X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Barra Beach Club Oceanfront Hostel'e yol tarifleri

Servidao da Prainha, 122, Barra da Lagoa, Florianopolis, Brezilya

Harita ve Yol Tarifleri


95%Oy

  • 93%Ekonomik
  • 94%Güvenlik
  • 96%Yer
  • 98%Çalışanlar
  • 96%Atmosfer
  • 93%Temizlik
  • 95%Tesisler

Çeviren Google Nasıl buraya almak için ..
Taksi ile Havaalanı DAN: 25 dakika ve R $ Hakkında 50 R $ 60 (hızlı ve pahalı seçenek)
(Taxi Driver 'Para o son da Barra da Lagoa em frente da Ponte Kalem Azul.' Söyle

Otobüs ile Havaalanı DAN: 75 dakika ve R $ Yaklaşık 3 (. Yerel otobüs sistemi ucuz ve düzenli is Adası bir ucundan R $ 3 diğer seyahat edebilirsiniz, sadece her terminalinde transferi)
Havalimanından, sokağa yürümek (50 metre) ve ilk otobüs durağına 20 metre sağa doğru çevirin, daha sonra Merkez Otogar (TICEN) (20 dakika) Otobüs 186 almak, sonra Centro Bus transferi platformu B İstasyonu ve Lagoa da Conceio Terminal (yaklaşık 40 dakika) için otobüs 320 veya 330 almak, sonra son durağı olan Barra da Lagoa Terminal (yaklaşık 15 dakika), gitmek için otobüs 360 transfer.

: Şehirlerarası Otobüs Terminali (Rodoviaria) DAN
Eğer yerel Otobüs Terminali (TICEN) görene kadar Şehirlerarası Otobüs istasyonu dışında yürümek, sağa dönün ve 100 metre yürüyün. Platform B. de turnike ödeme Lagoa da Conceio Terminal için 320 veya 330 (yaklaşık 40 dakika), daha sonra son durağı olan, (yaklaşık 15 dakika) Barra da Lagoa Terminal Otobüs 360 transfer yakalayın .

** Biz sadece Barra Beach Club DAN Havaalanı veya Interstate otobüs terminali İÇİN transfer düzenleyebilirsiniz. Kayıtlı taksiler sadece küçük ve güvenli Havaalanı ve Hostel almak için Otobüs Terminali kapıları dışında. **

Barra da Lagoa KAYNAKLANAN Barra Beach Club
Eğer Barra da Lagoa Otobüs Terminali geldiğinizde, nehir geçiş için sağdaki mavi AYAK köprü göreceksiniz. Köprüden YÜRÜYÜŞ ve WALKWAY (Servido da Prainha) kadar sola dönün ve sağda Barra Beach Club giriş, 90 metre devam. WALKWAY size rehberlik yardımcı olmak için çeşitli BBC işaretler vardır.
*** Bu hostel hiçbir araç erişim ya da gürültülü trafik var ... YEA! ***