Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Bascarsija Live

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Fiyatlar
harita
Değerlendirmeler

Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

Yer

obala kulina bana 41, bjelave 115

Tesis Konumu

Çeviren Google
OBALA Kulina BANA 41

Onlar Saraybosna ana caddenin bulunması nedeniyle daire 'Başçarşı Canlı', bulmak son derece kolaydır. Onlar binanın üçüncü katta, Milli Kütüphane 'Vijecnica' önce yaklaşık 50 metre (not: Vijecnica da Belediye olarak da bilinir) Miljacka nehir üzerinde, tren istasyonunun karşısında,. Bu 100 metre yarıçap içinde sadece yüksek yükseltici olduğundan Bina kolay tanınabilir. Eğer trafik yön (araç ve tramvay trafiği yönü) gelen iseniz belirgin reklam billboard (kahve 'VISPAK') tarafından bina tanır. Binaya girmek için 'Apartments' düğmesine basınız.

DEMİRYOLU İSTASYONU ve otobüs istasyonu

(:, Istasyon 'Vijecnica' olarak adlandırılan tramvay sürücüsü isteyin notu) demiryolu istasyonu veya otobüs istasyonundan, yedi istasyonları için tramvay ile gidebilirsiniz. Tramvay istasyonu 'Vijecnica' karşısında odalar ve daireler ile yapıdır. Eğer tramvay 1 rakamını girin önce, ayrıca 1.8km = 0.9Euro için tramvay sürücüsü bir tramvay bilet satın alabilirsiniz kiosk.You de tramvay bilet (1.6km = 0.8Euro) satın almak zorunda. Tramvay otomat adresinden bilet doğrulamak için lütfen.

Eğer TAKSİ almaya karar verirseniz, hedef fiyatı yaklaşık 6km = 3Euros olduğunu.


Saraybosna Uluslararası Havaalanı'na

İki ihtimal vardır şehir merkezine ve bizim Apartments Saraybosna Uluslararası Havaalanı'na almak için. İlk olarak, havaalanından otobüs alabilir, bilet kişi başı 6 KM (3 Euro) maliyet. Son otobüs durağında Hotel Europe otobüsten çıkın. Otobüsler 05:30, 11:30, 00:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 21:30, 22:30 'da çalıştırın.
Alternatif olarak, taksi ile bizim Apartments havaalanından transfer ve taksi hizmeti fiyatı tek yön 15 Euro maksimum miktarda bulunmaktadır.

OTOGAR DOĞU Saraybosna (Sarajevo Istočno, Sırp Cumhuriyeti)

Otobüs istasyonundan Doğu Saraybosna itibaren üç seçenek ile bize geldi edebilirsiniz. Öncelikle, fiyatı yaklaşık taksi alabilir. 10-12 Euro. Bizim Apartments ve şehir merkezine alma ikinci posibilities otobüsle. Sen 300 metre uzağa yürümek zorunda Otogar Doğu çeyrek Saraybosna-to-Dobrinja için otobüs istasyonu olsun. Otobüs No 31e almak (Dobrinja-Vijecnica)
ve otobüs istasyonu 'Vijecnica' ininiz. Otobüsler (31e Dobrinja-Vijecnica) Pazartesi'den Cumartesi'ye 5:30-23:30 her 15 dakikada bir çalışan, ve Pazar günleri 7:00-11:30 her 25 dakika. Sadece otobüs sürücüsünden bilet satın alabilirsiniz ve 1,60 KM maliyeti. Üçüncü olarak, ayrıca troleybüs ile bize geldi edebilirsiniz. Sen 300 metre uzağa yürümek zorunda Otogar Doğu çeyrek Saraybosna-to-Dobrinja için troleybüs istasyonu olsun. Troleybüs No 103 (Dobrinja-Trg Austrije) almak ve son istasyon (Trg Austrije) de troleybüs kapalı olsun, sonra Miljacka nehir üzerinde köprü çapraz ve sokakta Obala Kulina Bana, hedefinize önce 100 metre içine alacak . Troleybüs için bir bilet satın almak unutmayın, fiyatı 1,60 KM

Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

Tüm yorumları oku ŞIMDI REZERVE EDIN

Hostelworld Mobil Uygulamaları

Yeni Hostelworld mobil uygulamalarıyla hareket halindeyken rezervasyon yapın.

Dünyanın her yerinden, 170'den fazla ülkedeki 33.000'i aşkın tesisi arayın ve yer ayırtın.

E-Bültene Kaydolun

Bilgilerinizin gönderilmesi

Bültenimizin kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

Haber bültenimize kaydolun, en iyi otel fırsatlarını ve haberleri doğrudan gelen kutunuzdan takip edin. İstediğiniz zaman abonelikten ayrılabilirsiniz.