X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Banana Bungalow West Hollywood'e yol tarifleri

603 N, Fairfax Ave, Los Angeles, ABD

Harita ve Yol Tarifleri


87%Oy

  • 88%Ekonomik
  • 85%Güvenlik
  • 83%Yer
  • 89%Çalışanlar
  • 89%Atmosfer
  • 83%Temizlik
  • 88%Tesisler

Çeviren Google Los Angeles Uluslararası Havalimanı (LAX):
Mekikle: minibüsleri dışında kullanılabilir bagaj iddia alanı.
By car: 1.5 mil doğusunda Yüzyıl Blvd atın. La Cienega'da bir sol yapın ve 9.6 mil kuzeye. Melrose Avenue üzerinde sağ olun ve 0.7 mil doğuya. Sonra Fairfax üzerinde bir hakkı Clinton ile bir sağ yapın ve bodrum park. Bizim adres Fairfax ve Clinton köşesinde Batı Hollywood 603 N. Fairfax Avenue olduğunu. Eğer Beverly vurursanız, çok ileri gitti.

Downtown Los Angeles Alameda Union Tren İstasyonu Gönderen:
By car: 0,1 kilometre Alameda Street South atın. 101 Freeway kuzey alın ve 3.8 kilometre gitmek. Melrose Avenue Çıkışta kapalı olsun ve 3.7 mil batıya gidiyor, sola çevirin. Fairfax üzerinde bir sol sonra Clinton ile bir sağ yapın ve bodrum park. Beverly Blvd vurursanız, uzağa gitti.
Metro ile: Eğer bir araba yoksa, Hollywood ve Highland durağı Metro (metro) almak, sonra Fairfax ve Melrose Hollywood Bulvarı üzerinde batıya gidiyor yerel otobüs # 217 alır. Sonra 603 N. Fairfax Avenue güneyinde bir blok yürümek.

Downtown Los Angeles Greyhound Otobüs Terminali'ne:
By car: 7 sokağa doğru biçimde yapın ve 0.2 mil batıya. S. Alameda üzerinde sağ olun ve 1.4 mil kuzeye. 101 Freeway 5.5 mil kuzeyinde devam alın. Melrose Avenue çıkışa ve 2.5 mil batıya gidiyor, bir sola yapmak. Fairfax üzerinde bir sol sonra Clinton ile bir sağ yapın ve bodrum park. Beverly Blvd vurursanız, çok ileri gitti.
Metro ile: Eğer bir araba yoksa, Hollywood ve Highland durağı Metro almak, sonra Fairfax ve Melrose Hollywood Bulvarı üzerinde Batı başlığı yerel otobüs # 217 alır. Sonra 603 N. Fairfax Avenue Güney bir blok yürümek.