X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Atillas Getaway'e yol tarifleri

Aydin karayolu uzeri. Acarlar village, Selcuk, Türkiye

Harita ve Yol Tarifleri


93%Oy

  • 96%Ekonomik
  • 90%Güvenlik
  • 84%Yer
  • 96%Çalışanlar
  • 96%Atmosfer
  • 94%Temizlik
  • 95%Tesisler

Çeviren Google Otobüsle geliyor?
Eğer Selçuk otobüs istasyonu (otogar) içine geldiğinizde, Aydın Turizm'in ofisini ziyaret edin. Sadece onların kapı dışında 'Atilla'nın kaçış buluşma noktası' işareti arayın. Aydın Turizm'in de güler yüzlü personeli bizi ararım ve beş dakika içinde biz size ücretsiz almak için orada olacak!
Sisam geliyor?
Kuşadası limanına bir pick up hizmeti düzenlemek için bizi arayın ya da e-posta gönderebilirsiniz.
İzmir'de uçan?
İzmir Havaalanı'na Selçuk Efes almak için birkaç seçenek vardır:
• İzmir Havaalanı Selçuk Servis Otobüsleri
Birkaç yerli havayolu (Pegasus, Atlasjet, OnurAir) Kuşadası ve Selçuk onun yolcu almak için servis hizmeti var. Eğer terminal ve sola aşağı genelinde kapısında çıktıktan sonra siz Atlasjet, Pegasus ya Sunexpress ya pankartlar görürsünüz, onlar servis otobüsleri kalkış noktasına götürecek otobüsler sonra Selçuk Kuşadası istikametine havaalanından yola uçak iniş 20-25 dakika, Atlasjet ücretsiz servis vardır, Pegasus ve SunExpress sadece Selçuk Efes 20 TL ücret. Bu havaalanından yaklaşık 1 saat sürer. Eğer Selçuk kez geliyor (onlar Selçuk Hükümet Konağı'nın önünde düşüyorlar) ve sadece yol boyunca size Selçuk otobüs istasyonu (otogar) Aydın otobüs firması (bizim pick up noktası) göreceksiniz yürüyerek 2 dakika kadar açık 23'tür : 12:00 ..
• Trenler
Tren İzmir (Basmane istasyonu), İzmir Adnan Menderes Havalimanı (ADB), Selçuk, Efes yanındaki kasaba ve (Pamukkale) Denizli arasında seyahat (TL4.50) en ucuz ve en rahat yoludur.
Zaman Tablosu - İzmir Selçuk (Basmane) (Via Havalimanı)
11.28 am - - 07:22-09:00 - 6.49 öğleden 15.53 pm - 20.44 pm - 17.58 pm
Selçuk Zaman Tablo-İzmir (Basmane) (Via Havalimanı)
07:45-09:00 - 15.40 pm - - 11.25 öğleden 19.10 pm - 18.15 pm - 16.30 pm
Resmi zaman tablo için http://www.tcdd.gov.tr/Upload/Files/ContentFiles/2010/bolgesel/basmanesoke.pdf kontrol edin
Eğer daha sonra akşam gelen ise biz sağlayabilir gibi konaklama rezervasyon yaparken, bizimle tartışmak bir benzin karşılamak için küçük bir ücret karşılığında İzmir sizin için pick up.
Arabayla gelen?
Selçuk Aydın yönelerek gelen ana yol izleyin. Biz sadece Dizel Giyim fabrika deposunun büyük kırmızı işaretinden önce, bir sonraki Acarlar Köyü, yolun sağ tarafında bulunmaktadır.