X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

B&B Eleven Star Rome'e yol tarifleri

Via G.L. Passalacqua 26/a, Rome, Italya

Harita ve Yol Tarifleri


77%Oy

  • 80%Ekonomik
  • 70%Güvenlik
  • 70%Yer
  • 90%Çalışanlar
  • 70%Atmosfer
  • 80%Temizlik
  • 80%Tesisler

Çeviren Google Termini İstasyonu'ndan:

Metro 2 durak için bir çizgi alın ve 'Manzoni' ininiz. Buradan bu B & B için 500 metrelik yürüme mesafesindedir Çıkış 'San Quintilio Via' atın ve ulaşana kadar 'Statilia Via' yolda yürümek. Bu yolda devam edin ve biz bulunduğu 'Passalacqua Via' olan sol, dördüncü sokak almak. İsterseniz de Termini İstasyonu'na doğrudan yürüyüş yapabilirsiniz ', sadece bir mil altında, ya da otobüs (yolları 105 ve 150) veya tramvay (satır 5 veya 14) almak ve Porta Maggiore ininiz, yürüyüşe çıkın Statilia 've içine ilk sağa' Passalacqua 'Via Via.

Fiumicino Havaalanı'na:

Terminal 'Leonardo Da Vinci' içindeki FS tren istasyonuna gidin ve Termini Tren İstasyonu (30 06:36 ve 11:36 dakika ve ücreti 14 Euro yola) için tren 'Leonardo Express' almak. Sadece bir durak vardır. Daha sonra yol tarifi 'Termini Tren İstasyonu'ndan' izleyin.

Ciampino Havaalanı'ndan:

Sen Via Marsala (Termini Tren İstasyonu'nun yanında) de düşüyorlar havaalanından Terravision Shuttle otobüs alabilir. Sonra sadece Termini için yukarıda belirtilen yönergeleri izleyin.

Araba ile:
GRA itibaren, Grande Raccordo Anulare (Roma'nın ana çevre yolu), çıkış 'Tangenziale Est' almak ve bypass sonunda 'Scalo S. Lorenzo' içine doğru çevirin. Eğer Eski Latin Duvarı'nın kemerleri geçmek kadar düz devam edin ve sonra üçüncü sağa. 'Statilia Via' boyunca devam edin ve ilk doğru 'Passalacqua Via' dir.