X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Astor Victoria'e yol tarifleri

71 Belgrave Road, Victoria, Londra, Ingiltere

Harita ve Yol Tarifleri


85%Oy

  • 82%Ekonomik
  • 85%Güvenlik
  • 92%Yer
  • 89%Çalışanlar
  • 84%Atmosfer
  • 79%Temizlik
  • 80%Tesisler

Çeviren Google En yakın metro istasyonu Pimlico olduğunu. Orada çok kısa bir yürüyüş vardı. Victoria Tren ve otobüs istasyonlarına birkaç dakikalık yürüyüş vardı.

Konum tren veya antrenör tarafından Victoria İstasyonu'na gelen ise sadece oradan pansiyon yürümek kolaydır ama sen Underground / Tube tarafından Londra'da başka gelen varsa kesinlikle Pimlico Station ininiz.

Pimlico Metro İstasyonu'na:
Eğer istasyon 'yolu Rampayne Caddesi'ne çıkış' diyor çıkışına bırakın. Önünüzde kiliseye doğru yürüyün ve St Georges Sq üzerine sağa. Bu daha sonra Belgrave Rd olacak ve pansiyon iki blok aşağı sağ tarafta, 71. almaktadır.

Victoria metro ve tren istasyonuna:
Victoria Station da Buckingham Sarayı Rd içine bıraktı ve Eccleston Bridge Rd ulaştığınızda sonra sola dönün. Eccleston Bridge Rd sonunda o Eccleston Sq ve Warwick Metrekaresi sonra Belgrave Rd olur; pansiyon yaklaşık dört blok aşağı sol tarafta, 71. almaktadır.

Victoria otogarından:
Buckingham Sarayı Rd üzerine sol açın ve sonra Eccleston Bridge Rd ulaştığınızda sağa dönün. Eccleston Bridge Rd sonunda o Eccleston Sq ve Warwick Metrekaresi sonra Belgrave Rd olur; pansiyon yaklaşık dört blok aşağı sol tarafta, 71. almaktadır.

Heathrow Havalimanından:
Yeraltı / tüp: Piccadilly Hattı Green Park İstasyonu (Koyu Mavi) alın ve daha sonra Pimlico İstasyonu'na güneye Victoria Line (Açık Mavi) transfer. Eğer Pimlico istasyonu terk gibi, 'Rampayne Caddesi'ne çıkış yolu' diyor çıkışına. Önünüzde kiliseye doğru yürüyün ve St Georges Sq üzerine sağa. Bu daha sonra Belgrave Rd olacak ve pansiyon iki blok aşağı sağ tarafta, 71. almaktadır.

Gatwick Havaalanı'na:
Trenle: Victoria istasyonuna Gatwick Express tren atın. Istasyonunun ana salona yürümek ve ardından Victoria Place Alışveriş Merkezi'ne yürüyen sürebilir. Alışveriş merkezi üzerinden yürümek ve Eccleston Bridge Road üzerinde çıkacaktır. Sola ve Eccleston Bridge Rd sonra (bir kaç isim değişikliklerinden sonra) Belgrave Rd olur; pansiyon yaklaşık dört blok aşağı sol tarafta, 71. almaktadır.

Stansted Havalimanından:
Otobüs: Victoria Coach Station National Express veya Terravision otobüsle. Istasyon da Buckingham Sarayı Rd üzerine bıraktı ve Eccleston Bridge Rd ulaştığınızda sonra sağa dönün. Eccleston Bridge Rd Belgrave Rd (bir kaç isim değişikliği sonrası) olur; pansiyon yaklaşık dört blok aşağı sol tarafta, 71. almaktadır.
Trenle: Liverpool Street İstasyonu Stansted Express tren atın. Oradan Tüp aktarmak ve güneye Victoria Line (Açık Mavi) için tekrar aktarmak nerede Victoria Çember Hattı (Sarı) almak ve bir sonraki durağında, Pimlico'da ininiz. Eğer Pimlico istasyonu terk gibi, 'Rampayne Caddesi'ne çıkış yolu' diyor çıkışına. Önünüzde kiliseye doğru yürüyün ve St Georges Sq üzerine sağa. Bu daha sonra Belgrave Rd olacak ve pansiyon iki blok aşağı sağ tarafta, 71. almaktadır.

Luton Havaalanı'ndan:
Otobüs: Yeşil Hat Otobüs # Victoria Coach Station 737 atın. Istasyon da Buckingham Sarayı Rd üzerine bıraktı. Eğer Eccleston Bridge Rd ulaştığınızda sağa dönün. Eccleston Bridge Rd Belgrave Yol olur; pansiyon yaklaşık dört blok aşağı sol tarafta.
Trenle: Luton Airport Parkway Tren İstasyonu'na ücretsiz servis otobüsü atın. Oradan Paddington İstasyonu'na Luton Express alıp metrosuna transfer. Oxford Circus Bakerloo hattı southbound alın ve güneye Victoria hattına aktarmak ve Pimlico Station ininiz. Eğer Pimlico istasyonu terk gibi, 'Rampayne Caddesi'ne çıkış yolu' diyor çıkışına. Önünüzde kiliseye doğru yürüyün ve St Georges Sq üzerine sağa. Bu daha sonra Belgrave Rd olacak ve pansiyon iki blok aşağı sağ tarafta, 71. almaktadır.

Waterloo Tren İstasyonu'na:
Yeraltı / tüp: Stockwell İstasyonu güneye Kuzey Hattı (siyah) alın ve Victoria Line (açık mavi) kuzeye üzerine değiştirmek. Sen 'yolu Rampayne Caddesi'ne çıkış' diyor çıkışına bırakarak Pimlico Station kapalı alın ve. Önünüzde kiliseye doğru yürüyün ve St Georges Sq üzerine sağa. Bu daha sonra Belgrave Rd olacak ve pansiyon iki blok aşağı sağ tarafta, 71. almaktadır.