X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

B&B Mamma Rosa'e yol tarifleri

Via Tagliata 79, Positano, Italya

Harita ve Yol Tarifleri


91%Oy

  • 100%Ekonomik
  • 100%Güvenlik
  • 40%Yer
  • 100%Çalışanlar
  • 100%Atmosfer
  • 100%Temizlik
  • 100%Tesisler

Çeviren Google Araba ile gelen

ROMA DAN (218Km)

Caserta Sud sonra Napoli'ye Otoban A1, Salerno Otoban A3 çapraz. Yaklaşık 20 km Pompeii, Castellammare di Stabia çıktıktan sonra, daha sonra Costiera Amalfitana ve Positano için işaretleri izleyin. Bir kez Positano bir sola bulacaksınız (1.5 km) Montepertuso tabela. Eğer Montepertuso merkezinde geldiğinde, Tagliata üzerinden 200 metre devam ve mavi kapısı olan beyaz ev bulacaksınız. Dur orada ve gelip sizi karşılayacaktır Melania diyoruz.

Napoli (58 km)

Pompeii, Castellammare di Stabia çıktıktan sonra, daha sonra Costiera Amalfitana ve Positano için işaretleri takip otoyol A3 atın. Bir kez Positano size Montepertuso (1.5 km) kadar devam etmek için sol dönüş bulacaksınız. Eğer Montepertuso merkezinde geldiğinde, Tagliata üzerinden 200 metre devam ve mavi kapısı olan beyaz ev bulacaksınız. Dur orada ve gelip sizi karşılayacaktır Melania diyoruz.

Salerno (34 km)

Daha sonra Costiera Amalfitana (SS.163) için yönergeleri izleyin Vietri sul Mare otoyol A3 ve çıkışa. Bir kez Positano size Montepertuso (1.5 km) kadar devam etmek için sağa bulacaksınız. Eğer Montepertuso merkezinde geldiğinde, Tagliata üzerinden 200 metre devam ve mavi kapısı olan beyaz ev bulacaksınız. Dur orada ve gelip sizi karşılayacaktır Melania diyoruz.


Trenle gelen

Napoli

Sorrento Circumvesuviana atın. Bir kez Sorrento Station Positano / Amalfi Sita Bus (Mavi veya Yeşil Hat) alır. Bir kez Positano Montepertuso Positano otobüsle (sadece 10 dakikalık bir yolculuk) için aynı otobüs durağı beklemek de, CHIESA NUOVA / BAR Internazionale ininiz, gemide bilet satın alabilirsiniz. Bir kez Montepertuso Via Tagliata (sürücüsü isteyin) Piazza Cappella durduktan sonra kapalı olsun, bir kaç metre ileride mavi kapısı olan beyaz ev bulacaksınız, orada durmak ve gelip sizi karşılayacaktır Melania diyoruz.

NAPOLI Centrale Tarife - Piazza Garibaldi Tel +39 081.7896111 - 848.888.777ROMA DAN

Roma Merkez Statione (Roma Termini) Napoli Merkez İstasyonu'na trene binin ve sonra Sorrento Circumvesuviana alır. Bir kez Sorrento istasyonunda Positano / Amalfi Sita Bus (Mavi veya Yeşil Hattı) almak. Bir kez Positano Montepertuso Positano otobüsle (sadece 10 dakikalık bir yolculuk) için aynı otobüs durağı beklemek de, CHIESA NUOVA / BAR Internazionale ininiz, gemide bilet satın alabilirsiniz. Bir kez Montepertuso Via Tagliata (sürücüsü isteyin) Piazza Cappella durduktan sonra kapalı olsun, bir kaç metre ileride mavi kapısı olan beyaz ev bulacaksınız, orada durmak ve gelip sizi karşılayacaktır Melania diyoruz.

NAPOLI Centrale Tarife - Piazza Garibaldi Tel +39 081.7896111 - 848.888.777


Salerno

Salerno Central Station Amalfi Sita Bus (Mavi veya Yeşil Hattı) almak Gönderen sonra değiştirmek ve Positano başka Sita Bus (Mavi veya Yeşil Hattı) almak. Bir kez Positano Montepertuso Positano otobüsle (sadece 10 dakikalık bir yolculuk) için aynı otobüs durağı beklemek de, (Chiesa Nuova, / BAR INTERNAZIONALE) kurtulmak, gemide bilet satın alabilirsiniz. Bir kez Montepertuso Via Tagliata (sürücüsü isteyin) Piazza Cappella durduktan sonra kapalı olsun, bir kaç metre ileride mavi kapısı olan beyaz ev bulacaksınız, orada durmak ve gelip sizi karşılayacaktır Melania diyoruz.

SALERNO Stazione FS Piazza Vittorio Veneto Tel +39 089.255.005Uçakla gelen

Napoli

'Capodichino' Uluslararası Havalimanından otobüsle Sorrento (Curreri) alır. Bir kez Sorrento istasyonunda Positano / Amalfi Sita Bus (Mavi veya Yeşil Hattı) almak. Bir kez Positano Montepertuso Positano otobüsle (sadece 10 dakikalık bir yolculuk) için aynı otobüs durağı beklemek üzerine, CHIESA NUOVA / BAR Internazionale ininiz, gemide bilet satın alabilirsiniz. Bir kez Montepertuso Via Tagliata (sürücüsü isteyin) Piazza Cappella durduktan sonra kapalı olsun, bir kaç metre ileride mavi kapısı olan beyaz ev bulacaksınız, orada durmak ve gelip sizi karşılayacaktır Melania diyoruz.


ROMA DAN

'Leonardo da Vinci'nin' Havaalanından Roma Termini istasyonuna trene binin ve Napoli Merkez İstasyonu'na geçin. Merkez İstasyonu'na Sorrento Circumvesuviana alabilir. Bir kez Sorrento istasyonunda Positano / Amalfi Sita Bus (Mavi veya Yeşil Hattı) almak. Bir kez Positano Montepertuso (sadece 10 dakikalık yolculuk) Positano otobüs için aynı otobüs durağı beklemek de, CHIESA NUOVA / BAR Internazionale ininiz, gemide bilet satın alabilirsiniz. Bir kez Montepertuso Via Tagliata (sürücüsü isteyin) Piazza Cappella durduktan sonra kapalı olsun, bir kaç metre ileride mavi kapısı olan beyaz ev bulacaksınız, orada durmak ve gelip sizi karşılayacaktır Melania diyoruz.