X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

BackPacker's Republic'e yol tarifleri

Street Chaykovskogo, 37, St Petersburg, Rusya

Harita ve Yol Tarifleri


88%Oy

  • 89%Ekonomik
  • 85%Güvenlik
  • 86%Yer
  • 89%Çalışanlar
  • 86%Atmosfer
  • 91%Temizlik
  • 88%Tesisler

Çeviren Google Adresi:
Sokak Chaykovskogo, 37
St Petersburg
+79052316980, 79119562440.

Transferi:
Biz EUR30 veya US40 için havaalanından sizin için pick up bir düzenleyebilirsiniz. Moskovskiy Tren İstasyonu'na aktarma EUR15 veya US20 mal olacak. Eğer ihtiyacınız varsa bize e-posta ile bildiğiniz bir pick-up bildirin.

Havalimanından:
Eğer terminali 1 (ulusal) giden eğer terminali 2 (uluslararası) için gidiyoruz 'Moskova' metro istasyonu, otobüs sayısı 113, K3, k213 veya K13A bir otobüsle, ve otobüs 39 veya K39, 'gidin Chernishevskaya 'metro istasyonu (ayrıntılı talimatlar için aşağıya bakınız). 05:30 'dan itibaren otobüs ve metro çalışmaları AM 12:40 AM!

Moskovskiy Tren İstasyonu'na:
Bir metro 'Chernishevskaya' metro istasyonu (ayrıntılı talimatlar için aşağıya bakınız) alın.

'Chernishevskaya' metro istasyonuna:
Metro 'Prospect (cadde) Chernishevskovo' gidin çıkarken. Sağa dönün ve sokak Chaykovskovo 'ile ikinci kavşak kadar bu cadde birlikte gitmek. Sola dönün ve sol tarafta 41. bina sayısı görene kadar sokakta 'Chaykovskovo' birlikte gitmek.
1. cafe-bar 'ТРОЯ' arasında demir kapı (TROYA) ve banka 'РОСИНТЕРБАНК' (ROSINTERBANK) ve sonra bahçesinde sağa gel.
Eğer # 33-37 bina sayısı görene kadar ya da cadde boyunca ileri gidebilirsiniz. Dükkana bıraktığı 2. demir kapı (kapalı ama yayalar için her zaman sadece itin, açılır gibi görünüyor) girer ve sonra bahçesinde sola.
Bahçesinde KIRMIZI KAPI ve üstündeki demir ışık ile güzel sundurma göreceksiniz.

Taksi ile:
Bu 600 RUB ilgili Moskovskiy Tren İstasyonu'na giderseniz havaalanından taksi ücreti, 1200 RUB civarında, zaman bağlı farklı olabilir.
Özel taksi hizmeti HABERDAR - onlar bir metre üzerinde olduğunu söylüyor olsa bile sizden daha fazla para almak için çalışacağız, çünkü, bunları kullanmayın! Bir taksi rezervasyonu için havaalanı içinde bir taksi ofis kullanın. Onlarla şirket rozeti olsa bile taksi sürücüleri teklifler kaçının. Fiyat tartışın ve yolculuk başlamadan önce makbuz almak.