X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Banana Bungalow West Hollywood'e yol tarifleri

603 N, Fairfax Ave, Los Angeles, ABD

Harita ve Yol Tarifleri


85%Oy

  • 86%Ekonomik
  • 85%Güvenlik
  • 80%Yer
  • 88%Çalışanlar
  • 88%Atmosfer
  • 82%Temizlik
  • 84%Tesisler

Çeviren Google : Los Angeles Uluslararası Havaalanı (LAX) itibaren
Servisi tarafından: Bazen havaalanında karşılama; programları için bize danışın. Aksi takdirde bir servis yakalamak ve üç gece kalmak için rezervasyonu eğer biz size geri ödeme yapacağız. 'Süper minibüsleri' LAX havaalanında bekliyor olacak, onlar altın yazı ile mavi minibüsler var. Eğer Fairfax Caddesi üzerinde Banana Bungalow West Hollywood gidin ve hostel geldiğinde sunmak için makbuz kaydetmek istediğiniz sürücüyü söyle.
Araba ile: 1.5 mil Century Blvd doğu alın. 9.6 mil La Cienega ve kuzeye bir sola. 0.7 mil Melrose Avenue ve doğuya üzerinde sağ olun. Sonra Fairfax üzerinde sağ bodrum katında Clinton ve park üzerinde sağ olun. Adresimiz Fairfax ve Clinton köşesinde West Hollywood 603 N. Fairfax Avenue olduğunu. Beverly vurursanız, çok ileri gitti.

Downtown Los Angeles Alameda Birliği Tren İstasyonu'na:
Araba ile: 0.1 km için Alameda Street South alın. 101 Freeway kuzeyinde alın ve 3.8 mil gidin. Melrose Avenue Çıkışta kurtulmak ve 3.7 mil batıya, sola çevirin. Sonra Fairfax bir sol bodrum katında Clinton ve park üzerinde sağ olun. Beverly Blvd vurursanız, size çok gitti.
Metro ile: Eğer bir araba yoksa, Hollywood ve Highland durdurmak için Metro (metro) almak, sonra Fairfax ve Melrose Hollywood Bulvarı'nda batıya yerel otobüs 217. alır. Daha sonra 603 N. Fairfax Avenue bir blok güneye yürümek.

Downtown Los Angeles Greyhound Otobüs Terminali'ne:
Araba ile: 0.2 mil 7. cadde ve batıya üzerine doğru biçimde olun. 1.4 mil S. Alameda ve kuzeye üzerinde sağ olun. 5.5 mil kuzeye giden 101 Freeway almak. Melrose Avenue çıkışa ve 2.5 mil batıya, bir sola. Sonra Fairfax bir sol bodrum katında Clinton ve park üzerinde sağ olun. Beverly Blvd vurursanız, çok ileri gitti.
Metro ile: Eğer bir araba yoksa, Hollywood ve Highland durdurmak için Metro almak, sonra Fairfax ve Melrose Hollywood Bulvarı'nda Batı başlığı yerel otobüs 217. alır. Daha sonra 603 N. Fairfax Avenue bir blok Güney yürüyün.