X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Berat Backpackers Hostel'e yol tarifleri

Gorica, 295, Berat, Arnavutluk

Harita ve Yol Tarifleri


89%Oy

  • 85%Ekonomik
  • 85%Güvenlik
  • 95%Yer
  • 92%Çalışanlar
  • 96%Atmosfer
  • 85%Temizlik
  • 81%Tesisler

Çeviren Google Şehirde önce Berat 1.5km yeni bir otobüs terminali bulunmaktadır. Zaman otobüslerin çoğu merkezinde gelmesi ve yeni terminalden hareket. Fakat her kez ve bir süre otobüslerde terminaline gelmesi gerekmez. Ne olursa olsun, tarifi burda.

MERKEZİNDEN

PALMA HOTEL düşüyorlar otobüs sürücüsü ASK.

SONRAKİ Palma Hotel nehir ve üzerinde bir süspansiyon yaya köprüsü, pansiyon bulunduğu Gorica, bir mahalleye yaya orada çapraz olduğunu.

, Sokak arası doğrudan ANTIGONI RESTAURANT geçmiş köprü karşısında adım yürümek ve 10 ya da öylesine dakika dar caddede devam edin. Sağ taraftaki hostel işareti göreceksiniz!

TERMİNALİ DAN

BİZ sizi bulacaktır. Eğer şehir dışında terminaline gelirseniz, biz gelip ücretsiz bulacaktır. Sadece pansiyon telefonu halka (355) 69 785 4219

Sebebi ne olursa olsun biz mevcut değildir IF sizi almak için ...

ŞEHİR OTOBÜS İLE

Eğer otobüs terminali kapalı olsun, sokak arası ve kasabaya başkanları turuncu şehir içi otobüs (30 lek) üzerine olsun. (Karıştırılmamalıdır etmeyin. Onlar sadece bir rota çalıştırın.)

5. durakta otobüs KAPALI GET HOTEL PALMA doğru tepeden aşağı geri dönmek.

SONRAKİ Otel Palma nehir ve üzerinde bir süspansiyon yaya köprüsü, pansiyon bulunduğu Gorica, bir mahalleye yaya orada çapraz olduğunu.

, Sokak arası doğrudan ANTIGONI RESTAURANT geçmiş köprü karşısında adım yürümek ve 10 ya da öylesine dakika dar caddede devam edin. Sağ taraftaki hostel işareti göreceksiniz!

TAKSİ İLE

Gorica götürecek taksi şoförü ASK, "Otel Scotty" ya da "İngiliz adam" (sürücü emin olması ise onu aramak 785 4219 069)

Eğer kayıp alırsanız, Otel Scotty için herkes isteyin. Yani halk yer diyoruz.