X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Bahaus Hostel'e yol tarifleri

Akbiyik Cadessi, Bayramfirin Sokak No 7, Sultanahmet, Istanbul, Türkiye

Harita ve Yol Tarifleri


94%Oy

  • 94%Ekonomik
  • 94%Güvenlik
  • 98%Yer
  • 96%Çalışanlar
  • 95%Atmosfer
  • 93%Temizlik
  • 91%Tesisler

Çeviren Google Biz 24 saat havaalanı pick up hizmeti. Biz 30 € (değil TL) veya 60 € (değil TL) için Sabiha Gökçen Havaalanı'na Atatürk havaalanından toplayabilir. Bu maliyet rezervasyon başına ve toplam rezervasyon biri ile dört kişilik olduğunu. Biz havayolu, uçuş numarası, varış tarihini ve zamanını bilmek gerekir. Eğer Atatürk Havaalanı veya Sabiha Gökçen havalimanına gelmeden eğer da belirtiniz. Eğer gelmesi nedeniyle önce bu bilgileri en az 24 saat bize e-posta lütfen.Sabiha Havaalanından:
Sen Taksim ve bize veya metro / tramvay taksi oradan Havatas (havaalanı) otobüs alabilir. Metro / tramvay gelmek seçerseniz, ilk metro istasyonunda, Kabataş (one stop) füniküler hattı almak. Sonra Sultanahmet tramvay almak. Sultanahmet durağında bir kez olsun aşağıdaki yönergeleri izleyin.

Atatürk Havalimanından:
Eğer doğru yönde gidiyoruz emin olun .. Aynı istasyon anahtarından tramvay (T1) için Zeytinburnu ve daha sonra Sultanahmet yönüne tramvay metro (M1A) alın! Sultanahmet durağında inin. Tramvay üstümden ve yokuş aşağı yürümek. Bir Turist Danışma Bürosu göreceksiniz. Onlar gündüz açık ve pansiyon size doğrudan yardımcı olabilir. Değilse, Sultanahmet Camii doğru parkta yürümek. Senin sağda Sultanahmet Camii önünden geçmesi. Yolda yürüyün (yani parkı sol açık) - bunu eğrileri göreceksiniz. Mavi Otel (Mavi Ev) köşesinde. Yol eğrileri gibi sağa çevirin. Blue Hotel sizin solda artık. Geçmiş gidin ve soldaki ilk yol alır. Sen çok sayıda halı mağazaları göreceksiniz. Walk down ve sonra soldaki ilk yol alır. Bu Akbıyık Caddesi (sokak) 'dir. Daha sonra sağdaki ilk yol alır. Bu Bayram Firin Sokak (Yol) 'dir. Sen Bahaus Guesthouse Bu yolun sağ tarafında işareti göreceksiniz. Eğer herhangi bir sorun varsa, bize telefon edin.

Sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz!