X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

B&B Castelvecchio'e yol tarifleri

Vicolo Volto San Luca, 19, Verona, Italya

Harita ve Yol Tarifleri


92%Oy

  • 92%Ekonomik
  • 92%Güvenlik
  • 96%Yer
  • 94%Çalışanlar
  • 88%Atmosfer
  • 92%Temizlik
  • 90%Tesisler

Çeviren Google Uçakla:
Ana Tren İstasyonu, Verona Porta Nuova Verona havalimanına bağlayan Valerio Catullo havaalanı Aldıkları 'Aerobus Servisi' (kişi başı 6 €) den. Oraya vardığınızda aşağıdaki yönergeleri takip edin.
Trenle:
Verona Ana Tren İstasyonu, Verona Porta Nuova inin.

Otobüs ile:
- 12 - Ana Tren İstasyonu Verona Porta Nuova 11 ° yerel otobüs n yakalamak Kimden "marciapiede A" dan 13 (1,50 €) (otobüs "A" stand). Ana kare Piazza Bra "P.ZZA BRA FR üçüncü otobüs durağında inin. MUNICIPIO ", üzerindeki saat ile büyük kemerlerin doğru geri gitmek onları altında geçmek ve sırt üzerinde saklayın. Eğer küçük küçük kemer göreceksiniz (sağda) Mc Donald sonra, düz git, o Vicolo Volto san luca olduğunu. . Düz sonra geçmesine ve; BB Yeniden Lear - - ve halka 18 çan etiketi bakmak ° sağ tarafta PORTAKAL bina n yer almaktadır. DİKKATLİ OLUN! - 12 - Pazar günleri ve resmi tatillerde, 8.00 pm sonra, YAZ AYLARINDA 510 - 92 - - 98 13 90 haline otobüsler 11 numara. Aynı otobüs durakları Onlar hala çalıştırın.
Taksiyle:
Ana Tren İstasyonu, Verona Porta Nuova gündüz süreleri aksi 15 € gece saat sundays ve resmi tatil sırasında yaklaşık 10 € maliyeti. Verona'nın Havaalanından günlük süreleri aksi yaklaşık 25 € gece saat Pazar günleri ve resmi tatil sırasında yaklaşık 22 € maliyeti. Cumartesi ve Pazar günleri 18.30 'den sonra gelenler için, en Pick up hizmeti bakmak, ya castelvecchiobb@libero.it bunun için bana e-posta.
By car:
A4 otoyolu al ve Verona Sud çıkışına çıkmak, sola dönüp şehir merkezine doğru Altgeçit aşağı gidin. Düz yaklaşık 4 km gidin. Sadece bir saat ile büyük bir tarihsel kapısı önce, sola dönün ve sokak izleyin. Kavşağında sola dönün ve (kamu), küçük bir araba park veya yol boyunca arabanızı park.
Yürüyerek:
Ana Tren İstasyonu, Verona Porta Nuova saklı tutar ve büyük bir tarihsel kapıyı görene kadar devam edin. Daha sonra büyük bir tarihsel kapının arkasındaki sokakta gidin: Corso Porta Nuova. Saccardi'nin ELETTRORADIO ile köşesinde, üzerinde ve sadece Mc Donald önce saati ile büyük kemerler önce, Corso Porta Nuova boyunca ve sokağın sonundan önce üçüncü trafik ışığı yürümek sola dönüp Vicolo Volto içine küçük küçük kemer aracılığıyla gitmek BB Castelvecchio - - ve halka San Luca, düz ve sağ tarafında TURUNCU bina çan etiketi bakmak, n ° 18 olduğunu.