X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

B&B Mamma Rosa'e yol tarifleri

Via Tagliata 79, Positano, Italya

Harita ve Yol Tarifleri


100%Oy

  • 100%Ekonomik
  • 100%Güvenlik
  • 100%Yer
  • 100%Çalışanlar
  • 100%Atmosfer
  • 100%Temizlik
  • 100%Tesisler

Çeviren Google ARABA İLE GELEN

Roma (218km)

Napoli Otoban A1, Caserta Sud sonra, Salerno Otoban A3 çapraz. Yaklaşık 20 km sonra Pompeii, Castellammare di Stabia de çıkış, sonra Costiera Amalfitana ve Positano için işaretleri izleyin. Bir kez Positano bir sola bulacaksınız, Montepertuso (1.5 km) tabela. Eğer Montepertuso merkezinde geldiğinde, via Tagliata 200 metre devam ve bir mavi kapı ile beyaz bir ev bulacaksınız. Orada durmak ve gelip sizi karşılayacak Melania diyoruz.

Napoli'den (58 km)

Pompeii, Castellammare di Stabia de çıkış, sonra Costiera Amalfitana ve Positano için işaretleri izleyin sonra, otoyol A3 atın. Bir kez Positano size Montepertuso (1.5 km) kadar devam etmek için bir sola bulacaksınız. Eğer Montepertuso merkezinde geldiğinizde, via Tagliata 200 metre devam ve bir mavi kapı ile beyaz bir ev bulacaksınız. Orada durmak ve gelip sizi karşılayacak Melania diyoruz.

Salerno (34 km)

Sonra Costiera Amalfitana (SS.163) için yönergeleri izleyin Vietri sul Mare otoyol A3 ve çıkışa. Bir kez Positano size Montepertuso (1.5 km) kadar devam etmek doğru bir dönüş bulabilirsiniz. Eğer Montepertuso merkezinde geldiğinizde, via Tagliata 200 metre devam ve bir mavi kapı ile beyaz bir ev bulacaksınız. Orada durmak ve gelip sizi karşılayacak Melania diyoruz.


TRENİYLE GELEN

Napoli'den

Sorrento Circumvesuviana atın. Bir kez Sorrento Station Positano / Amalfi Sita Bus (Mavi veya Yeşil Hat) alır. Bir kez Positano Positano Montepertuso (sadece 10 dakikalık bir yolculuk) için otobüs aynı otobüs durağı wait, CHIESA NUOVA / BAR Internazionale kapalı olsun, gemide bilet satın alabilirsiniz. Bir kez Montepertuso orada durdurmak ve gelip sizi karşılayacak Melania diyoruz, birkaç metre ileride bir mavi kapı ile beyaz bir ev bulacaksınız, (sürücü isteyin) Via Tagliata Piazza Cappella durduktan sonra kapalı olsun.

Napoli Centrale de Tarife - Piazza Garibaldi Tel +39 081.7896111 - 848.888.777Roma

Rome Central statione dan (Roma Termini) Napoli Merkez İstasyonu'na tren almak ve sonra Sorrento Circumvesuviana alır. Bir kez Sorrento istasyonuna Positano / Amalfi Sita Bus (Mavi veya Yeşil Hat) alır. Bir kez Positano Positano Montepertuso (sadece 10 dakikalık bir yolculuk) için otobüs aynı otobüs durağı wait, CHIESA NUOVA / BAR Internazionale kapalı olsun, gemide bilet satın alabilirsiniz. Bir kez Montepertuso orada durdurmak ve gelip sizi karşılayacak Melania diyoruz, birkaç metre ileride bir mavi kapı ile beyaz bir ev bulacaksınız, (sürücü isteyin) Via Tagliata Piazza Cappella durduktan sonra kapalı olsun.

Napoli Centrale de Tarife - Piazza Garibaldi Tel +39 081.7896111 - 848.888.777


Salerno

Salerno Merkez İstasyonu'na, Amalfi Sita Bus (Mavi veya Yeşil Hat) almak daha sonra değiştirmek ve Positano için başka Sita Bus (Mavi veya Yeşil Hat) alır. Bir kez Positano, (CHIESA NUOVA / BAR INTERNAZIONALE) kapalı olsun Positano Montepertuso (sadece 10 dakikalık bir yolculuk) için otobüs aynı otobüs durağı wait, gemide bilet satın alabilirsiniz. Bir kez Montepertuso orada durdurmak ve gelip sizi karşılayacak Melania diyoruz, birkaç metre ileride bir mavi kapı ile beyaz bir ev bulacaksınız, (sürücü isteyin) Via Tagliata Piazza Cappella durduktan sonra kapalı olsun.

SALERNO Stazione FS Piazza Vittorio Veneto Tel +39 089.255.005UÇAK İLE GELEN

Napoli'den

'Capodichino' Uluslararası havaalanından Sorrento için otobüs (Curreri) alır. Bir kez Sorrento istasyonuna Positano / Amalfi Sita Bus (Mavi veya Yeşil Hat) alır. Bir kez Positano Positano Montepertuso (sadece 10 dakikalık bir yolculuk) için otobüs aynı otobüs durağı beklemek, sen gemide bilet satın alabilirsiniz, CHIESA NUOVA / BAR Internazionale ininiz. Bir kez Montepertuso orada durdurmak ve gelip sizi karşılayacak Melania diyoruz, birkaç metre ileride bir mavi kapı ile beyaz bir ev bulacaksınız, (sürücü isteyin) Via Tagliata Piazza Cappella durduktan sonra kapalı olsun.


Roma

'Leonardo da Vinci' havaalanından, Roma Termini tren istasyonuna trene binin ve Napoli Merkez İstasyonu'na geçin. Merkez İstasyonu'na Sorrento Circumvesuviana alır. Bir kez Sorrento istasyonuna Positano / Amalfi Sita Bus (Mavi veya Yeşil Hat) alır. Bir kez Positano Positano Montepertuso (sadece 10 dakikalık bir yolculuk) için otobüs aynı otobüs durağı wait, CHIESA NUOVA / BAR Internazionale kapalı olsun, gemide bilet satın alabilirsiniz. Bir kez Montepertuso orada durdurmak ve gelip sizi karşılayacak Melania diyoruz, birkaç metre ileride bir mavi kapı ile beyaz bir ev bulacaksınız, (sürücü isteyin) Via Tagliata Piazza Cappella durduktan sonra kapalı olsun.