X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Backpackers Hotel Toyo Osaka'e yol tarifleri

1-3-5, Taishi, Nishinari, Osaka, Japonya

Harita ve Yol Tarifleri


85%Oy

  • 92%Ekonomik
  • 86%Güvenlik
  • 86%Yer
  • 90%Çalışanlar
  • 81%Atmosfer
  • 81%Temizlik
  • 82%Tesisler

Çeviren Google Ulaşım;

Biz JR Shinimamiya istasyonu (Doğu Exit) den Dobutsuenmae Metro istasyonu (Exit2) veya 3dk yürüme mesafesinde sadece 1 dakika yürüme mesafesindedir.
* JR Shinimamiya istasyonu (Doğu Exit) Gönderen: istasyonu çıkmak hemen sonra açmak ilk kavşak üzerinde yürümek, sonra ışık geçmeye sola. Pembe ve siyah binaya doğru yürümeye. Eğer o binaya geldiğinizde, sağa dönün ve düz gidin, bizim hostel sağ tarafta olduğunu.
* Dobutsuenmae istasyonu (Exit2) Gönderen: istasyon sırtına olduğunda, sağa dönün ve (Siyah ve Pembe binaya doğru) düz gidin. Eğer o binaya geldiğinizde, düz git, sola ve bizim hostel sizin sağ tarafta dönün.

Kansai Uluslararası Havalimanı'ndan:
Shinimamiya istasyonu jr trene binin ve yaklaşık 55 dakika / 1030 ¥ alır.

Shin-Osaka:
Metro Midosiji hat yaklaşık doğrudan Dobutsuenmae istasyonuna götürecek. 20 dk / 270 ¥. Bir JR geçiş varsa, JR Kyoto hattı almak ve Osaka Döngü hattına Osaka istasyonunda trene geçiş olabilir. Bu Shinimamiya istasyon almak için 25min / 210 ¥ sürer.

Osaka (Umeda) Gönderen:
Sen transferi olmadan jr Shinimamiya istasyonu veya Metro Dobutsuenmae istasyonuna ya alabilirsiniz. JR Eğer 170 ¥ maliyeti ve metro 12min / 230 ¥ hakkında sizi alırken biraz daha fazla zaman (Yaklaşık. 16min) alır.

İç (Itami) Havalimanından:
Tennoji otobüs durağına bir servis otobüsü almak. Biz otobüs durağına sadece 10 dk vardır.

Kyoto
Osaka İstasyonu'na Kyoto istasyonuna JR hattı almak (biz çok daha hızlı Özel Hızlı Hizmet-almak öneririz!), JR Osaka Döngü hattı tren değiştirin. Shinimamiya istasyonu 8 durak Osaka istasyonuna.