X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

B&B Venice Hazel'e yol tarifleri

Castello 4977, Venice, Italya

Harita ve Yol Tarifleri


83%Oy

  • 80%Ekonomik
  • 80%Güvenlik
  • 100%Yer
  • 60%Çalışanlar
  • 80%Atmosfer
  • 100%Temizlik
  • 80%Tesisler

Çeviren Google Trenle:
Tren istasyonunda (Santa Lucia) SAN ZACCARIA Stop feribotlar 1/2 / 4,1 / 5,1 vardır.
Feribot 1 veya 2'ye gelirseniz:
Önünüzde San Zaccaria durağında Hotel Danieli oradan, bir sonraki cadde Calle Rasse almak ve sonuna kadar izleyin ve sonra sağa dönün köprüden ve soldaki ilk sokak almak. Caddenin alt kısmında bir sundurma bulacaksınız, ve sol tarafında bulunan 'fondamenta de l'Osmarin' olacak, daha sonra sayı 4977 / A devam

Feribot 4.1 veya 5.1 gelirseniz:
Önünüzde San Zaccaria durağına (otel Savoia & Jolanda ve otel Paganelli arasında) San Zaccaria Sundurma vardır; Campo San Zaccaria, sola takip ve Campo San Provolo geldi zaman sonra sağa dönün. sundurma geçmesi ve Fondamenta de l'devam Numara 4977 / A bizi bulacaksınız Osmarin.

Uçakla:
'Marco Polo' Uluslararası Havalimanından: Su mekik 'Alilaguna' ile (kırmızı, mavi ve altın çizgileri) SAN ZACCARIA Dur gidip 'Trenle' bölümünde anlatıldığı gibi devam edin.

'Canova' Havalimanı (Treviso) Gönderen: 'trenle' başlığı altında yönergeleri izleyin ardından 'Piazzale Roma' için ATVO otobüsle ve ardından SAN ZACCARIA durağına deniz otobüsü 1 veya 2'ye göre ve

Arabayla:
Milano veya Trieste A4 otoyolu alarak, exit 'Mestre-Venezia' getirecektir ve yön 'Venezia-Piazzale Roma' (10Km) Aşağıdaki, o zaman belediye otoparklar biri veya arabanızı bırakmak gerekir Tronchetto. SAN ZACCARIA Stop 'trenle' başlığı altında açıklandığı gibi daha sonra feribot almak.