X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Banana Bungalow San Diego'e yol tarifleri

707 Reed Ave, San Diego, ABD

Harita ve Yol Tarifleri


80%Oy

  • 84%Ekonomik
  • 73%Güvenlik
  • 96%Yer
  • 76%Çalışanlar
  • 82%Atmosfer
  • 73%Temizlik
  • 76%Tesisler

Çeviren Google Mekik
Biz doğrudan bize ulaşmak için ucuz bir uygun bir yol XPRESS Servisi öneririz. Uçakla gelen ise, servis stand Havaalanı önünde yürümek. Burada bizim hostel XPRESS Servisi yakalayabilirsiniz. Eğer Greyhound veya Amtrak ile gelen ise daha sonra ücretsiz telefon numarasına çağrı XPRESS Servisi lütfen
Pick-up düzenlemek için 1 800 900 RIDE (7433).
XPRESS günde 24 saat, haftada 7 gün çalışır.
XPRESS kişi başı 21,00 $ şarj eder.
Sürücü ipucu unutmayın!

Otobüs / Arabası
Banana Bungalow, San Diego 1/2 iyice San Diego ve civarı tüm hizmet eden yerel otobüs hizmeti blok ötededir.

Greyhound itibaren
Pacific Beach # 30 otobüs yakalamak. Bu 2,25 $ maliyeti. Herhangi bir değişiklik verilir gibi doğru değişim gerekir. Grand Avenue ve Mission Blvd (Grand son durağı) üzerine çıkın. Oradan Mission Blvd üzerinde sol alarak, Banana Bungalow kısa 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. ve sonra Reed Ave üzerine bir hak.

Havalimanından
Broadway için havaalanı otobüs (# 992) yakalayın. Bu 2,25 $ maliyeti. Herhangi bir değişiklik verilir gibi doğru değişim gerekir. Bir transfer bilet için sürücü isteyin. 30. otobüs Broadway ve 3. de transferi. Grand Avenue ve Mission Blvd (Grand son durağı) üzerine çıkın. Oradan Mission Blvd üzerinde sol alarak, Banana Bungalow kısa 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. ve sonra Reed Ave üzerine bir hak.

Amtrak
Broadway ve 3. üzerinde yürümek. Pacific Beach # 30 otobüs yakalamak. Bu 2,25 $ maliyeti. Herhangi bir değişiklik verilir gibi doğru değişim gerekir. Grand Avenue ve Mission Blvd (Grand son durağı) üzerine çıkın. Oradan Mission Blvd üzerinde sol alarak, Banana Bungalow kısa 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. ve sonra Reed Ave üzerine bir hak.

Araba ile
Kuzey / Güney
Garnet I-5 almak. Misyon Blvd Garnet batı izleyin. (Yaklaşık 10 dakika, bu son durağı hafif) Mission Blvd üzerine sol yapın. ve sonra sağ Reed Ave (2. durak ışık). Plaj ve Banana Bungalow kadar sürün.
Doğudan
Spor Arena çıkan I-8W alın. Bir doğru atın ve Pasifik Beach Drive doğrudan izleyin. Pacific Beach Drive üzerine Sol açın ve Mission Blvd tüm yol izleyin. Mission Blvd üzerine sağa dönün. ve sonra Reed Ave üzerine ilk sola olduğunu. Dik plaj ve Banana Bungalow için izleyin.