'e yol tarifleri

Kluckstrasse 3, Berlin, Almanya

Harita ve Yol Tarifleri


80%Oy

  • 85%Ekonomik
  • 78%Güvenlik
  • 82%Yer
  • 89%Çalışanlar
  • 69%Atmosfer
  • 82%Temizlik
  • 73%Tesisler

Çeviren Google Uçakla:
Tegel Havaalanı'ndan Uhlandstrasse'nin için otobüs 109 almak ve düz Gedenkstaette bizim hostel alarak otobüs M29 aynı otobüs durağında değiştirin. Bizim Hostel otobüste ilan edilir.

Schoenefeld Havalimanı'ndan Hayvanat Bahçesi (Zoolgischer Garten) için AirPost schuttle Tren almak, Kurfuerstendamm 5 dakika yürüyün ve Otobüs M29 yakalamak, şu bizim hostel götürüyorum.

Trenle:
Berlin Hauptbahnhof (Merkez İstasyonu) geldikten sonra binayı terk. Potsdamer Brcke kadar, otobüs M85, S-Lichterfelde'daki Sd yön alır. Oradan Roseneck'in veya Wittenbergplatz otobüsü M29 yön alır. 'Gedenkstaette Deutscher Widerstand' kadar seyahat. Hostel İngilizce ve Almanca otobüste ilan edilir. Bizim pansiyon tabelasını takip ve kanal çapraz. Şimdi 3 bayrakları ile pansiyon önünde durmak. Yine Ana vardır!

Otobüslerde her 30 dakikada 00:00-06:00 dan 06:00 ve 24.00 saatleri arasında en az her 10 dakikada bir çalışıyor.

Araba ile:
Hamburg / Rostock yönünden
A24> yönü Berlin Havelland otoyol kavşağı üzerinden Berliner Yüzük üzerine A10> yönü Oranienburg otoyol kavşağına kadar, sonra Charlottenburg otoyol kavşağına kadar, sonra A100> yönünde A111> yönü Berlin-Zentrum Berlin / Prenzlau Wilmersdorf / Tempelhof Innsbrucker Platz çıkış kadar ve Schneberg / Tiergarten yönünde sola dönün ve sola dönün Ltzowstrasse kadar düz Potsdamer Strasse birlikte gitmek Hauptstrasse'ye üzerine.

Münih / Nurnberg / Halle / Leipzig yönünden
A9> yönü Berlin Potsdam otoyol kavşağına kadar, sonra Berliner Yüzük üzerine A10> yönü Nuthetal otoyol kavşağına kadar, sonra A115> yön Berlin-Zehlendorf/-Zentrum üzerine Berlin A100> yön Wilmersdorf / Sch girmek Funkturm otoyol kavşağına kadar neberg Innsbrucker Platz çıkışına kadar, burada ana yol> yönü Schneberg / Tiergarten üzerine sol ve sola dönün nerede Ltzowstrasse kadar Potsdamer Strasse boyunca düz gitmeye devam edin ve daha sonra Kluckstrasse içine ilk sağa ve kadar devam dönün gençlik yurdu.