X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Barking Guesthouse

292 Bastable Avenue, Barking, Essex, Londra, Ingiltere

Yeni

  • Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

Tesis Bilgileri:

Çeviren Google
Central London Londra Ulaştırma tarafından 35 dakika. O2 ve Excel 25 dakika. Oda sadece. Hiçbir Kahvaltı. Paylaşılan banyolar. Hiçbir Ensuites. Ücretsiz wi-fi internet. Caddesi üzerinde Ücretsiz Otopark. Sky tv (ücretsiz kanalları sadece). Tüm konuk odalarında mini buzdolabı ve çay / kahve yapma imkanı vardır.

Konuk evi Politikası:
2 gece minimum kalış. 2 gün bütün rezervasyonlarında bırakın.

Rezervasyon sırasında kredi kartı reddedilirse, misafirler doğrudan tesisle irtibata değil rica olunur lütfen unutmayın.

Check-in sırasında rezervasyon için kullanılan geçerli bir fotoğraflı kimlik ve kredi kartı gerekmektedir. Geçerli bir fotoğraflı kimlik rezervasyon teyit etmek için varış öncesinde, e-posta veya faks yoluyla, tüm misafirler için sağlanmalıdır.

Kredi kartları ile ödeme misafir odası için ödeme kendi kart kullanmanız gerekir veya rezervasyon iptal edilecektir.

E-posta ve cep telefonu numaraları varıştan önce tüm misafirler için gerekli olacaktır.

Bir konuk bir ziyaretçi varsa bunlar 20:00 sonrası girmesine izin verilmeyecektir. Bu ücret gece Free kalan ekstra misafir kaçınmaktır. Bu gece kalmak için bir ziyaretçi GBP 20 ekstra ama Resepsiyon kapandığında bu 20:00 önce kredi kartı ile ödenmesi gerekmektedir.

Barking evi tahmini varış zamanını ve önceden bir iletişim e-posta adresinizi bildirin. Bu bilgiyi rezervasyon sırasında Özel İstekler kutusuna yazabilir veya tesisle irtibata geçebilirsiniz.

Check-in, dikkat edin 17:00 dan 20:00 kadar kesinlikle olduğunu. Bu saatten sonra varmayı planlıyorsanız, hayal kırıklığı önlemek için önceden bilgilendirmeleri lütfen. Geç check-in bir ücret tahakkuk edecektir.

Geç check-in, erken check-in ve geç check-out önceden düzenlemesi üzerine mevcuttur ve ek bir ücret uygulanabilir.
Tüm rezervasyonlar İade yapılmaz ön ödemeli. 100 £ iade anahtar depozito rezervasyon sırasında oda artı oda maliyeti başına alınır. Başkasının misafirler için kredi kartı ile ödeme, onlar rezervasyon yetki gerekir. Form misafirhane ile kart sahibine gönderilecektir Misafir Varış Sorular ile birlikte Pasaport veya Tam İngiltere Fotoğraf Ehliyet - Kart sahibi ve misafirler kendi fotoğraf id e-posta gerekir. Başka hiçbir Foto ID kabul edilir. Kimlik kartları ve geçici ehliyetler kabul edilmez. Eğer süresi dolmuş bir pasaport veya pasaport hiç veya İngiltere geçici lisans veya rezervasyon tamamlandıktan sonra size paraları kaybedersiniz gibi burada kitap etmeyiniz hiçbir fotoğraf var, eski ehliyet varsa. Sen biz rezervasyon yapmadan önce gerektiren fotoğraf kimliği sahip olmak gerekir. Kredi kartı sahibinin odası için ödeme için kullanılan kredi kartı gerekmektedir. Kredi kartı sahibi ve misafirler fotoğraf id göstermek gerekir: Pasaport veya Tam İngiltere Poto Ehliyet Check In de. Konuklar bu işlem tamamlandıktan ise burada kalmak için izin verilmez. Nakit burada kabul edilmez. Konuk onlar daha sonraki bir tarihte bu belgeleri e-posta olurdu e-posta yoluyla misafirhane ile danışıklı sürece rezervasyon kesinleşmiş böylece Fotoğraf kimliği ve misafir varış soruları formu e-posta ile 10:00 tarafından rezervasyon aynı gün alınmalıdır. Ödeme Odanız için alınmış bir kez personeli size Makbuz ve Rezervasyon Onayı e-posta göndereceğiz. Biz fotoğraf kimliği ve misafir varış soruları formunu alıncaya kadar, sizin rezervasyon hala iptal edilebilir. Biz kart sahibi olduğunu ve kredi kartı çalınması olmadığını doğrulamak gerekir.

Kredi kartı sahibinin kredi kartı Yetkilendirme Formu doldurmak için gerekli olacaktır. E-posta ile Pasaport veya Kredi Kartı Yetkilendirme Formu ile birlikte tam İngiltere Fotoğraf Ehliyet gelmeden önce tarih ya da rezervasyon iptal edilecektir: Kredi kartı sahibinin kendi ve misafirler foto id sağlamanız gerekir. Bu Kredi kartı Şirketleri veya Paypal gibi geçerli Fotoğraf ID tarafından kabul edilmez Biz Fotoğraf Id olarak Kimlik Kartları kabul etmiyoruz.

Yer durumu için ara


Tesisler

  • Kahvaltı Dahil Değil.
  • Kablo TV
  • Ücretsiz Internet Erişimi
  • Ücretsiz Otopark
  • Ücretsiz WIFI
  • Internet Erişimi
  • Otopark
  • Çay / Kahve yapma İmkanları
  • Havlu dahil


İptal Politikası

Bu tesis 3 günlük iptal politikasına sahip.
Bu süre içinde iptal etmeme ilk gece konaklama masrafınıza eşit bir miktarda iptal ücretine neden olacaktır.
Barking Guesthouse Located at 292 Bastable Avenue, Barking, Essex, London.
Barking Guesthouse
England
London IG11 0LJ 292 Bastable Avenue, Barking, Essex
0% 6
51.5272489 0.1092410
Barking Guesthouse
    Oda mevcut     Standart Özel Çift Kişilik Yatak Yatak/wcli Oda     Standart Özel Çift Kişilik Yatak Ortak Banyo     Temel Tek Kişilik Özel Ortak Banyo     Temel Özel Çift Kişilik Ortak Banyo     Özel Çift Kişilik Yatak Ortak Banyo     Temel Özel Çift Kişilik Yatak Ortak Banyo     Standart 3 Yatak Özel Ortak Banyo     Standart 3 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Standart 3 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Standart 3 Yatak Özel Ortak Banyo     Standart 4 Yatak Özel Ortak Banyo     Standart 4 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Standart Özel Çift Kişilik Ortak Banyo     Standart Özel Çift Kişilik Yatak/wcli Oda     Standart Özel Çift Kişilik Yatak Yatak/wcli Oda     Standart Özel Çift Kişilik Yatak Yatak/wcli Oda     Standart Özel Çift Kişilik Yatak Yatak/wcli Oda     Temel Özel Çift Kişilik Yatak Ortak Banyo     Temel 3 Yatak Özel Ortak Banyo     Delüks 3 Yatak Özel Ortak Banyo     Standart 5 Yatak Özel Yatak/wcli Oda