X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

B&B Ariel'e yol tarifleri

Corso Porta Nuova 39, Verona, Italya

Harita ve Yol Tarifleri


92%Oy

  • 93%Ekonomik
  • 95%Güvenlik
  • 93%Yer
  • 93%Çalışanlar
  • 87%Atmosfer
  • 91%Temizlik
  • 92%Tesisler

Çeviren Google Uçak ile:
Ana Tren İstasyonu, Verona Porta Nuova Verona havaalanı bağlantılar Valerio Catullo havaalanından almak 'Aerobus servis'. Oraya vardığınızda aşağıdaki yönergeleri takip edin.
Trenle:
Verona Ana Tren İstasyonu Verona Porta Nuova inin.
: Otobüs ile
"Marciapiede A" dan (otobüs "A" durmak) Corso Porta Nuova sonunda üçüncü otobüs durağında inin 13 -.. 12 - Ana Tren İstasyonu Verona Porta Nuova gelen yerel otobüs n ° 11 yakalamak Daha sonra aşağıdaki yönergeleri takip edin. Dikkatli olun: sayısı 11-12-13 90 olmak - 92 - 20:00 sonra 98, YAZ BOYUNCA, pazar günleri ve resmi tatil günlerinde. Hala aynı otobüs durakları çalıştırın.
Taksi ile:
Ana Tren İstasyonu Verona Porta Nuova onu başka 10 gün süre içinde yaklaşık 7 € maliyeti € Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde gece.
Araba ile:
Otoyol A4 al ve Verona Sud çıkışında çıkmak, sola dönün ve şehir merkezine doğru alt geçit içine doğru gidin. Yaklaşık 3 km için düz gidin. Tarihsel kapısı Porta Nuova sonra, arkasında Corso Posta Nuova sokak almak. B & B Ariel sayısı 39 yer almaktadır. B & B Ariel önceden kayıt yaptırılabilir, özel otopark var.
: Yürüyerek
Ana Tren İstasyonu Verona Porta Nuova sağa tutmak ve daha sonra büyük bir tarihi kapı arkasında sokak almak: Corso Porta Nuova. N kadar Corso Porta Nuova boyunca yürüyün. BB Ariel - - ve halka 39, çan etiket bakmak.