X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Baroque Hostel'e yol tarifleri

Dózsa György str. 80/A, Budapest, Macaristan

Harita ve Yol Tarifleri


83%Oy

  • 87%Ekonomik
  • 80%Güvenlik
  • 78%Yer
  • 87%Çalışanlar
  • 85%Atmosfer
  • 80%Temizlik
  • 85%Tesisler

Çeviren Google Yol:

Ana tren istasyonu Keleti pu dan. (Eastern Railway Station):
Otobüs sayısı 30 (otobüs durağı Gabor Baross Anıtı'na tren istasyonu yanında) alın ve 4 kapalı olsun. Durdurmak, Damjanich sokak denir. Sokak gidin ve 80 / A Dozsa Gyorgy sokakta zili.

Nyugati pu tren istasyonu (Batı Tren İstasyonu) Gönderen:
Fehervari-ut Moricz Zsigmond korter istikametine tramvay sayısı 4 veya 6 alın ve ikinci durağı, Ganz u kapalı olsun. İşte Erzsebet kiralyne Utja istikametine tramvay-otobüs (elektrikli otobüs) sayısı 70 almak ve 5.stop Dozsa Gyorgy sokaktan kapalı olsun. Sokak gidin ve 80 / A Dozsa Gyorgy sokakta zili.

Uluslararası Otogar Nepliget Gönderen:
Becsi UT yönünde tramvay sayısı 1 veya 1A alın ve Erzsebet kiralyne Utja de 9.stop ininiz. İşte tramvay-otobüs (elektrikli otobüs) sayısı 70 almak ve Dozsa Gyorgy sokakta 4.stop ininiz. 80 / A'da zili Dozsa Gyorgy sokak.

Ferihegy Havaalanı'ndan:
Taksi ile:. Bu iki veya daha fazla ise en iyi yoldur, ama Turist Taksi co yapmayız 'un araba ya da herhangi bir özel taksi, onlar çok pahalı. Yapmanız gereken tüm telefonla 2000000 bir taksi sipariş etmektir. Onlar her yerde şehrin Peşte tarafında bir yolculuk başına 3.600 HUF (aprox. 15 Euro) ücret. Macaristan'da o taksi şoförü bir% 10 ipucu vermek adettendir, ama siz istemiyorsanız eğer bunu yapmak zorunda değilsiniz. Taksi işletmecileri İngilizce konuşur. Eğer tam olarak hangi terminal bunları söyleyin ve taksi-normalde dışında-yani sürücü kolayca bulacaksınız bekler nerede. Tüm kamu taksiler daha kolay onları tanımak için yapım, büyük karakter kapıların her iki tarafında kendi telefon numaralarını basılmış.

Toplu taşıma ile:
Trenle-by: Eğer Terminal 1'de iseniz, Terminal tersidir tren istasyonuna trenle gidebilirsiniz. Bu Nyugati pu (Western Railway Station) 2.Sınıf (1,3 milyon avro) için 300ft maliyeti ve yaklaşık 20 dakika sürer. Oradan yukarıdaki yönergeleri takip edebilirsiniz.
-Otobüsle: Eğer otobüsle gitmek istiyorsanız otobüs durağında ya da havaalanı otobüs içinde biletin makinesinden ilk (otobüs için bir ve metro için bir) 2 bilet satın almanız gerekir (Terminal 1 ve 2 hem de) . Son durağında (Kőbánya-Kispest)-da mavi metro hattı (M3) son durağı için otobüsle. Eğer metro kurulu önce Sonra 2 bilet yumruk.
Nyugati pu kapalı almak ve buradan yukarıdaki yönergeleri takip edebilirsiniz.

NOT: Metro Servis 04.30 dan 23.10 saat, her gün çalışır.

Havaalanı minibüsle: Eğer yalnız iseniz Havaalanı Minibüs-hangi bir taksi daha ucuz alabilir. Ücret, 1 kişi için 2.990 HUF 2 kişi için 4.490 HUF maliyeti.