X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Athenstyle'e yol tarifleri

Agias Theklas 10, Monastiraki, Athens, Athens, Yunanistan

Harita ve Yol Tarifleri


83%Oy

  • 78%Ekonomik
  • 86%Güvenlik
  • 94%Yer
  • 84%Çalışanlar
  • 83%Atmosfer
  • 79%Temizlik
  • 79%Tesisler

Çeviren Google Ya Havalimanı veya Pire limanına AthenStyle Başlarken kolay olamazdı:

- Havaalanı düz Monastiraki'ye yeni metro (mavi çizgi) yakalamak - hiçbir değişiklik gerekli! Bu yaklaşık 40 dakika sürer.

- Pire limanından düz Monastiraki'ye yeşil bir çizgi yakalamak - hiçbir değişiklik gerekli! Bu yaklaşık 20 dakika sürer.

Eğer kare Acropolis tepeye sırtını çevirmek içinde bir kez varışta, Monastiraki meydanda çıkışına: Eğer 'Mattonella' denilen bir dondurma dükkanı göreceksiniz. Ermou çapraz sokak ve sadece birkaç metre Ermou St boyunca yokuş aşağı yürümek sizin sağdaki ikinci küçük sokak üzerinde (20 adımlar etrafında!): Agias Theklas, sayı 10 - Eğer sarı ve yeşil bina kaçırmayacaksınız!

Otobüs ile: Eğer havaalanında gece geç saatlerde gelirseniz, Syntagma Meydanı (geceleri 30 dakika sürer ve 24 saat çalışır) için otobüse binin ve Monastiraki Meydanı'na Mitropoleos Street (10 dakika) boyunca yürüyün. Eğer iyi yemek kokusu ne zaman olduğunu biliyorum ve Gyros (Yunan kebap!) Restoranlar arasında yürümek olacaktır. Eğer 'Mattonella' denilen bir dondurma dükkanı göreceksiniz: Eğer kare Acropolis Hill arkanı dön de bir kez. Ermou Sokağı'na çapraz ve sadece bir kaç metre Ermou St boyunca yokuş aşağı yürümek sizin sağdaki ikinci küçük sokak üzerinde (20 adımlar etrafında!): Agias Theklas, sayı 10 - Eğer sarı ve yeşil bina kaçırmayacaksınız!