X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

B&B Al Filarmonico'e yol tarifleri

Via dei Mutilati 5, Verona, Italya

Harita ve Yol Tarifleri


93%Oy

  • 89%Ekonomik
  • 96%Güvenlik
  • 98%Yer
  • 87%Çalışanlar
  • 93%Atmosfer
  • 95%Temizlik
  • 95%Tesisler

Çeviren Google Uçakla:
Valerio Catullo Verona Havalimanı'nda, Verona Porta Nuova Tren İstasyonu'nun Geliş Terminali önündeki otobüse binerler.
Tren İstasyonu B & B'den daha az 1 km Bu istasyonuna 10 dakikalık yürüme (istasyonun sağ tarafındaki çıkış başlar bisiklet yolunu izleyin) ilgili. Veya istasyonundan size kaldırım A durur otobüsü yakalamak; Bu merkeze gider ve yol boyunca sadece iki durak yapar. B & B Al Filarmonico (TEATRO filarmónico önünde) Via dei Mutilati n 5'inde, Süpermarket PAM yakınında, 100 mts kadar otobüs durağı olduğunu.

Az 5 dakika içinde B & B doğrudan getirecek etkili bir taksi servisi de vardır.

Trenle:
Trenle geliyorsanız, Porta Nuova tren istasyonu B & B'den daha az 1 km Bu istasyonuna 10 dakikalık yürüme (istasyonun sağ tarafındaki çıkış başlar bisiklet yolunu izleyin) ilgili. Veya istasyonundan size kaldırım A durur otobüsü yakalamak; Bu merkeze gider ve yol boyunca sadece iki durak yapar.
B & B Al Filarmonico (TEATRO filarmónico önünde) Via dei Mutilati n 5'inde, Süpermarket PAM yakınında, 100 mts kadar otobüs durağı olduğunu.

Az 5 dakika içinde B & B doğrudan getirecek etkili bir taksi servisi de vardır.

Araba ile:
Araba ile B & B Al Filarmonico ulaşmak için, Verona Sud otoyol çıkışına ve merkeze yönergeleri izleyin. Dümdüz gidin ve kare Piazza Bra (Arena) yaklaşıyor gibi, Via dei Mutilati (Saat önce son sokak) sola çevirin. B & B Teatro Filarmonico önünde Süpermarket PAM yakınındaki Via dei Mutilati n, 5 bulunmaktadır.
Orada 2 ödeme otopark çok B & B (fiyat 12-15 Euro / gün) yakın