X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Astor Victoria'e yol tarifleri

71 Belgrave Road, Victoria, Londra, Ingiltere

Harita ve Yol Tarifleri


84%Oy

  • 84%Ekonomik
  • 84%Güvenlik
  • 91%Yer
  • 87%Çalışanlar
  • 83%Atmosfer
  • 80%Temizlik
  • 79%Tesisler

Çeviren Google En yakın metro istasyonu Pimlico olduğunu. Oradan çok kısa bir yürüyüş vardı. Victoria Tren ve Otobüs İstasyonları birkaç dakikalık yürüyüş vardı.

Tren veya otobüsle Victoria İstasyonu'na gelen konum, sadece oradan pansiyon yürümek kolay ama / Yeraltı metro ile başka Londra'da gelen konum kesinlikle Pimlico Station ininiz.

Pimlico metro istasyonuna:
Eğer istasyon 'Rampayne Sokak çıkış yolu' diyor çıkışına ayrılırken. Önünüzde kilise doğru yürüyün ve St Georges Sq üzerine sağa dönün. Bu daha sonra Belgrave Rd olacak ve hostel sağ tarafta iki blok aşağı, 71. yer almaktadır.

: Victoria metro ve tren istasyonuna
Victoria İstasyonu'ndan Buckingham Palace Rd doğru sola dönün ve Eccleston Bridge Rd ulaştığınızda sonra sola dönün. Eccleston Bridge Rd sonunda Eccleston Sq sonra Belgrave Rd ve sonra Warwick Sq olur; hostel aşağı sol tarafta dört blok, 71. yer almaktadır.

Victoria otogarından:
Buckingham Palace Rd doğru sola dönün ve Eccleston Bridge Rd ulaşmak doğru zaman sonra açın. Eccleston Bridge Rd sonunda Eccleston Sq sonra Belgrave Rd ve sonra Warwick Sq olur; hostel aşağı sol tarafta dört blok, 71. yer almaktadır.

Heathrow Havalimanından:
/ Yeraltı tüp: Green Park İstasyonu'na Piccadilly Hattı (Koyu Mavi) alın ve daha sonra Pimlico İstasyonu'na güneye Victoria Hattı (Açık Mavi) transfer. Eğer Pimlico istasyonu bırakırken, 'Rampayne Sokak çıkış yolu' diyor çıkışına. Önünüzde kilise doğru yürüyün ve St Georges Sq üzerine sağa dönün. Bu daha sonra Belgrave Rd olacak ve hostel sağ tarafta iki blok aşağı, 71. yer almaktadır.

Gatwick Havaalanı'na:
Trenle: Victoria İstasyonu'na Gatwick Express trene binin. Istasyonunun ana salona yürümek ve sonra Victoria Place Alışveriş Merkezi'ne yürüyen merdivenler kaplar. Alışveriş merkezi yürümek ve Eccleston Bridge Road üzerinde çıkacaktır. Sola dönün ve Eccleston Bridge Rd sonra Belgrave Rd (birkaç isim değişikliği sonrası) olur; hostel aşağı sol tarafta dört blok, 71. yer almaktadır.

Stansted Havaalanı'na:
Otobüs ile: National Express veya Victoria otogarından için Terravision otobüsle. Buckingham Palace Rd üzerine sol istasyonu açmak itibaren ve daha sonra Eccleston Bridge Rd ulaştığınızda sağa dönün. Eccleston Bridge Rd Belgrave Rd (birkaç isim değişikliği sonrası) olur; hostel aşağı sol tarafta dört blok, 71. yer almaktadır.
Trenle: Liverpool Street İstasyonu'na Stansted Express tren alın. Oradan metro transfer ve güneye Victoria Hattı (Açık Mavi) tekrar aktarmak ve bir sonraki durak, Pimlico ininiz Victoria Circle Line (Sarı) alır. Eğer Pimlico istasyonu bırakırken, 'Rampayne Sokak çıkış yolu' diyor çıkışına. Önünüzde kilise doğru yürüyün ve St Georges Sq üzerine sağa dönün. Bu daha sonra Belgrave Rd olacak ve hostel sağ tarafta iki blok aşağı, 71. yer almaktadır.

Luton Havaalanı'ndan:
Otobüs ile: # 737 Victoria otogarından için Yeşil Hat Otobüs alın. Buckingham Palace Rd üzerine sol istasyon dönüş itibaren. ve Eccleston Bridge Rd ulaştığınızda sağa dönün. Eccleston Bridge Rd Belgrave Road olur; hostel aşağı sol tarafta dört blok ilgilidir.
Trenle: Luton Airport Parkway Tren İstasyonu'na ücretsiz servis otobüsü alın. Oradan Paddington İstasyonu'na Luton Express almak ve daha sonra Yeraltı transfer. Oxford Circus güneye Bakerloo hattı alın ve güneye Victoria hattına aktarmak ve Pimlico Station ininiz. Eğer Pimlico istasyonu bırakırken, 'Rampayne Sokak çıkış yolu' diyor çıkışına. Önünüzde kilise doğru yürüyün ve St Georges Sq üzerine sağa dönün. Bu daha sonra Belgrave Rd olacak ve hostel sağ tarafta iki blok aşağı, 71. yer almaktadır.

Waterloo Tren İstasyonu'na:
/ Yeraltı metro ile: Victoria Hat üzerine Stockwell İstasyonu ve değişim (açık mavi) kuzeye için güneye Kuzey Hattı (siyah) alın. Pimlico Station inin ve gibi 'Rampayne Sokak çıkış yolu' diyor çıkışına gideceğini. Önünüzde kilise doğru yürüyün ve St Georges Sq üzerine sağa dönün. Bu daha sonra Belgrave Rd olacak ve hostel sağ tarafta iki blok aşağı, 71. yer almaktadır.