X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Bahaus Hostel'e yol tarifleri

Akbiyik Cadessi, Bayramfirin Sokak No 7, Sultanahmet, Istanbul, Türkiye

Harita ve Yol Tarifleri


95%Oy

  • 95%Ekonomik
  • 94%Güvenlik
  • 97%Yer
  • 97%Çalışanlar
  • 95%Atmosfer
  • 94%Temizlik
  • 94%Tesisler

Çeviren Google Biz 24 saat havaalanı servisi pick up var. Biz 30 euro (değil TL) veya 60 euro (değil TL) Sabiha Gocken havaalanından Atatürk havaalanından sizi toplayabilir. Bu maliyet rezervasyon başına ve toplam rezervasyon biri ve dört kişi arasında içindir. Biz havayolu, uçuş numarası, varış tarih ve saatini bilmek gerekir. Eğer Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gocken havalimanına gelmeden durumunda da belirtiniz. Eğer gelmesi nedeniyle en az 24 saat önce bize bu bilgileri e-posta gönderin.Sabiha Havalimanından:
Sen Taksim Havatas (havaalanı) otobüs ve taksi oradan bize veya metro / tramvay yapabilirsiniz. Eğer metro istasyonunda, ilk, metro / tramvayla gelip seçerseniz, Kabataş füniküler hattı (one stop) alır. Sonra Sultanahmet'e tramvay. Eğer Sultanahmet durağında inmek kez aşağıdaki yönergeleri izleyin.

Atatürk Havalimanından:
Aksaray tramvay atın. Oradan (yolun altında olan) yaya metro ile ana yol çapraz gerekir. Eğer metro çıkın, sonra Yusuf Paşa adında size karşı başka bir tramvay hattı, göreceksiniz. Sultanahmet tramvay atın. Eğer doğru yönde gidiyoruz emin olun! Sultanahmet durağında inin. Kapalı tramvay alın ve yokuş aşağı yürümek. Bir Turist Bilgi Ofisi göreceksiniz. Onlar gündüz açık olduklarını ve pansiyon için doğrudan yardımcı olabilir. Değilse, Sultanahmet Camii doğru parkta yürümek. Sağda Sultanahmet Camii önüne geçmek. Yolda yürümek (Eğer sol bu kadar park) - bunu eğrileri göreceksiniz. Blue Hotel (Mavi Ev) köşesinde. Virajlarda gibi sağa dönün. Blue Hotel sol tarafta şimdi. Geçmiş gidin ve soldaki ilk yol alır. Eğer çok sayıda halı dükkan göreceksiniz. Aşağı yürümek ve sonra soldaki ilk yol alır. Bu Akbıyık Caddesi (cadde) olduğunu. Sonra sağdaki ilk yol alır. Bu Bayram Firin Sokak (yol) olduğunu. Sen Bahaus Guesthouse Bu yolun sağ tarafında oturum göreceksiniz. Eğer herhangi bir sorun varsa, bize telefon edin.

Sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz!