X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

B&B Ai Leoni'e yol tarifleri

Via XX Settembre n� 7, Verona, Veneto, Italya

Harita ve Yol Tarifleri


91%Oy

  • 93%Ekonomik
  • 89%Güvenlik
  • 89%Yer
  • 94%Çalışanlar
  • 93%Atmosfer
  • 93%Temizlik
  • 88%Tesisler

Çeviren Google Uçak ile:
Valerio Catullo Havaalanından Verona Ana Tren İstasyonu, Verona Porta Nuova için havaalanına bağlayan Aerobus servisi almak. Burada geldiğinde, aşağıdaki yönergeleri izleyin.
Trenle:
Verona Ana Tren İstasyonu Verona Porta Nuova inin.
: Otobüs ile
12 - - Ana Tren İstasyonu Verona Porta Nuova yerel AMT otobüs n 11 yakalamak bir MARCIAPIEDI 13 (otobüs bekleme Mavi-) Via XX başında 8. otobüs durağında inin. settembre.
Taksi ile:
Ana Tren İstasyonu Verona Porta Nuova onu yaklaşık 7 ya da 10 gece pazar ve resmi tatil günleri maliyeti.
Araba ile:
, Verona Sud çıkışında A4 otoyol ve çıkışa sola ve merkezine doğru alt geçit aşağı gitmek. Piazza Br içine Corso Porta Nuova aşağı çekmek, düz Via Pallone için sağa çapraz Ponte Aleardi ve son trafik ışığı kadar Lungadige Porta Vittoria doğru sola çevirin, n 7 adet San Paolo Via içine doğru çevirin ve sonra Via XX Settembre veya Passalacqua araba park DellUniversit Via sonunda Dell Artigliere ve park Via içine doğru çevirin.
: Yürüyerek
Corso Porta Nuova, çapraz Piazza Br boyunca devam Ana Tren İstasyonu Verona Porta Nuova, Vicolo Borella inmek, Leoncino Via aşağı gidin XX Settembre n Via sonra, Leoni ve çapraz Ponte Navi Via içine doğru çevirin San Paolo Via yürüdü ve sol tarafta 7, çan etiket BB Ai Leoni ve halka bak.

Iki basit ama önemli şeyler dikkat!

1) otobüs 11 numaraları - 12 - 13 90 olmak - 92 - 19:30 sonra 98, pazar ve resmi tatil günlerinde. Hala aynı otobüs standı çalıştırmak.
2) sokakta isimleri genellikle başında ve her sokağın sonunda binaların yüzüne yazılır. Duvarları bak!