X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Bamboo Rio Hostel'e yol tarifleri

Rua Lacerda Coutinho # 45, Rio de Janeiro, Brezilya

Harita ve Yol Tarifleri


82%Oy

  • 71%Ekonomik
  • 91%Güvenlik
  • 89%Yer
  • 83%Çalışanlar
  • 84%Atmosfer
  • 79%Temizlik
  • 81%Tesisler

Çeviren Google Eğer havaalanı / otogar transferi hizmetleri kullanabilirsiniz böylece gelirken bize bildirin.

Uluslararası Havalimanından:

En iyi ve en kolay seçenek, bir taksi almaktır. Zaman bağlı, çevresinde R $ maliyet 60 olmalıdır. Fahiş taksi ile dikkatli olun! Metre gitmek isteyebilir ya da R $ 70 daha fazla ödeme yapmayın ya. Sokak Rua tonelero ile sağ köşesinde haklıydın sokak Rua Santa Clara sonra sağ ve tünel öncesi. Eğer sayı 45 ulaşana kadar sokak Rua Lacerda Coutinho aşağı gidin. (Portekizce) dışarı basılacak sonunda sürücü için talimatlar vardır.

Daha ucuz bir seçenek Gerçek otobüs. , Geliş salonunda çıkıp bekleyen taksiler geçmiş hakkı almak ve havaalanı otobüs durağı arayın. Bu R $ 8 civarında maliyeti ve sürücü İngilizce konuşuyor. Bu sokak Barata Ribeiro birlikte gider. Sokak Rua Santa Clara yakın durdurmak için isteyin. Sokak Rua Santa Clara kadar yürüyün ve Rua Lacerda Coutinho için sokak Rua tonelero sonra sola çevirin. Itsa küçük sokak. Sayı 45 idi.

Otogarı'na:

Yine en iyi ve en kolay seçenek, sadece otobüs istasyonu dışında bir radyo taksi almaktır. Sayaç sabit bir ücret ödemek. Yine, fahiş taksi ile dikkatli olun! Metre gitmek isteyebilir ya da R $ 35 daha fazla ödeme yapmayın ya. Doğru sokak Rua Santa Clara sonra, sağ ve tünel öncesi, sokak Rua tonelero ile sağ köşesinde vardı. Eğer sayı 45 ulaşana kadar sokak Rua Lacerda Coutinho aşağı gidin. (Portekizce) dışarı basılacak sonunda sürücü için talimatlar vardır.

Başka bir seçenek Otogarı önünden Gerçek otobüs almaktır. Onun daha ucuz ama daha uzun sürer. Bu R $ 8 hakkında maliyeti ve sürücü İngilizce konuşuyor. Sadece istasyon dışında taksi durağı yürümek ve yolun karşı tarafındaki otobüs beklemek. Onlar her 15 dakikada bir çalışacak ve Copacabana ana sahil yolu, Avenida Atlntica üzerinde duracaktır. Otel JW Marriott veya sokak Rua Santa Clara durdurmak istiyoruz. Sokak Rua Santa Clara kadar yürüyün ve Rua Lacerda Coutinho üzerine sokak Rua tonelero sonra ilk sola çevirin. Itsa küçük sokak. Sayı 45 idi.

Alternatif sokak Rua Barata Ribeiro boyunca koşmak çoğu, istasyonun diğer tarafa yürümek ve taksiler geçmiş, yol boyunca yürümek ve 'Copacabana' için herhangi bir otobüse binin. Sokak Rua Santa Clara durdurmak istiyoruz. Rua Tonelero bir blok doğrultusunda bu caddede (Rua Santa Clara) kadar yürüyün ve Rua Lacerda Coutinho üzerine Sokak Rua tonelero geçtikten sonra ilk sola çevirin. Itsa küçük sokak. Sayı 45 idi.

Taksi için yol tarifi:
(Basitçe, aşağıdaki metin yazdırmak sürücü vermek ve buraya nasıl bilecek)

Rua Lacerda Coutinho, n 45 - Copacabana. Seguir pela Rua Tonelero, aps bir Rua Santa Clara, dobrar bir primeira Direita na Rua Lacerda Coutinho (uma rua anteler do tnel) Passar. Nihai da Rua o da seguir.

Görüşmek!