X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

B&B U OTY'e yol tarifleri

Radlicka Str. 188, Prague, Çek Cumhuriyeti

Harita ve Yol Tarifleri


97%Oy

  • 100%Ekonomik
  • 100%Güvenlik
  • 80%Yer
  • 100%Çalışanlar
  • 100%Atmosfer
  • 100%Temizlik
  • 100%Tesisler

Çeviren Google Bizim adresi: Radlická 188, Metro istasyonu 'Radlická'da' yakınında Praha 5 - (batıda yaklaşık 400metres). GPS: Lat 50.0569489 °, boylam 14.383074 °

Eğer uçakla GELİN ZAMAN
Metro hattı B istasyonuna Zlicin için havaalanı Ruzyne gelen-Take otobüs # 100. 7 istasyon istasyon Radlicka (işaretler üzerinde işaretlenmiş Cerny Most) şehir merkezine yönde oraya gelen.

Eğer istasyon Radlicka olsun, hemen, sola yukarı gitmek, kaldırımda sağa dönün ve (yamaç yukarı batı,) Banka şantiye birlikte yürümek, metro istasyonu üzerinden yürüyün. 400 metre sonra sağa B & B 'U Oty' bulacak

Otobüsle geliyorsanız ZAMAN
-Birçok otobüs terminali Florenc kullanıyor. İşte Metro hattı B istasyonu Florenc aynı zamanda. Istasyona Radlicka için (işaretler yön Zlicin) burada yedi istasyonlarından batıya doğru gidin.

SİZE GÖRE RAY GELİN ZAMAN
Eğer batı Almanya'dan demiryolu ile gelirseniz-terminal istasyonu PRAHA Hlavni Nadrazi için Plzen ve Beroun yoluyla, istasyon PRAHA Smichovske Nádraží (treni terk kadarıyla Praha-Hlavni Nadrazi olarak seyahat etmeyin de Praha-denebilir Smichov). Radlicka Metro istasyonuna Smichovske nadrazi bir durak için metro tren atın.
-Eğer terminal, demiryolu istasyonu PRAHA Holešovice veya PRAHA Hlavni Nadrazi gelmek, istasyona Florenc Metro hattı C alır. İşte batıya (işaretler Zlicin yön) gidiyor Metro hattı B değiştirin. Buradan istasyon Radlicka'ya yedi durak seyahat. Eğer istasyon Radlicka olsun zaman.