Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Fiyatlar
harita
Değerlendirmeler

Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

Yer

Zvonarska 5

Tesis Konumu

Çeviren Google
Eğer otobüsle giderseniz ana tren ve otobüs istasyonu sayısı 2. yönde Nove jarse veya 27. yönden Rudnik şehir otobüsü alabilir. Sen 6 istasyonları otobüs ile sürücü ve istasyon Gornji trg at olsun. Sonra geri Ljubljanica nehir yürümek ve nehir (yukarı) yürüyün. Köprü veya caddeye geçmeyin. Eğer nehir izleyin kez sağ taraftaki olması gerekiyor. Sonra dördüncü sokak sol açmak ve Zvonarska sokakta son bloğa kadar yürümek gerekiyor. Giriş kale tepe ile karşı karşıyadır.

Eğer ana otobüs ve tren istasyonuna yürüyerek giderseniz yaklaşık 20 dakika sürer. Eğer ana tren ya da otobüs istasyonu çıkmak kez sokağa sağa: Miklosiceva cesta Eğer mesafe pembe kilisede göreceksiniz bu sokakta kez. Kiliseye yürümek ve Üçlü köprü üzerinde nehri geçmeye. İlk trafik ışıklarına kadar nehir boyunca yürüyün. Sen sokak arası ve nehir boyunca devam eder. River sizin sağ tarafta olması gerekiyor. Eğer nehir izleyin kez dördüncü cadde sola dönün ve Zvonarska sokakta son bloğa kadar yürümek gerekiyor. Giriş kale tepe ile karşı karşıyadır.

Biz 30 € Ljubljana havaalanına taksi düzenleyebilirsiniz. Bu durumda bize önceden bildirin lütfen. Havaalanında onlar 50 € 'ya kadar şarj edebilirsiniz.

Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

Tüm yorumları oku ŞIMDI REZERVE EDIN

Hostelworld Mobil Uygulamaları

Yeni Hostelworld mobil uygulamalarıyla hareket halindeyken rezervasyon yapın.

Dünyanın her yerinden, 170'den fazla ülkedeki 33.000'i aşkın tesisi arayın ve yer ayırtın.

E-Bültene Kaydolun

Bilgilerinizin gönderilmesi

Bültenimizin kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

Haber bültenimize kaydolun, en iyi otel fırsatlarını ve haberleri doğrudan gelen kutunuzdan takip edin. İstediğiniz zaman abonelikten ayrılabilirsiniz.