Hostelworld.com

Bada Bing Hostel Istanbul

 • Kemeralti Caddesi, Arapoglan, Serce Sokagi no 11, Karakoy, Beyoglu, Istanbul, Türkiye
Fiyatlar
harita
Değerlendirmeler
 • Ekonomik 8.7
 • Güvenlik 8.7
 • Yer 9.6
 • Çalışanlar 8.7
 • Atmosfer 8.2
 • Temizlik 7.5
 • Tesisler 8.0

Yer

Kemeralti Caddesi, Arapoglan, Serce Sokagi no 11, Karakoy, Beyoglu

Tesis Konumu

Çeviren Google
Atatürk Havalimanından: »istasyonu Zeytinburnu ve T1 tramvay aktarmak Metro atın. (Tramvay gece 23,55 kadar sabah 06.00 çalışır). Kabataş yolda, Tophane tramvay yolculuğu. Tophane tramvay durağına yön bolow bakınız.
Eğer metro yakalamak için çok geç iseniz, o zaman "Taksim Meydanı" Taksim meydanından aşağıdaki yönergeleri görmek Lütfen "Havatas" * servis otobüsü almalıdır.
* (Havatas otobüs 01.00 ve 04.00 arasında çalışmaz)

Sabiha Gökçen Havalimanından: »" Kadıköy "Otobüs yolculuğu 30 ila 45 dakika sürer için 'Havatas' servis otobüsü alın. Sen otobüs yolculuğu sonunda bir feribot limanı bulacaksınız. Feribot * "Take Karaköy" Biz sadece bir kaç dakika Karaköy feribot iskelesine yürüyerek. Feribot iskelesine tarifini ekli jpg haritalar bakınız.

* (Feribot 23.00 kadar çalışır!)

Eğer feribot yakalamak için çok geç iseniz, o zaman "Taksim Meydanı" Taksim meydanından aşağıdaki yönergeleri görmek Lütfen "Havatas" * servis otobüsü almalıdır.
* (Havatas otobüs 01.00 ve 04.00 arasında çalışmaz)

Taksim Meydanı Gönderen: »Eğer 23.30 önce Taksim Meydanı'nda gelirseniz, size Tophane üzerinde iki durak daha sonra Kabataş ve T1 tramvay aşağı (Füniküler denir) metro Servisi alabilir. Eğer taksim meydanına gelen bir taksi almaya karar verirseniz (Tophane tramvay durağına aşağıdaki yönergeleri bakınız), otobüslerle bekleyen taxies herhangi birini ETMEYİN! Sadece ana yola bir kaç dakika yürüyün ve ana yoldan birini almak ve onlar metre açmak emin olun!

Eğer Bada Bing Taksim Meydanı'na yürümek istiyorsanız size yaklaşık 30 dakika sürer! Bunu yapmak istiyorsanız, İstiklal Ave. bul Taksim Meydanı ile. (Türk İstiklal Caddesi) Tüm yıl boyunca bir nostaljik tramvay ve Noel ışıkları ile yaya sadece alışveriş caddesi var! Caddenin başında bir Burger King hakkı yoktur. Eğer önemli bir kavşak elde edene kadar yaklaşık 500 metre Istiklal üzerinde yürüyün. Sen kesiştiği boru yapılmış bir heykeli göreceksiniz. Orada sola dönün ve Tophane tramvay durağına gidene kadar yaklaşık 700 metre aşağı tüm yol yürümek! Tophane tramvay durağında sağa dönün ve aşağıdaki yönergeleri izleyin!

Bada Bing Tophane tramvay durağından: »
Biz Karaköy ve Tophane tramvay durakları ortasında şaplak dab sensin. Bu tramvay hattı vardır sokakta, sen Tophane kapalı olsun sokaklarda gezinmek, ve, Karaköy durağı (veya Galata Köprüsü) doğru yürümeye en kolay. Yaklaşık 300 metre gidin. Metal paneller Arapoglan denilen sokakta, (sokakta Gaspar adında da bir restoran) sola, ya dönün Eğer Hedef denilen açık hava ekipmanları mağaza karşısında olduğunuzda. Sonra Serçe Sokağı'nda sağa çevirin hemen. Bada Bing var!
 • Ekonomik 8.7
 • Güvenlik 8.7
 • Yer 9.6
 • Çalışanlar 8.7
 • Atmosfer 8.2
 • Temizlik 7.5
 • Tesisler 8.0
Tüm yorumları oku ŞIMDI REZERVE EDIN
Bada Bing Hostel Istanbul Located at Kemeralti Caddesi, Arapoglan, Serce Sokagi no 11, Karakoy, Beyoglu, Istanbul.
Bada Bing Hostel Istanbul
Turkey
Istanbul 34425 Kemeralti Caddesi, Arapoglan, Serce Sokagi no 11, Karakoy, Beyoglu
85% 1433
41.0244471 28.9773443
Bada Bing Hostel Istanbul
    Oda mevcut

Hostelworld Mobil Uygulamaları

Yeni Hostelworld mobil uygulamalarıyla hareket halindeyken rezervasyon yapın.

Dünyanın her yerinden, 170'den fazla ülkedeki 33.000'i aşkın tesisi arayın ve yer ayırtın.

E-Bültene Kaydolun

Bilgilerinizin gönderilmesi

Bültenimizin kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

En iyi hostel fırsatlarını ve haberlerini doğrudan e-posta gelen kutunuza almak için aylık Haber Bültenimize kaydolun. Aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.