X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

B&B Eleven Star Rome'e yol tarifleri

Via G.L. Passalacqua 26/a, Rome, Italya

Harita ve Yol Tarifleri


72%Oy

  • 71%Ekonomik
  • 79%Güvenlik
  • 68%Yer
  • 78%Çalışanlar
  • 68%Atmosfer
  • 70%Temizlik
  • 68%Tesisler

Çeviren Google Termini İstasyonu'ndan:

Metro 2 durak için bir çizgi çek ve 'Manzoni' ininiz. Buradan o B & B 500 metrelik yürüyüş hakkında 'Via San Quintilio' çıkışına ve 'Via Statilia' ulaşana kadar yolda yürümek. Bu yolda devam edin ve biz bulunduğu 'Passalacqua Via' olduğu solda, üzerinde dördüncü sokak alır. 'Ayrıca isterseniz, sadece bir mil altında Termini İstasyonu'na doğrudan yürüyebilir veya otobüsle (rotalar 105 ve 150) veya tramvay (satır 5 veya 14) ve Porta Maggiore kapalı alabilirsiniz, birlikte yürümek Statilia Via Via Passalacqua 've içine ilk sağa'.

Fiumicino Havaalanı'na:

Terminal 'Leonardo Da Vinci' içindeki FS tren istasyonuna gitmek ve Termini Tren İstasyonu'na (06:36 ve 23:36 arasında her 30 dakikada bir kalkan ve 14 Euro maliyeti) için tren 'Leonardo Express' alır. Sadece bir durak var. Sonra 'Termini Tren İstasyonu'ndan' yönergeleri izleyin.

Ciampino Havaalanı'ndan:

(Sonraki Termini Tren İstasyonu'na) Via Marsala'da sizi düşüyorlar havaalanından Terravision shuttlelarına alabilir. Sonra sadece Termini için yukarıda belirtilen talimatları izleyin.

Araba ile:
GRA'ya, Grande Raccordo Anulare (Roma'nın ana çevre yolu), exit 'Tangenziale Est' ve doğru 'Scalo S. Lorenzo' içine bypass dönüşün sonunda almak. Eğer Eski Latin Duvarı'nın kemerleri geçmek ve daha sonra üçüncü hakkı almak kadar düz devam. 'Via Statilia' boyunca devam edecek ve ilk doğru 'Via Passalacqua' dir.