X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Aventura Boutique Hostel'e yol tarifleri

12 Visegradi Street, 1st floor, XIII.district, Budapest, Macaristan

Harita ve Yol Tarifleri


94%Oy

  • 95%Ekonomik
  • 93%Güvenlik
  • 93%Yer
  • 98%Çalışanlar
  • 95%Atmosfer
  • 91%Temizlik
  • 93%Tesisler

Çeviren Google Aşağıdaki toplu taşıma (durağın adı 'Nyugati Tr' / Batı Tren İstasyonu) ile hostel ulaşabilirsiniz:
Metro 3-mavi çizgi
Tramvay: 4, 6
Otobüs: 6, 26, 91, 191.
Gece otobüs: 914, 923, 950.
Tren: Havalimanı Terminal 1

'Nyugati Palyaudvar' (Batı Tren İstasyonu) için
Pek bulabilirsiniz Szent Istvn krt / Vci t işareti, nadas tarafından alt geçit çıkış itibaren, ancak tavandan asılı, sessiz küçük ve portakal, bir kez büyük bulmak: Sadece kısa bir yürüyüş WC işareti sadece soldaki rampa almak ve sadece boğaz gitmek, Szent Istvn Krt. üzerine doğru yürümek ve bizim sokak (Visegradi utca) sağdaki ilk biridir.

Hostel bizim logosu (içinde harfi 'A' ile sera) ile binanın kapısı üzerinde bir lightbox var! Bizim bina Visegradi str, köşesinde büyük beyaz evin sol tarafındadır. # 12 'Visegradi utca' basarak kodu '# 5' kapının yanındaki etiketinde veya isim plakası üzerinde video Intercome kullanın. Hostel 1. katta.

Eğer Nyugati için metro aldı,, tren çıkmak sola gidin ve yürüyen merdiven.
Yürüyen merdiven üst kısmında, metro çıkış kapıları sol hemen sonra, doğru tutmak zorunda, bir kez büyük wc işareti sadece soldaki rampa almak ve sadece boğaz gitmek, Szent Istv üzerine doğru yürümek bulmak n Krt., ve bizim sokak (Visegradi utca) sağdaki ilk biridir.


'Keleti' Tren İstasyonu'na
Metro No 2 (kırmızı çizgi) 'Deak Ferenc Ter' (: DLI Plyaudvar Yön) için 3 durak alın. Buradan metro No 3 (mavi çizgi) Nyugati Palyaudvar için 2 durak (: jpest-kzpont Yön) alır. Buradan yukarıdaki yönergeleri izleyin!

Havalimanı Terminal 1
20-25 MIN BİZİM HOSTEL DOĞRUDAN TREN!
Her yarım saat kadar terminal binası yakınında durur trene. Bu doğru Nyugati Palyaudvar / 25 dk Batı Tren İstasyonu bizim hosteli yakın götürecektir. Tren için bilet HUF 300 (yaklaşık EUR 1.2) maliyeti. 09:00 10 saatleri arasında size terminal binasında 'Tourinform' ofisinde bilet satın alabilirsiniz. Bu saatler önce veya sonra bilet trende satın alınabilir.
Yukarıdaki yönergeleri nadas Nyugati tren istasyonundan!

Havalimanı Terminal 2
Düzenli şehir mavi otobüs ('Repteri busz', Otobüs No 200) havaalanı (hem terminalleri) ve metro No 3 (mavi çizgi, 'Kőbánya Kispest') arasında çalıştırın. Nyugati Plyaudvar ve nadas yukarıdaki yönergeleri için metro almak!

Uluslararası Otogar ('Nepliget' metro istasyonu)
Ve yukarıdaki yönergeleri nadas: metro No 3 (mavi çizgi) 8 Nyugati Plyaudvar için durur (jpest-kzpont Yön) al!


!!! UYARI!!!
metro için bilet (1 bilet 320HUF olan) satın almak ve sadece yürüyen merdiven önce girişinde onu doğrulamak için unutmayın!